Detail horoskopu

Býk

Býk: Aktuální horoskop pro rok 2021.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, vesmír má pro vás na rok 2021 v záloze nejedno zajímavé překvapení! Na svědomí to bude mít nevyzpytatelná planeta Uran, ale konec konců, není to pro vás žádná novinka. O nečekané životní změny se vám postaral již v předchozím roce 2020, takže už vás nejspíš nezaskočí, když věci ve vašem životě začnou nabírat nečekaný spád! Nejsilněji to pocítí ti z vás, kteří přišli na svět v posledních dubnových nebo prvních květnových dnech.

Hned na začátku roku 2021 se k Uranu v Býku přidá ještě energický Mars, s nímž na konci ledna vytvoří konjunkci. A to se teprve začnou dít věci! Najednou budete mít spoustu odvahy pustit se i do těch nejpřekvapivějších záležitostí, že se dokonce budete až sami sobě divit. Jindy jste jako Býci spíš opatrní a všechno si raději dobře promyslíte, ale teď se bez váhání pustíte do rizika! Nezapomínejte ovšem, že opatrnost se vždy vyplatí, a ve všem tom revolucionářském nadšení přece jen mějte na paměti, že každý čin vede k určitým důsledkům. Od března se pak věci mírně zklidní a budete mít čas trochu nad tím popřemýšlet. Uran ovšem může do vašeho života vstoupit svými změnami kdykoliv během roku! Další zajímavé období nastane ve druhé polovině léta, kdy se Mars, Venuše i Merkur dostanou do znamení Panny, tedy vašeho zemského živlu, a vytvoří příznivý aspekt pro změny k lepšímu. Uplatníte svoji schopnost myslet prakticky a konstruktivně, a nezapomínejte věnovat pozornost detailům, které jsou víc než důležité! Když budete nároční a budete vědět, co chcete, Štěstěna vás určitě odmění ještě před koncem velkých prázdnin! Budou to možná překvapivé změny, ale přesně v tom duchu, jako si tajně přejete!

Na podzim se budou na obloze taky dít pozoruhodné věci. Postupně vstoupí do opozice k vašemu překvapujícímu Uranu hned několik nebeských těles - Merkur, Venuše, Mars i Slunce. Z protilehlého znamení Štíra vám budou ukazovat život z jiné perspektivy, než jste zvyklí. Vaše prakticky založená Býčí povaha se drží nohama na zemi, zatímco tajuplný Štír vás bude táhnout do nepoznaných hlubin vaší duše a nepředvídatelných zákoutí vztahů, kde na vás může za kterýmkoliv rohem cokoliv vyskočit. Nenechejte se tím překvapit a udržte si chladnou hlavu. Všechno se to konec konců bude dít jen proto, abyste lépe pochopili, o co ve vašem životě vlastně běží, a utřídili si své priority a cíle!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Stejně jako jinde v životě, i v lásce vám bude Uran přihrávat překvapivé situace, ale zároveň dodávat odvahu, ať si řeknete o to, po čem doopravdy toužíte. Venuše vám bude přát již hned v lednu a přímo jejími miláčky se pak stanete kolem vašich narozenin, ve druhé polovině dubna a prvních osmi květnových dnech. Když se spojí na obloze s vaším Sluncem, pomůže vám najít v lásce přesně to, co vás učiní šťastnými - a nikoliv jen jako pozlátko, ale přímo uvnitř hlubin vaší duše! Další příznivé období vás čeká na vrcholu léta, koncem června a v první polovině srpna. Po celý rok se můžete těšit na překvapivé a romantické zážitky, a konečně seberete odvahu a odhodláte se trochu experimentovat! To, co vás vždy lákalo, ale měli jste obavy, se konečně stane skutečností a nakonec pro váš protějšek ani nebude tak těžké vás k tomu přemluvit. Taky se dostanete k tomu, že malinko přehodnotíte své zásady a hranice ve vztazích a ty, které již nemají pro vás smysl, pošlete do minulosti. Vždyť proč spoutávat své štěstí nějakými strnulými zažitými zvyky? Jen pozor, ať si to s protějškem dobře vykomunikujete, to bude důležité!

