Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Aktuální horoskop pro rok 2022.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Rok 2022 bude pro vás, milí Střelci, naplněn nacházením štěstí v drobných věcech. Pro úspěch bude nejdůležitější pamatovat si zkušenosti z minula a řídit se jimi. A taky to bude rok, kdy máte příležitost napravit chybná rozhodnutí z minulosti a jejich důsledky. Nejedná se o žádné veledůležité záležitosti, takových otřesů budete letos ušetřeni a spíš vás budou zajímat každodenní otázky, například jak co nejlépe vyjít s lidmi kolem vás, jak naložit s financemi a rozpočtem, nebo jestli jet na dovolenou do zahraničí nebo nikoliv. Zkrátka běžné věci, ze kterých se ovšem skládá mozaika krásného a spokojeného života, takže je důležité udělat je takovým způsobem, abyste byli spokojeni a všechno bylo v harmonií.

Do nového roku vstupujete z Marsem ve Střelci, který zde zůstane do 24. ledna a přináší vám velmi aktivní začátek roku 2022. Tedy alespoň pokud se rozhodnete, že tuto příležitost využijete a pustíte se do realizace svých plánů, ať už v práci nebo ve volném čase. Ale protože je Mars v kvadratuře s Neptunem, nejdřív si položte otázku, jestli vaše plány nejsou náhodou iluze - pokud mají reálnou šanci uspět, pak směle do toho! První polovina roku pro vás bude mnohem dynamičtější a aktivnější než ta druhá, kdy se věci budou vyvíjet pomaleji a klidněji. To se totiž setkává několik planet v retrográdním, tedy zpětném pohybu po obloze, a zejména váš vládce Jupiter, který bude couvat od 28. července do 24. listopadu. Od 11. května až do konce října je však tato největší planeta ve znamení Berana, které je vám spřízněné, stejně ohnivé jako vy, Střelci. To vám přináší velkou podporu ve všem, čemu se budete věnovat, ale pokud je to něco nového, měli byste to stihnout od května do července. Pak už bude čas spíš na to zmíněné přehodnocování a napravování starých restů!

Celkově však platí nedávat si tento rok laťku příliš vysoko. Neptun, v nepříliš vám nakloněných Rybách, a po velkou část roku s ním ve stejném znamení i Jupiter, totiž ukazují, že si máte dávat pozor na vzdušné zámky a taky se může objevit přecitlivělost. Lepší bude dopřát si klid a pohodové životní tempo. Například místo náročného a stresujícího cestování zůstat raději doma. A obecně se vyhýbat aktivitám, které přinášejí nějaké riziko, i když obvykle je, jako Střelci, máte docela v oblibě, no ale taky nad tím můžete mávnout rukou, říct si, že nemusíte mít vždy všechno a raději si užívat klid a své jistoty. Hlavně pokud se bude jednat o nějakou záležitost, která vám již v minulosti přinesla hodně stresu, můžete se z toho teď poučit a nevstoupit podruhé do stejné řeky. Rok 2022 vám přinese větší sebejistotu a vyrovnanost, které budou zdrojem vaší spokojenosti a pocitu, že jste šťastní a nic vám nechybí!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

V lásce se můžete, milí Střelci, těšit na krásný romantický květen, protože planeta Venuše bude v příznivě nakloněném Beranu, kde se navíc setká s Jupiterem, planetou štěstí. Díky tomu si užijete vášeň a vztahy se budou vyvíjet rychle a bez otálení! Taky druhé dvě dekády srpna a začátek října budou s Venuší ve Lvu stát za to a druhá polovina léta vás krásně rozpálí! A pak se ještě dočkáte předvánoční romantiky na přelomu listopadu a prosince s Venuší ve Střelci. Celkově bude rok 2022 v lásce spokojený a šťastný. Mnozí Střelci, kterým v minulých letech štěstí na milostném poli nepřálo, se konečně dočkají toho, po čem touží! A důležité je právě vědět, co v lásce chcete, a díky tomu si začnete více věřit a budete pro protějšek díky tomu přitažlivější. A během roku se bude situace jenom zlepšovat. Zatímco na jeho začátku se můžete ještě cítit trochu rozpačitě, nebo mít pocit, že se partnerovi přizpůsobujete i v tom, v čem vlastně nechcete, postupně budou drobná trápení mizet a nahradí je spokojenost a štěstí!

