Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Aktuální horoskop pro rok 2022.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, rok 2022 je jako stvořený na to, abyste si dobře promysleli důležité otázky ve vašem praktickém životě. Vydáte se na cestu za splněním vašich snů, ale k tomu, aby se vám to povedlo, je nejprve nezbytné mít jasno ve vašich prioritách. A když už to budete mít sami pro sebe vyřešené a vaše cíle budou jasné, nejlepší bude bez obav a jasně je sdělit i vašemu okolí. Nenechejte se svést světem iluzí a přeludů, kterému letos vládne Neptun v Rybách a který není v souladu s vaším vnitřním JÁ. Raději využijte pozitivní vliv Saturna ve Vodnáři, který nad vámi drží po celý rok ochrannou ruku a připomíná vám, že k dosažení toho, po čem toužíte, je nezbytný cílevědomý přístup a sebedisciplina. To možná nejsou nejsilnější stránky vás, rozlétaných Blíženců, ale právě v této oblasti máte v roce 2022 největší potenciál se zdokonalovat.

V tomto roce vás více než obvykle poškádlí retrográdní, tedy couvající planety. Ty přináší období, kdy není příliš snadné začínat nové věci, a ani se to vůbec nedoporučuje. Naopak je vhodné dodělat si staré resty a obrátit se více dovnitř, udělat si jasno v záležitostech, které jste třeba nějakou dobu zanedbávali. Takhle bude couvat Saturn ve Vodnáři od 4. června až do 23. října. V létě a na podzim tedy na vás nejspíš vystrčí rožky nějaké staré resty a ukáže se, že to, co jste měli za vyřízené, bude nakonec trošku složitější. Ale nakonec budete rádi, že je všechno dokončeno pořádně a poctivě. Na závěr roku vás zas nenechá v klidu Mars ve vašem znamení Blíženců, který couvá od 30. října až do konce roku. Touto dobou nezačínejte žádné nové projekty a taky pozor na hádky a hněv. A do třetice retrográdní Merkur bude letos hodně působit hlavně na květnové Blížence, a to v obdobích od 14. ledna do 4. února, od 10. května do 3. června a od 10. září do 2. října.

V poslední třetině roku, od 20. srpna až do konce roku, se bude planeta bojovníků Mars nebývale dlouho zdržovat ve vašem znamení Blíženců. Přestože polovinu tohoto času couvá, stejně je to pro vás vynikající zpráva, která vám otevírá dveře k úspěchům. Na podzim pro vás bude snadné prosadit si vaše nápady, zapracovat na nových plánech, realizovat se. Mars se Saturnem vytváří velmi příznivý trigon, a to vám pomáhá spojit ambicióznost s odpovědností. Jako Blíženci míváte občas problém vydržet u nějaké činnosti delší dobu, teď se to ovšem změní k lepšímu a nehrozí, že by za vámi zůstávaly nedokončené věci. Právě naopak! Doděláte a uzavřete i to, co nad vámi již delší dobu visí jako Damoklův meč, a budete rádi, že vám tento úspěšný rok pomůže si krásně vyčistit stůl - jak v pracovním životě, tak i ve vašich osobních aktivitách a plánech!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

V lásce pro vás bude na prvním místě dlouhodobý vztah, nebo pokud jste nezadaní, pak jeho hledáni. Rok 2022 vám přinese do milostných záležitostí větší touhu po stabilitě a serióznost s tím spojenou. Flirtování vás tedy příliš lákat nebude a raději dáte přednost perspektivnějším záležitostem. Venuše, nebeská bohyně lásky, se na vás bude nejvíc usmívat v březnu, a to ve spřízněném znamení Vodnáře. Velmi příznivá doba nastane i na přelomu června a července, kdy máte Venuši přímo ve svém znamení Blíženců, takže začátkem léta budete pro opačné pohlaví velmi přitažliví a nehrozí vám, že by o vás nebyl zájem! Takhle to potrvá od 23. června až do 18. července. A aby toho nebylo málo, do třetice se na vás ještě bude Venuše usmívat od 29. září do 23. října ve znamení Vah. Všechna tato tři období se ideálně hodí pro partnerskou romantiku a bude skvělé si najít na sebe s protějškem čas jen tak ve dvou. Pokud jste se třeba během retrográdního Merkuru nepohodli, můžete se teď zas udobřit. Ideálně se však tento čas hodí i pro hledání nové lásky a seznamování!

