Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Aktuální horoskop pro rok 2021.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Ryby, planetární kaleidoskop pro rok 2021 vám slibuje klidnější časy, ale zároveň taky nové nápady a inspiraci. Vaše vládnoucí planeta Neptun se dlouhodobě pohybuje vaším znamením, dodává vám sílu a pomáhá naladit se na vaši vlastní duši. Letos bude magický Neptun nejmocněji přinášet štěstí těm Rybám, které se narodily kolem 10. března. Od konce června až do konce listopadu, tedy dlouhých pět měsíců, ovšem Neptun na obloze couvá. A to znamená, že vaše duševní procesy, milé Ryby, se budou téměř po celý druhý půlrok obracet spíš do vlastního nitra než navenek. Je čas pro hlubší poznávání své duše, rozjímání, dořešení si starých citových trápení.

Další důležité planety, Jupiter a Saturn, prochází po většinu roku znamením Vodnáře. Vodnářská energie je na váš vkus možná až moc dynamická, neklidná a buřičská, a to se projeví především v práci. Budete muset držet krok s různými inovacemi, reformami, novými projekty a nápady. Na jedné straně vás to bude bavit, ale na druhé straně je výzvou to se vší odpovědnosti zvládat a stíhat. Mezi červnem a polovinou října jsou však v zpětném chodu i tyto dvě planety, takže tlak novinek poleví a budete si moct dopřát klidnou dovolenou. Velice příznivý čas pro vás, milé Ryby přichází mezi polovinou května a koncem července. Tehdy vám bude Jupiter spřízněný a usměje se na vás z vašeho vlastního znamení Ryb. Po dva a půl měsíce bude svět více nakloněn vašemu citovému a intuitivnímu vnímání a způsobu projevu, což bude oproti velmi racionální většině roku příjemný příklon směrem k srdci. Nejvíc se z toho mohou těšit Rybky narozené na začátku znamení, tedy v únoru. Příznivým světlem vám letos svítí také Uran v Býku, stejně jako již v loňském roce. Jeho působení vás přivede v životě ke změnám k lepšímu. Bude pro vás snadné sebrat odvahu a využít lákavé příležitosti, i když to je krok do neznáma. Týkat se to bude zejména materiálních záležitostí, peněz a bydlení.

Příjemným časem pro vás bude závěr února a březen, hlavně v osobním životě a vztazích. Letos v tomto magickém čase kolem vašich narozenin, postupně putuje vašim znamením Ryb nejen Slunce, ale taky Venuše a Merkur. A to znamená lásku, dobrou komunikaci a pohodovou atmosféru. Na další extra příznivý čas si pak počkáte do listopadu, kdy vám souhra planet ve spřízněném Štíru přinese zdar nejen doma, ale hlavně v práci. Po hloubavém, meditativním létě a podzimu na závěr roku opět vykouknete ze své ulity do velkého vnějšího světa. Bohatší o nové poznání a chudší o dořešená stará zranění na duši pak můžete zas směle vykročit za mimořádnými úspěchy, které vám slibuje zatím ještě vzdálený rok 2022!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Romantika se bude letos pro vás, milé Rybky, rozbíhat spíš postupně a v prvních dvou měsících roku ji příliš nečekejte. Spíš budete s protějškem řešit praktické otázky, ale taky odvážné nápady, co společně podniknout, a kolikrát budete mít pocit, že musíte krotit nerealistické vidiny vašeho experimentátorského partnera a držet ho na zemi. A to hlavně pokud je narozen ve Vodnáři, Blížencích či Váhách. Až v závěru února se konečně otevřou brány k tomu, po čem v lásce toužíte vy, a Venuše v Rybách vám přinese něžnou lásku, romantickou atmosféru a pocit splynutí duší. Pokud jste zrovna sami, pak máte až do jarní rovnodennosti skvělou příležitost k seznámení, ale taky k flirtům. Další krásné a romantické období můžete čekat v červnu. Raději si však zkuste vystačit s domluvami beze slov - v debatách by to s nepříznivým Merkurem mohlo zaskřípat. Pokud vstoupíte do druhého pololetí single, pak si to nejspíš začnete celkem užívat a vychutnáte si léto bez nutnosti se pořád někomu přizpůsobovat. V září nebudete mít o přízeň opačného pohlaví nouzi, ale budete docela vybíraví a kritičtí. Jenomže to se vám může taky vrátit ze strany protějšku! Závěr roku bude pro vás příjemný i v lásce a opět vás začne bavit být aktivní.