Šťastný měsíc: leden, duben
Nepříznivý měsíc: únor, záříPráce a finance

Práce a finance

Teď přichází vaše příležitost, milí Býci, a v roce 2021 mějte na paměti, že odvážnému přeje štěstí! Ať už se jedná o krok do neznáma v podobě úplně nového zaměstnání, váš vlastní ambiciózní podnikatelský plán nebo nečekanou nabídku ve stávající práci, to všechno se vám vyplatí brát všemi deseti. Budete podnikavě naladěni a možná i vás samotné překvapí, jak rychle jste schopni reagovat. Ve své práci budete vidět hlubší smysl a dívat se na ni s patřičným idealismem. Je pro vás důležité, abyste si nejen vydělali, ale abyste mohli svojí prací pomáhat druhým. A to je víc než chvályhodné! Věci se dají do pohybu hned na začátku roku, málem si ani nestihnete oddechnout po silvestrovských oslavách. Když budete jednat v souladu se svými ambicemi, úspěch vás nemine. Důležitá jednání určitě neodkládejte na únor, to by vám je zkomplikoval retrográdní Merkur ve Vodnáři. Zajímavý nápad bude využít k práci na nových věcech srpnové dny a začátek září, kdy vám budou planety příznivě nakloněné, a tak jistě na nic nezapomenete. A v okurkové sezoně si na to jistě najdete i nějaký ten čas!

Šťastný měsíc: leden, srpen
Nepříznivý měsíc: červenec, listopad

Domov a rodina

Domov a rodina

Toužíte po změnách a reformách? Už vás nebaví způsob, jak to doma táhnete? Jako Býci jste sice pořádně konzervativní, ale co je moc, to je příliš, a i do vašeho domácího života teď zavane svěží vánek! Ono se to vlastně začalo již v minulém roce, ale pořád to ještě není to pravé ořechové! První fáze bude mít podobu malé revoluce - pokud jste ji náhodou nezačali již v minulém roce, odhodláte se k tomu již v prvních měsících roku 2021. Když pak v polovině května vstoupí Jupiter do Ryb, věci se trochu utřesou a hrany se obrousí. Pak bude čas dolaďovat po zbytek roku detaily, nacházet porozumění a vcítit se do pocitů ostatních. Příjemnou atmosféru si budete užívat na letní dovolené a můžete se těšit na krásné zážitky, možná v trochu neobvyklé destinaci - vždyť život je přece změna! Podzim pro vás osobně bude trošku náročnější, co se týče vnitřních procesů, a o to důležitější bude odpočinout si v pohodlí domova, který si jako Býci nadevše ceníte!

Šťastný měsíc: květen, srpen
Nepříznivý měsíc: únor, listopad

Zdraví

Zdraví

Pokud se na něco vyplatí dávat si v roce 2021 opravdu pozor, pak jsou to úrazy, milí Býci. Jakkoliv jste za běžných okolností klidné a rozvážné povahy, Uran udělá své a zbrklost není nejlepším společníkem. Takže zbystřete pozornost při řízení auta, obsluze strojů i při sportu, a když jste unaveni, raději si dopřejte siestu, než byste měli přepínat své síly. Obzvláště rizikové jsou z tohoto hlediska podzimní měsíce, protože planety ve Štíru v opozici k vašemu býčímu Uranu nedělají dobrotu a mohou vám připomenout, že máte v životě trochu zpomalit, způsobem, který vás zrovna moc nepotěší. Na jakákoliv zdravotní trápení v posledním čtvrtroku 2021 je ovšem potřeba dívat se právě jako na poselství a dar, nikoliv jako překážku. Ať už vás na chvíli vyřadí z provozu bacil, naražená noha nebo bolavý zub, berte to jako příležitost uvědomit si, co je v životě skutečně důležité a najít si čas to změnit!

Šťastný měsíc: duben, září
Nepříznivý měsíc: červen, listopad

Oblast štěstí v roce 2021:

Oblast štěstí v roce 2021:

Tento rok je pro vás časem změn, příležitostí zkusit nové věci a posunout svoji komfortní zónu. Odvaha vám chybět nebude, takže neváhejte a pusťte se do zavádění novinek do svého života!

Váš kámen pro zdraví v roce 2021:

SAFÍR - účinný proti pohybovým potížím a ztuhnutí svalů.

Amulet pro štěstí pro rok 2021:

Symbol KELTSKÝHO KŘÍŽE
Symbol PÍRKA

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.