Šťastný měsíc: červenec, říjen
Nepříznivý měsíc: leden, listopadPráce a finance

Práce a finance

Letos vám mimořádně přeje Mars, který vám věští extrémně úspěšný podzim, a pokud by to bylo málo, přát vám tato červená planeta bude i v březnu a první polovině dubna. Úspěchy vám slibuje i planeta štěstí Jupiter v Beranu od května až do října. Po velkou většinu roku tedy máte na své straně vždy alespoň některou z těchto planet úspěchu! Jedině začátek roku může být trochu rozpačitější, hlavně hrozí pod vlivem Merkuru menší neshody na pracovišti, ale to bude rychle zapomenuto. Pokud máte v hlavě nějaké nové kariérní plány, ideální je pustit se do toho na jaře nebo v létě. Na podzim pak už můžete sklízet první ovoce, přestože se bude jednat spíš o dlouhodobější záležitosti, takže to nejlepší přijde až v dalších letech. Na finančním poli však pro vás rok 2022 vypadá víc než slibně. Vybudujete si stabilní příjmy, které mohou být s trochou šikovnosti, a hlavně vytrvalosti, klidně i několika násobně vyšší než loni. A to už je vyhlídka, která za tu námahu rozhodně stojí, milí Blíženci! Tak s chutí do toho, a hlavně se nevzdávejte při první překážce!

Šťastný měsíc: březen, říjen
Nepříznivý měsíc: leden, prosinec

Domov a rodina

Domov a rodina

V roce 2022 si plně uvědomíte důležitost rodinného zázemí! Vaši blízcí při vás budou stát bez ohledu na to, jestli se vám zrovna daří nebo vás pronásledují neúspěchy. Díky tomu, že vám pomohou se vždy udržet nad vodou, si je začnete více vážit a podíváte se na vaše vztahy z trochu jiného a optimističtějšího úhlu pohledu. Na rodinnou komunikaci pozor za retrográdního Merkuru, ten je letos v konstelacích, kde na vás bude působit obzvláště silně, takže se raději vyhýbejte řešení důležitých záležitostí a rozhovorů, a to v druhé polovině ledna a ve druhých dvou dekádách května a září. Jinak se však během tohoto roku vaše komunikace s rodinou výrazně zlepší a konečně se vám povede vcítit se do některých jejich členů a konečně tak pochopit jejich, pro vás doposud nepochopitelné, chování a rozhodnutí. Díky tomu, že letos trochu zklidníte své rozlétané životní tempo, budete blíž usedlejšímu životu, a to se příznivě projeví i na mezilidských vztazích.

Šťastný měsíc: březen, červen
Nepříznivý měsíc: leden, září

Zdraví

Zdraví

Začátkem roku 2022 se můžete cítit trochu slabší, ale jaro vám opět přinese skvělou kondici. Po celý rok je však potřeba stavět se ke zdraví odpovědně, Saturn vám připomíná, ať nevynecháváte preventivní prohlídky u všech doktorů, a samozřejmostí by mělo být zdravé stravování a pravidelné cvičení. Letos je určitě dobrý nápad vnést do vaší péče o zdraví trochu více systematičnosti a pravidelnosti, vaše tělo to jistě ocení. Taky to chce konečně si uvědomit, že vaše síly nejsou neomezené, a když se objeví známky únavy, prostě si dopřát odpočinek a nepřeceňovat své síly, předejdete tak dlouhodobým potížím, které by se právě mohly postupem času vyvinout z přetížení těla. Při sportování nepřeceňujte svoje schopnosti, mohly by se vyskytnout zbytečné úrazy. Zkrátka a dobře, v roce 2022 se ke svému tělu chovejte odpovědně a dodržujte všechno, co dobře víte, že byste dodržovat měli, jen to občas zanedbáte. Vaše tělesná schránka se vám za to odvděčí dobrou kondicí.

Šťastný měsíc: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: leden, únor

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Rok 2022 přeje všem cílevědomým Blížencům, kteří vědí, co chtějí. Je čas mít ve vašich cílech jasno a jít si za nimi systematicky a neúnavně, pak se vám vyplní úžasné věci a vybudujete si vlastními silami úspěchy, o kterých jste dosud jen snili!

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

TYRKYS - nejen že má posvátnou moc léčit bolesti hlavy a horečky, ale navíc posiluje uvolnění mysli, což Blíženec ocení zejména u meditace.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Lapač snů

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
Autorka horoskopu na rok 2020:

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detailZákladní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.