Šťastný měsíc: květen, prosinec
Nepříznivý měsíc: leden, dubenPráce a finance

Práce a finance

Vaše práce vás bude v roce 2022 bavit a budete ji dělat s nadšením a entusiasmem. Potěší vás úspěchy, o které se podělíte s celým týmem. A dokonce i úkoly, které jsou pro vás jindy docela otravné, budete zvládat dělat ne-li přímo s radostí, pak alespoň v pohodě a nebude vám chybět motivace. Na úspěšné období se můžete těšit hlavně od května do října, kdy máte na své straně podporu Jupitera. Půjde však spíš o stávající projekty, než o něco nového. S novými plány letos opatrně, a než se do něčeho pustíte, nejdřív zvažte, jestli vám to stojí za to, nebo to bude jen zbytečný stres. Velmi perspektivní je pro vás doba od 25. května do 5. července, kdy se k příznivému vlivu Jupitera přidá ještě Mars v Beranu a bude pro vás mnohem jednodušší než jindy se prosadit. Tak toho využijte! Po finanční stránce na tom budete dobře, vaše příjmy budou stabilní a postupně se to bude zlepšovat. Ne, že by vás čekaly zrovna nějaké zázraky, ale rozhodně to potěší!

Šťastný měsíc: červen, srpen
Nepříznivý měsíc: leden, listopad

Domov a rodina

Domov a rodina

Hvězdy ukazují, že na rodinném poli se nejspíš dočkáte změn, a jejich podoba závisí na tom, v jakých znameních jsou narozeni vaši blízcí a co mají ve svých horoskopech. Rozhodně ale můžete očekávat události, jako je například sňatek v rodině, odchod potomka z domu, změna zaměstnání některého z příbuzných, odjezd člena domácnosti na delší dobu do zahraničí a podobně. Pokud naopak plánujete potomka, bude lepší ještě s tím chvíli počkat, tedy pokud se samozřejmě nepřihlásí sám, ale to není zvláště pravděpodobné. Vzhledem k probíhajícím změnám se pochopitelně ve vašich rodinných vztazích vyskytnou obavy a možná si uvědomíte, že máte o někoho až příliš strach. Nesnažte se ovšem vnucovat vašim blízkým, ať dělají to, co vy považujete za nejlepší. Raději jim místo toho dejte najevo své pochopení a podporu. Nejšťastnější bude pro vaši rodinu druhá polovina roku, a pokud plánujete nějakou rodinnou sešlost, nejlepší bude naplánovat ji až na druhé pololetí roku 2022.

Šťastný měsíc: říjen, prosinec
Nepříznivý měsíc: leden, březen

Zdraví

Zdraví

V roce 2022 se nemusíte obávat žádných závažnějších potíží, ale podmínkou udržení stoprocentního zdraví je nepřetěžovat se a dopřávat si pravidelný odpočinek. A to nejen fyzický, ale taky psychický. Zkrátka dopřát si život bez zbytečných stresů a naučit se umění psychohygieny, ve volném čase zkrátka pustit z hlavy to, co není nutné aktuálně řešit. Je to důležitá součást relaxace nezbytná k tomu, aby byla nejen vaše mysl, ale tělo v nejlepší kondici. Ke zklidnění mysli a relaxaci můžete vyzkoušet meditaci, aromaterapii nebo bylinky, třeba meduňku nebo kozlík. Vaše plány si vyžadují hodně energie, a to bude pro vaše tělo náročné zejména ve druhé polovině roku, takže je naprosto nezbytné udržet v životě rovnováhu právě tím, že si dovolíte občas úplně vypnout. Co se týče životosprávy a stravování, držte se toho, co se vám osvědčilo v roce 2021 a raději příliš neexperimentujte. Pokud by si vaše zdraví nezbytně vyžadovalo změny v jídelníčku, jděte na to postupně a nejlépe po konzultaci s odborníkem.

Šťastný měsíc:březen, září
Nepříznivý měsíc: duben, listopad

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Rok 2022 přinese Střelcům spoustu drobných radostí, ze kterých se skládá mozaika krásného a spokojeného života. Všechno se vám bude dařit lépe než v minulosti, budete si věřit a budete se sebou spokojeni. Pochopíte, že člověk se nemusí snažit udělat díru do světa, aby byl skutečně šťastný a úspěšný.

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

ŠEDÝ ACHÁT - má, kromě ochranné moci, i sílu navracet Střelci tělesnou energii a odbourávat stresové situace.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Symbol MOTÝL

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
Autorka horoskopu na rok 2020:

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detailZákladní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.