Detail horoskopu

Panna

Panna: Aktuální horoskop pro rok 2022.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, na rok 2022 se můžete těšit s očekáváním úspěchu! Pokud lze o tomto roce něco říct, tak je to především rok mimořádně úspěšné práce - všechno, do čeho se pustíte, se vám bude dařit a v materiální i kariérní sféře si hodně polepšíte. Chce to ovšem vaši iniciativu a rozhodnost. Potřebujete si ujasnit, za čím si jdete, abyste mohli využít své síly efektivně a cílevědomě. Toto nebude odpočinkový rok, a možná budete mít docela problém najít si čas na dovolenou a relaxaci. Ale i přesto se vám bude dařit rovněž v osobních vztazích, a samozřejmě vaše práce se odrazí na lepších výdělcích, což vám otevře nové možnosti i ve sféře bydlení.

Vašimi planetárními spojenci jsou po celý rok Pluto v Kozorohu a Uran v Býku. Jejich příznivá souhra vám otevírá možnosti k pozitivním změnám ve vašem životě. Ty se budou týkat především majetkových záležitostí a všeho, co souvisí s hmotnou stránkou života. Pluto však naznačuje, že s proměnami ve vnějším světě nedílně souvisí i vaše vnitřní transformace a příležitost stát se lepším člověkem, zapracovat na zbavení se negativních vlastností a zvyků. Uran vám zas připomíná, ať se na cestě za úspěchem nebojíte nových věcí a směle zkusíte dělat věci jinak, ale na druhé straně pozor na až příliš spontánní a nepromyšlené nápady. Může na nich být něco zajímavého, ale raději tomu dejte nějaký čas, než se do toho pustíte, ať se ukáže, jestli to má smysl.

Pak zde ovšem ještě máme Neptun v Rybách, který je k vašemu znamení Panny v opozici, a po velkou část roku se k němu v Rybách připojuje i planeta štěstí Jupiter. To naznačuje, že úspěchy vám nespadnou z nebe zadarmo, a na cestě za nimi vám někdy budou stát v cestě citové a pocitové záležitosti. Častokrát to ale nebude ani tak o vztazích, jako spíš o vašem vnitřním boji a o tom, že si potřebujete ujasnit, kterým směrem vás vlastně srdce táhne. Ale když se budete snažit dobrat odpovědi na tuto otázku, možná zjistíte, že není vůbec jednoznačná, a tak bude lepší ji odložit na později a teď se raději věnovat tomu, co vám jde a v čem máte jasno. Plánů budete mít dost a energie taky, takže nuda a nicnedělání vám v tomto roce rozhodně nehrozí! Naopak, na jeho konci budete velmi spokojeni s tím, co se vám všechno povedlo a o jak výrazný kus jste se posunuli kupředu ve všech sférách života!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Na milostné radovánky asi nebudete mít tolik času, kolik byste chtěli, ale i přesto pro vás bude rok 2022 v lásce příjemný a harmonický. Když už si s partnerem na sebe nějaký ten čas konečně uděláte, bude to vždy velmi romantické a láskyplné. Nezadané Panny mají šanci potkat někoho, s kým si budete skutečně dobře rozumět. Může se vám to povést například na společném výletě s přáteli nebo na pracovním setkání. Začátek roku poznamenává retrográdní Venuše ve spřízněném Kozorohu, takže leden ještě není čas pro seznamování, spíš si vnitřně ujasněte, co od lásky chcete. Může vás překvapit náhodné setkání s bývalým protějškem. Na Valentýna se můžete těšit, po celý únor máte v lásce na růžích ustláno. Krásný bude i červen s Venuší v Býku a její setkání s Uranem vám slibuje milá překvapení v lásce. No a potom, po většinu září, prochází Venuše vaším znamením Panny a slibuje vám spoustu vášně, ale raději si to řekněte řečí těla a ne slovy, protože retrográdní Merkur komplikuje komunikaci. Každopádně, rok 2022 bude natolik harmonický, že žádných větších potíží se ve vztazích bát nemusíte!

