Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Aktuální horoskop pro rok 2021.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, v roce 2021 budete ve svém živlu a vesmír vás předurčuje k úspěchům! Jupiter a Saturn vám budou po celý rok svítit příznivým světlem ze spřízněného vzdušného znamení Vodnáře, a díky tomu můžete být sami sebou, projevit své kvality naplno a realizovat se! S odvahou a odpovědností se pustíte do nových příležitostí a směle si můžete vzít i větší sousta, protože teď zkrátka máte na to! V životě se vám objeví zajímavé příležitosti přesně podle vašeho gusta, které budou krásně rezonovat s vaším vnitřním nastavením. Můžete roztáhnout křídla a letět na vlnách jupiterského úspěchu! Zároveň bude Saturn podporovat vážný a odpovědný přístup ke všemu důležitému, a díky němu nezůstane jen u planého snění, ale vaše aktivity dostanou jasné a praktické kontury. Nejlépe se vám bude pracovat na důležitých projektech od začátku roku do poloviny května a pak opět od poloviny října až do konce roku. V měsících mezi tím si raději dopřejte letní pohov a spíš se soustřeďte sami na sebe a vaše vnitřní potřeby, než na aktivity ve vnějším světě. Vždyť i vy si zasloužíte odpočinek a trochu klidu!

Jako znamení vzdušného živlu je pro vás, milé Váhy, v životě extrémně důležitá dobrá a hladká komunikace a domluva s lidmi. To je přímo podmínka, abyste se cítili spokojeně! Hvězdy vám i v tomto směru přejí a Merkur se po velkou část roku bude pohybovat právě ve vzdušném živlu, kde jste doma. Takže bude snadné nacházet s vaším okolím společnou řeč! Zajímavé ovšem budou týdny s retrográdním Merkurem - když tato planeta couvá, je lepší nepouštět se do zásadních nových debat. O to snazší je vrátit se ke starým trápením a uzavřít je - nejen s lidmi, ale hlavně sami v sobě! Merkur bude letos couvat třikrát a pokaždé ve vzdušném znamení: Pozor na první dvě dekády měsíců únor, červen a říjen. Zvláště první polovina října, doba kolem vašich narozenin, pro vás bude mimořádně zajímavý. Merkur se setká s Marsem a Sluncem ve Váhách, ve vašem životě se pohnou ledy a to, co se kdysi zamotalo, bude najednou jasné!

Výjimečnost roku 2021 se vám odhalí již na jeho začátku! Během ledna a února se vynoří nové nápady a možnosti, které vám dodají vítr do plachet. Motivace budete mít na rozdávání i po celý zbytek roku, a věci, do kterých se pustíte, půjdou krásně a hladce. Tak na nic nečekejte a vykročte na cestu za úspěchem a štěstím!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Rok 2021 je pro Váhy velmi šťastný a láska nebude výjimkou! S protějškem bude snadné se naladit na stejnou vlnu a najít společné pohledy na všechno důležité i méně důležité. Hlavně pokud je vaše láska narozena rovněž ve Váhách, nebo taky ve Vodnáři či Blížencích, cokoliv, do čeho se spolu pustíte, vám půjde jako po másle! Je skvělá doba ujasnit si v dlouhodobých vztazích a manželství, jaké máte další plány a do čeho se společně pustit. A samozřejmě to taky odstartovat, vždyť není na co čekat! Společné názory vás budou s partnerem letos sbližovat mnohem více, než cokoliv jiného, ale nebojte se, na romantiku a vášeň taky dojde! Erotické jiskření vám planeta Venuše přinese hlavně v únoru, druhých dvou květnových dekádách a pak ve druhé polovině srpna a začátkem září. Milé nezadané Váhy, právě toto jsou týdny, kdy se vyplatí vyrazit na lov! Pokud ovšem toužíte po stabilním dlouhodobém svazku, nestačí se koukat jen na chemii a přitažlivost. Letos máte ve svých životních plánech jasno a je nesmírně důležité, aby se vaše nová láska dívala stejným směrem a vaše vize a sny ladily dohromady! Společné názory jsou alfa a omega, tak pozor, ať nemusíte dělat více kompromisů, než chcete! Vždyť máte z čeho vybírat, tak se nebojte být správně nároční!

