Detail horoskopu

Beran

Beran: Aktuální horoskop pro rok 2021.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, rok 2021 vám přináší chuť přivést vaše ideály do praxe, ale nezapomínejte, že tak jako na všem, budete na tom samozřejmě muset i trochu zapracovat. Občas budou události trochu pomalejší, než byste si představovali, a ne vždy půjde všechno přímo hladce, ale v zásadě je to rok posunu kupředu, kdy můžete směle rozvinout své plány. Jste odhodlaní a máte ambice, které se nejspíš naplno projevily ještě v závěru roku 2020. Na vaší další cestě kupředu se však budete muset popasovat se zcela praktickými a prozaickými otázkami nejrůznějšího ražení. Občas vám budou chybět finance - nikoliv k životu, ale k investování do vašich velkých plánů - a budete muset zapojit svoji fantazii, jak je nejlépe sehnat. Jindy se zas mezi vás a vaše plány postaví vztahy a něco z vašich záměrů se nebude pozdávat vašemu miláčkovi nebo rodině. To všechno však jsou jen zkoušky vašeho odhodlání! Jako Berani jste energičtí, ale často netrpěliví, a vaše odhodlání vám nevydrží věčně. Právě tuto schopnost potřebujete v tomto roce rozvíjet, pokud to máte někam dotáhnout. Je potřeba rozložit si své síly a nevyplýtvat je najednou, ale postupovat v promyšlených krocích. Zkrátka trošku plánovat, myslet napřed, jednat strategicky.

Na jaře se věci slibně rozběhnou ve všech oblastech života - v práci i v lásce. Mars vám bude přinášet největší profesní úspěchy v červnu, červenci a druhé polovině prosince. Tehdy se na vás bude usmívat z vám spřízněných ohnivých znamení Lva a Střelce, a hned půjde všechno o poznání lépe. Červenec vám sešle hned dvojí štěstí, protože zároveň nad vámi bude držet ochrannou ruku planeta Venuše, takže i ve vztazích vám to bude klapat. Ale už koncem března si začnete užívat příjemné stránky života, jaro vám rozproudí krev v žilách a Venuše ve vašem znamení tomu jen pomůže! Na podzim, v září a říjnu, se setká několik planet ve znamení Vah, a to pro vás bude výzva - vy sami jako Berani dobře víte, co chcete, ale teď to budete muset taky odkomunikovat a vysvětlit svému okolí, ať už je to partner, rodina, přátelé nebo kolegové! A to pro vás, jako nekompromisně individualistické duše, může být pořádně tvrdý a zapeklitý oříšek! Ale určitě to zvládnete!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Na cestu lásky vám zazáří šťastná hvězda s vítáním jara, o jarní rovnodennosti. 20. a 21. března postupně vstoupí do vašeho znamení Berana Slunce a Venuše, a ledy se najednou pohnou! Zatímco v zimních měsících jste o lásce spíš jen snili, nebo možná to vydá na nějaký nepříliš perspektivní románek, na jaře už to bude jiná káva a pokud jste nezadaní, vyplatí se vám vyrazit na lov ještě před polovinou dubna. Ideální doba na dovolenou s vaší polovičkou - hlavně pokud je taky ohnivé znamení - bude v červenci s Venuší ve Lvu.

Na podzim vás může trošku potrápit partnerská komunikace, protože retrográdní Merkur v protilehlém znamení Vah vám dá od 27. září až do 18. října opravdu zabrat. Ve Váhách se bude zároveň nacházet i Slunce a Mars, a poselství této planetární konstelace je jasné - nemyslet jen na sebe a na své zájmy, ale koukat se především na to, co potřebuje partner! Jenomže pozor - to, k čemu by normálně možná stačila slova, teď budete muset dokazovat svými činy! Do slov se totiž snadno zamotáte a za retrográdního Merkuru platí, že je lepší raději ani neotevírat pusu, alespoň co se týče vážných témat!

Šťastný měsíc: duben, červenec
Nepříznivý měsíc: září, říjenPráce a finance

Práce a finance

Tento rok vám, milí Berani, neslibuje žádné zázraky, ale ani žádné propady. Budete postupovat klidným tempem kupředu a ukáže se, jestli si za svými ambicemi a cíli umíte stát i dlouhodobě. Ve skutečnosti bude rok 2021 mnohem úspěšnější, než vám to bude v dané situaci připadat. Jeho přínosy plně oceníte teprve s odstupem času, z dlouhodobého pohledu. Nyní se věci mají tak, že máte slibně našlápnuto s Marsem ve vašem domovském Beranu v závěru roku 2020. Dlouho byl Mars retrográdní, a tehdy jste měli dostatek času si vaše cíle vytříbit, přehodnotit a ujasnit. Nyní tak nějak přirozeně očekáváte, že když už víte, co chcete, věci půjdou cvalem kupředu. A ejhle, zázraky se nekonají, pořád to ještě nejde bez dřiny a trpělivosti!