Šťastný měsíc: březen, červen
Nepříznivý měsíc: leden, srpenPráce a finance

Práce a finance

Přátelský naladěný Uran vám pro rok 2021 slibuje změny k lepšímu, milé Ryby. Možná budou trochu nečekané a docela odvážné, ale kouká z toho zajímavý výdělek! Když je vaším cílem dosáhnout větší finanční nezávislost, právě letos za to můžete úspěšně zabojovat. Klasickými a konvenčními způsoby je to docela složité, to už jste si vyzkoušeli, ale jsou i jiné možnosti, místo mizerné hodinové mzdy můžete raději zkusit podnikat nebo investovat. Nové neotřelé nápady se budou cenit, i když k nim někdy budete pracně sbírat odvahu. Nejlepší příležitost se prosadit vám Mars přináší od poslední dubnové dekády až po tu první červnovou. Důležitá jednání však vyřešte raději dřív a nenechávejte je až na konec této doby. Pak už si můžete užívat okurkovou sezonu a zaslouženou dovolenou. Ještě lepší příležitosti se na vás usmějí v předvánočním čase, od začátku listopadu až do poloviny prosince budete pod ochranou Marse ve Štíru. Ten vám pomůže spojit vaše ambice s patřičnou dávkou trpělivosti, vytrvalosti a průbojnosti, takže konečně máte šanci to dotáhnout tam, kam si přejete!

Šťastný měsíc: květen, listopad
Nepříznivý měsíc: srpen, září

Domov a rodina

Domov a rodina

Hvězdy vám slibují příjemný čas plný harmonie, ale taky nových nápadů a myšlenek, co kde jako vylepšit. Někteří vaši příbuzní, hlavně pokud se narodili ve vzdušných znameních (Váhy, Blíženec, Vodnář), vás jimi mohou doslova převálcovat. Jenomže často půjde pouze o řeči a skutek utek, takže žádné velké stresy si z toho dělat nezačnete. Faktem je, že rok 2021 je opravdu skvělým časem pro nejrůznější inovace ve vaší domácnosti - jen na to musíte jít svým poklidným rybím tempem! Příznivě postavený Uran naznačuje velkou šanci vylepšit si bydlení, když se odhodláte k odvážné změně. Příležitost se vám nejspíš sama nabídne, jen bude otázka, jestli do toho jít. Trošku záludná bude taky rodinná komunikace. Bude to chtít pádné argumenty, ale taky dobré načasování. Vyhýbejte se důležitým rozhovorům v prvních dvou dekádách února, června i října. Retrográdní Merkur by vám způsobil jen zbytečná nedorozumění. Ideální pro vyjádření vašich potřeb je druhá polovina března nebo listopad.

Šťastný měsíc: březen, listopad
Nepříznivý měsíc: únor, září

Zdraví

Zdraví

Rok 2021 se ponese ve znamení rychlosti a spousty nových možností a myšlenek. Vy jako klidné rybí povahy však máte své vlastní, pomalejší životní tempo, které nezbytně potřebujete pro vlastní vnitřní pohodu. Nenechejte se vystresovat a postupujte v životě klidně a s rozvahou, vyhnete se zbytečně hektickým situacím, které vás kvůli vaší velké citlivosti velice fyzicky vyčerpávají. Klidná a rozvážná mysl je zároveň zaručeným způsobem, jak předejít zbytečným rizikům třeba v podobě úrazů. Zároveň vás však hvězdy vybízí, ať dáte šanci novinkám - ať už ve vašem jídelníčku, nová dieta, výživové doplňky, nové informace o tom, jak ještě lépe o sebe pečovat. Všechny tyto informace se však vyplatí si ověřit ze spolehlivých zdrojů dřív, než tomu věnujete energií, ať vaše snažení není zbytečné. Zároveň se ovšem nebojte snít, protože právě sny o lepším životě jsou prvním krokem k tomu, jak je proměnit v realitu.

Šťastný měsíc: květen, červen
Nepříznivý měsíc: duben, srpen

Oblast štěstí v roce 2021:

Oblast štěstí v roce 2021:

Vaše duše je plná pokladů a ukrývá v sobě všechno, co možná marně hledáte venku. Zároveň vás však může trošku brzdit na cestě kupředu, když máte v sobě něco nedořešeného. Věnujte se svému duchovnímu růstu a rozvoji, najednou bude mnohem snazší udržet krok s rychlým děním kolem vás!

Váš kámen pro zdraví v roce 2021:

BERYL - posiluje játra

Amulet pro štěstí pro rok 2021:

Symbol PENTAGRAMU
Symbol SVÍČKY

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.