Šťastný měsíc: únor, červen
Nepříznivý měsíc: červenec, listopadPráce a finance

Práce a finance

Pracovní sféra bude letos v centru vaší pozornosti a většina vaší energie bude směrovat právě ke kariéře. Klíčem k úspěchu je najít si čas na ujasnění svých priorit, abyste neplýtvali časem a sílami na věcech, které nemají perspektivu. Vynikající období vás čeká v únoru, kdy vám dodá průbojnost a činorodost spřízněný Mars v Kozorohu. Taky letní prázdniny budou překvapivě činorodé a přínosné díky Marsu v Býku. Nejspíš vám nezbyde než dělat značné kompromisy v otázce dovolené, ale letos si to vynahradíte díky služebním cestám, na místě sedět nezůstanete. V srpnu vám kariérně pomohou vynikající komunikační schopnosti díky Merkuru v Panně. Podzim a závěr roku budou už naopak pracovně trochu slabší, Mars v Blížencích, a navíc ještě retrográdní v posledních dvou měsících roku, neslibuje zrovna valné docenění vašich schopností, spíš trochu chaos. Ale to už není zas tolik podstatné, protože touto dobou už budete mít zajištěno solidní zázemí a finanční stabilitu. Před Vánocemi už se do nových projektů určitě nepouštějte a raději si dopřejte trochu pohov!

Šťastný měsíc: únor, srpen
Nepříznivý měsíc: listopad, prosinec

Domov a rodina

Domov a rodina

V roce 2022 vás čekají pozitivní změny v oblasti bydlení, a je dost možné, že se to stane již v prvních jeho měsících. Mnohým Pannám se povede získat v tomto roce novou nemovitost. Hvězdy věští i další rozšiřování rodiny, jako je sňatek v rodině, příchod dítěte (pokud ne u vás, tak někde v kruhu příbuzných), možná si k vám taky najde cestu nový domácí mazlíček. Na rodinných vztazích se však zřejmě odrazí vaše pracovní vytížení a to, že vám na vaše blízké nezůstane moc času. Přesto byste na ně měli myslet a snažit se jim v rámci svých možností věnovat každou volnou chvíli, hodně to pomůže. Klíčem k dobré rodinné komunikaci je hlavně trpělivost. Pozor taky na období retrográdního Merkuru, kde vám hrozí častější nedorozumění, a pro Panny to letos bude docela výrazné. Jedná se o druhou polovinu ledna až do 4. února a pak vždy druhé dvě dekády května a září. Touto dobou je lepší neotevírat žádné důležité debaty a taky je potřeba se tehdy, pokud možno, vyhnout stěhování do nového bydlení.

Šťastný měsíc: únor, červen
Nepříznivý měsíc: květen, červenec

Zdraví

Zdraví

Po celý rok se budete těšit dobrému zdraví, milé Panny, a jediné, čeho má smysl se obávat, jsou drobné potíže způsobené stresem a přepracováním. Dopřejte si proto relaxační techniky a cvičení jako je jóga. Prospěšná pro vás může být i meditace, která vám vyčistí mysl a pomůže k dobré psychohygieně. Pro fyzické uvolnění těla lze doporučit zaměřit se na masáže, především pokud vaše práce zahrnuje hodně tělesné námahy. To všechno lze doplnit poslechem relaxační hudby a při drobných potížích typu nachlazení neběžte hned k doktorovi, ale zkuste to bylinkami a hlavně klidem, nejspíš vám to jen chce tělo připomenout, že i vy potřebujete občas vypnout. Jinak ovšem v roce 2022 nepotřebujete nic měnit na svém životním stylu a stravování, můžete s klidem zůstat u toho, co se vám osvědčilo v předchozích letech. Spíš je důležité věnovat pozornost psychické pohodě a vyhradit si pravidelně alespoň nějaký čas, kdy pustíte práci a jiné starosti úplně z hlavy a zregenerujete se.

Šťastný měsíc: únor, září
Nepříznivý měsíc: březen, květen

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Rok 2022 je pro Panny rokem úspěšné práce, která přinese sladké ovoce. Budete si užívat materiální a finanční dostatek a zlepšíte si své bydlení. Pokud máte jasno v tom, co chcete, budete se posunovat kupředu za svými cíli rychle a bez překážek!

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

TYGŘÍ OKO - chrání Pannu před duševním vyčerpáním a pomáhá jí nastolit vnitřní klid. Díky němu se může dokonce Pannina vážná tvář i rozzářit veselým úsměvem.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Symbol MĚSÍCE
Symbol RUN

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
Autorka horoskopu na rok 2020:

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detailZákladní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.