V zimních měsících na začátku roku budou hvězdy přát idealistům, takže když si, milí Beránci, půjdete za tím, čemu věříte a skutečně vám to přijde jako smysluplná práce, neuděláte jistě chybu. Možná si nejprve trochu ulítnete na vzdušných zámcích, ale s příchodem jara pochopíte, že musíte hlavně tvrdě pracovat a myslet prakticky. Čas úspěchů si užijete v první polovině léta. Podzim přinese výzvy ke spolupráci a bude potřeba, abyste v sobě našli týmového ducha navzdory všemu beranímu individualismu!

Šťastný měsíc: leden, červenec
Nepříznivý měsíc: květen, říjen

Domov a rodina

Domov a rodina

Klidný a harmonický domov v roce 2021 mohou Beránkům trochu narušit jedině trable s komunikací v rodině. Jste od přírody netrpěliví a trošku paličatí, ale víte velmi dobře, co chcete a umíte si za tím stát. Jestliže je mezi vašimi nejbližšími většina lidí narozena v ohnivých nebo vzdušných znameních (kromě Berana sem patří ještě Lev, Střelec, Blíženci, Vodnář a Váhy), budete to mít jednodušší, protože slova vám budou dobrým sluhou a snadno si všechno řeknete a vysvětlíte.

Hůř se vám bude hledat porozumění s vodními a zemskými znameními v řadách vašich rodinných příslušníků. Zde totiž půjde spíš o pocity než o myšlenky, no a to je klasický zdroj nedorozumění. Každopádně bude vhodné vyhýbat se důležitým a náročným tématům v rozhovorech v čase retrográdního Merkuru, tedy v prvých dvaceti únorových dnech, pak v prvních dvou červnových dekádách a nakonec v první polovině října. Hlavně tento podzimní čas pro vás bude extra velkou výzvou, protože už nepůjde, abyste zůstali jen individualisty, co dělají všechno na vlastní triko. Nutnosti spolupráce a domluvy se nevyhnete!

Šťastný měsíc: květen, červenec
Nepříznivý měsíc: únor, říjen

Zdraví

Zdraví

Po většinu roku budete natolik zaujati svými cíli a ambicemi, že na vaši tělesnou schránku vám často již nezbyde dostatek pozornosti. A to je škoda, protože znáte to, ve zdravém těle zdravý duch, a s fyzickými silami je potřeba pracovat a šetřit si je, to je základ úspěchu. Naslouchejte svému tělu, které se vám bude snažit jemnými signály a různými pocity dávat najevo, co přesně v dané chvíli potřebuje. Ať už je to více odpočinku, nebo naopak nezanedbávat pohyb a cvičení, dopřát si zdravější stravu nebo pravidelný spánek, nesnažte se jít sami proti sobě a respektujte, o co si vaše tělo říká. Může to být trochu náročné, naladit se na vnímání vlastního těla, hlavně pokud jste byli zvyklí pracovat a fungovat na plný plyn, ale když se naučíte trochu ztišit mysl, relaxovat, možná si pomoct i meditací, bude pro vás jednodušší následovat svůj vnitřní hlas.

Rok 2021 pro vás bude během na dlouhé tratě a nikoliv sprintem, takže podle toho je potřeba zacházet i se svými tělesnými silami. Jen málokdy se objeví taková situace, která by byla natolik neodkladná a hektická, aby to nešlo. Jde jen o to, stanovit si vaše zdraví a dobrý pocit jako prioritu!

Šťastný měsíc: únor, březen
Nepříznivý měsíc: září, listopad

Oblast štěstí v roce 2021:

Oblast štěstí v roce 2021:

Držte se svých vytyčených cílů a rozvíjejte vytrvalost, právě ona je klíčem, který vám jako Beranům pomůže k všestrannému úspěchu v životě. Nezapomínejte na to, co doopravdy chcete a jděte si za tím pomalu, ale jistě.

Váš kámen pro zdraví v roce 2021:

ACHÁT - zajišťuje rovnováhu energie, chrání před úrazy

Amulet pro štěstí pro rok 2021:

Šperky a předměty z ACHÁTU
Symbol MĚSÍCE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.