Šťastný měsíc: únor, září
Nepříznivý měsíc: duben, červenPráce a finance

Práce a finance

O úspěchy letos nebudete mít nouzi, milé Váhy! Po většinu roku se vám bude skvěle dařit a pod ochranou Jupiteru se Saturnem budete mít dost vytrvalosti pro naplnění těch nejodvážnějších ambicí. Nejlepší bude stihnout toho co nejvíc hned na začátku roku a pustit se do nových projektů ještě v zimě, to máte přízeň několika planet ve spřízněném Vodnáři. A jak je známo, Vodnář je znamením idealistů a vizionářů, takže máte perspektivu uskutečnit i zdánlivě neuskutečnitelné! Stačí si jen věřit a nenechat se odradit! Až do poloviny května budou věci postupovat snadno kupředu. S blížící se sezonou dovolených se však dění trošku zbrzdí, a nejlepší bude dopřát si taky pořádný odpočinek. Když bude po okurkové sezoně, můžete se opět s vervou pustit do dalších svých plánů. Na podzim se setkává ve vašem znamení Vah hned několik nebeských těles, a to naznačuje velmi příznivý vývoj a možnost seberealizace. Merkur ovšem připomíná, že je potřeba si věci nejprve důkladně promyslet uvnitř, a teprve poté s nimi vyrukovat na světlo světa! Letošní rok vám přináší ohromnou příležitost k seberealizaci a hvězdy slibují, že si můžete dobře vydělat díky své tvořivosti a uměleckému nebo literárnímu talentu.

Šťastný měsíc: leden, září
Nepříznivý měsíc: červenec, srpen

Domov a rodina

Domov a rodina

Domov pro vás bude znamenat pohodové a klidné zázemí, ale aktivit budete mít tolik, že si ho letos ani příliš neužijete. S nejbližšími budete dobře vycházet, a tak vás bude někdy i trochu mrzet, že na sebe nemáte více času. Vynahradíte si to v teplé polovině roku - od poloviny května do poloviny října je ideální čas pro více odpočinku, city a vaše záliby. Pořádná dovolená vám a vašim rodinným vztahům jistě prospěje. Ale nejste zrovna typy, že byste jen tak lenošili, takže asi vytáhnete vaše blízké spíš na nějaký poznávací zájezd nebo za kulturou. A nezapomínejte na retrográdní Merkur! Společnost vám bude dělat v první části února, června a října. A to je čas vytáhnout staré resty a dopilovat záležitosti, které zůstaly v nedávné minulosti ležet ladem. Je potřeba vrátit se k nedokončeným plánům, ale dřív, než se do nich pustíte, je trošku kriticky přehodnotit. S odstupem času se spousta věcí bude jevit jinak! Říjen bude měsícem, který vás posune kupředu. Staré konflikty uvidíte v jiném světle a pak se vám o tom bude mnohem lépe komunikovat.

Šťastný měsíc: květen, říjen
Nepříznivý měsíc: duben, listopad

Zdraví

Zdraví

Ve zdravotní sféře se nad vámi letos žádné mráčky nesbíhají, takže se můžete směle pustit do všeho, co si přejete, sil budete mít dostatek. Budete se cítit fit a ve skvělé kondici, a taky konečně pochopíte, čím jste si v minulosti komplikovali život a jak to dělat lépe a zdravěji. Pro vaši úplnou pohodu, milé Váhy, bude důležité dopřát si dostatek toho, co máte rádi a dodává vám to energii. Takže chutnou a zároveň zdravou stravu, příjemné relaxační cvičení a samozřejmě taky čas sami pro sebe. Procházka v přírodě, která vám vyčistí hlavu, je vždy dobrý nápad! A jak jistě víte, tělo a duše spolu souvisí, takže když budete pečovat o pohodu duše, na tělo se pak budete taky moct spolehnout. Aktivit budete mít spousty, ale nepřepínejte své síly, vždy je dobré umět říct, kdy máte dost, a zvyknout si dostatečně odpočívat. Tento rok bude přímo nabitý zajímavými událostmi, tak ať zvládnete fungovat na maximum po celou dobu!

Šťastný měsíc: únor, říjen
Nepříznivý měsíc: duben, červen

Oblast štěstí v roce 2021:

Oblast štěstí v roce 2021:

Když budete v roce 2021 následovat své sny, dotáhnete to daleko! V práci, lásce a osobním životě buďte sami sebou a nebojte se jít si za tím, co je pro vás důležité. Všechno vám bude skvěle vycházet, jste miláčkem hvězd!

Váš kámen pro zdraví v roce 2021:

OBSIDIÁN - posiluje psychiku, je vhodný jako prevence

Amulet pro štěstí pro rok 2021:

Symbol VAH
Symbol DRAKA

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.