Detail horoskopu

Lev

Lev: Aktuální horoskop pro rok 2022.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, už si pamatujete i aktivnější roky, než bude ten s letopočtem 2022. Hvězdy vám věští, že místo honění se za úspěchem a velkými ambicemi bude mnohem lepší věnovat tento rok seberozvoji a taky si trochu více odpočinout. Zjistíte, že mnohem důležitější je zabývat se věcmi, které vás baví, i kdyby to nebylo nic extra bombastické, než se snažit udělat díru do světa a být ve všem, pokud možno nejlepší. To si se svou sebevědomou lví povahou občas jen neradi přiznáváte, ale Saturn ve Vodnáři je po celý rok k vašemu znamení v opozici a bude vám to připomínat. Jeho poselství zní posunout se dál a dát šanci aktivitám, o kterých byste si nemysleli, že se jim někdy budete věnovat. Cítíte ovšem, že v směru, kterým jste se ubírali v životě doposud, už nechcete beze změny pokračovat, že vás to příliš nebaví, a i když to slyšíte neradi, tak jste se dostali do stereotypu, který vás ubíjel. Nyní přichází čas objevovat nové možnosti a odhalit, co ve vás vzbuzuje takové nadšení a vášeň, že vás to bude skutečně naplňovat. Znamená to ovšem nechat na chvíli kariérní růst a soutěživost plavat, a místo toho se zaměřit na váš vnitřní pocit štěstí a spokojenosti.

Uran, planeta změn a překvapení, je dlouhodobě ve znamení Býka v kvadratuře k vašemu slunečnímu znamení Lva. To značí, že stejně jako minulý rok je potřeba vyhýbat se příliš spontánním a nepromyšleným změnám, které by vám mohly způsobit materiální ztráty. Ale zároveň cítíte, že nějakou změnu a svěží vítr do života už to opravdu chce. Jenom je potřeba naslouchat spíš odpovědnému Saturnu ve Vodnáři a rozvíjet je postupně a s vědomím jejich důsledků směrem k tomu, co vás skutečně v životě baví. A to si samozřejmě nejprve musíte ujasnit.

Na úspěšné období se můžete těšit s Jupiterem v Beranu od 11. května do 28. října a pak ještě na závěr roku od 20. prosince. Touto dobou, po celou polovinu roku, budete obdařeni činorodou energií a nebude vám chybět motivace. Akorát tedy od konce července až do konce listopadu je Jupiter retrográdní, a to je čas spíš po posun kupředu ve vašem vnitřním světě než v tom vnějším. Je to čas pro duchovní růst a přehodnocování vašich cílů. Od června do října je retrográdní taky Saturn, a od 24. srpna do konce roku také Uran, takže na nějaké zásadní posuny ve vnějším světě a ve vašich aktivitách to opravdu příliš nevypadá. Spíš je to úplně ideální léto a podzim k tomu, abyste si udělali jasno ve vašem životním směřování. Víte, že nějaké změny už potřebujete, teď jde o to zjistit, jak by měly vypadat, abyste si skutečně polepšili!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Rok 2022 bude pro Lvy v lásce úspěšný a posunete se kupředu, ale místy se v partnerských vztazích nevyhnete smíšeným pocitům. Rozpačitý bude hlavně začátek roku, kdy hrozí neshody kvůli drobnostem, jako je třeba že se zpozdíte na schůzku. V roce 2022 máte totiž pocit, že máte na věci dost času, a tak nespěcháte, a to je v konečném důsledku dobře. Dlouhodobé vztahy se budou rozvíjet velmi slibně, a mnoho Lvů se rozhodne vstoupit do manželství nebo začít s partnerem společně bydlet. Řeč zřejmě přijde i na zakládání rodiny. Naopak, nezadaní Lvi budou mít často pocit, že se věci nevyvíjí podle jejich představ a pokusy o seznámení občas budou končit různými neobvyklými situacemi, které sice možná budou vtipné, no ale sbírání zábavných historek není vašim cílem. Světlými výjimkami budou květen a srpen, kdy máte nad sebou ochrannou ruku planety Venuše a ta se vám postará o pořádnou dávku romantiky a vášně! A lépe než na - krásný máj, lásky čas, a pak na letní čas dovolených, si to načasovat ani nemohla, tak se máte na co těšit! A pokud by toho bylo málo, potřetí se na vás usměje v druhé polovině listopadu a první dekádě prosince.

Šťastný měsíc: květen, srpen
Nepříznivý měsíc: leden, březenPráce a finance

Práce a finance

V kariérní oblasti vám rok 2022 slibuje pozitivní změny! Než však začnete snít o povýšení, pohádkové výplatě a pochvale od šéfa před celým týmem, zamyslete se nad tím, jestli vás stávající kariérní dráha skutečně naplňuje, nebo spíš už cítíte, že by to chtělo nějakou změnu. Nemusí to nutně znamenat, že zcela změníte zaměstnání, ale možná by to chtělo některé věci si zorganizovat trochu jinak a hned budete spokojenější. Je čas nové kreativity a odvážných nápadů, jen pozor na sklon k příliš velkému individualismu, nezapomínejte na zájmy svých spolupracovníků. Vynikající období pro vás bude od konce května do začátku července, kdy Mars s Jupiterem zařídí, že se prosadíte snadno a hladce a dočkáte se seberealizace. Po finanční stránce bude vaše situace stabilní a můžete fungovat spokojeně, jen si dávejte pozor na sklony k neuváženému utrácení a spontánnímu nakupování. Snadno totiž můžete utratit, pod vlivem Uranu, zbytečnou částku za věci, které jsou sice hezké, ale nevyužijete je. Raději investujte do vylepšení svého bydlení.

Šťastný měsíc: květen, červen
Nepříznivý měsíc: březen, prosinec

Domov a rodina

Domov a rodina

Rok 2022 je pro vás, milí Lvi, v rodinném životě velmi šťastný! Hvězdy vám věští, že je ten nejlepší čas na konstruktivní změny, novinky a posun kupředu. Pro mnoho Lvů to může letos znamenat sňatek nebo příchod nového člena rodiny! Je ideální doba i pro stěhování nebo rekonstrukci vašeho bydlení. Díky tomu, že letošní rok bude po kariérní stránce pro vás o něco volnější a nebudou na vás kladeny příliš vysoké nároky, budete si moct dovolit strávit více času s vašimi blízkými a v pohodlí svého útulného domova - který si samozřejmě můžete během této příznivé doby zútulnit ještě více! Ale neberte to zas tak, že toho teď musíte stihnout co nejvíc. Retrográdní planety, hlavně ve druhé polovině roku, vám napovídají, ať spíš podokončujete, co máte rozdělané, a ve volném čase se věnujete své duši a relaxujete v klidném nicnedělání společně s lidmi, které máte rádi. S radostí budete spolu sdílet taky vaše koníčky a záliby, ať už je to sport, výlety do hor či za kulturou, hudba, tvoření, zahrada, domácí mazlíčci nebo cokoliv jiného, co vás baví.

Šťastný měsíc: srpen, říjen
Nepříznivý měsíc: květen, září

Zdraví

Zdraví

Váš zdravotní stav a kondice budou tento rok poměrně stabilní a potíže by se vám měly vyhýbat. Je ideální doba najít si čas pro cvičení, zlepšení jídelníčku a životosprávy, protože to nedílně patří ke zlepšování vašeho života a seberozvoji, o které se letos budete snažit. Vyplatí se postupně vyzkoušet různé typy cvičení a stravovacích systémů, abyste zjistili, co vám nejvíc vyhovuje. Platí ovšem, že všeho s mírou, takže žádné radikální kúry nebo sportovní výkony ze dne na den. Pomalu zajdete nejdál. Oslovit vás a napomoct vaší vnitřní pohodě by mohla taky meditace. Důležité pro vaše celkové zdraví bude uvědomění, že jste v minulosti měli sklon se přetěžovat a ve jménu dosahování úspěchů ignorovat potřeby svého těla. Teď přijdete na to, že takhle nelze pokračovat donekonečna, a dopřejete si mnohem více klidu a odpočinku. Nezapomínejte ani na dostatek spánku a naslouchejte hlasu svého těla, které vám vždy umí dát najevo, kdy už má dost. Jde jen o to všímat si jeho signály a nezalévat je třeba energetickými nápoji či kafem!

Šťastný měsíc: květen, prosinec
Nepříznivý měsíc: únor, září

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Rok 2022 je rokem odpočinku a sebepoznávání. Budete mít dost času dopřát si klid, ponořit se do hlubin své duše a věnovat se věcem, které vás baví. Pro vás Lvy to bude příjemně klidný rok, kdy navíc můžete najít odpovědi na otázky po skutečném smyslu vašeho života!

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

ACHÁT - polodrahokam, který má moc pohladit Lvovi jeho zraněnou sebedůvěru a navrátit mu jistotu. Navíc, udržuje lví duši mladou a hravou.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Symbol KŘÍDEL
Symbol LVA

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
Autorka horoskopu na rok 2020:

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detailZákladní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.