Detail horoskopu

Rak

Rak: Aktuální horoskop pro rok 2021.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, hvězdy mají pro vás dobré zprávy a rok 2021 bude ve vašem životě patřit k těm klidnějším. Vesmír si pro vás do letošního scénáře nepřichystal žádná velká dramata a na své životní jistoty se můžete spolehnout. Druhá věc ovšem je, že místo dramatického žánru vám tento rok naservíruje spíš něco ve stylu aktuálního zpravodajství a novinek ze světa, zatímco vy byste se, obrazně řečeno, raději podívali na romantický seriál. Jako Raci jste citlivé, vnímavé a emocionálně založené duše, a rok 2021 pro vás bude až příliš věcný, praktický a rozumový. V práci i ve vztazích se po vás bude žádat, abyste nad věcmi přemýšleli a diskutovali o nich, zatímco vy byste je mnohem raději procítili a dali více prostoru svému srdci. Z tlaku na racionalitu a praktické smýšlení budete chvílemi ve stresu. A právě stres bude pro vás v roce 2021 největší výzvou a překážkou. Nic strašného, jde jen o to naučit se vytyčit si priority a pracovat s informacemi. Ale taky to pro vás z celého srdce není vůbec nijak lákavé! Příjemnou výjimkou ovšem bude čas od května do července, kdy se ve zvěrokruhu konečně dostávají ke slovu city v podobě Jupitera, Venuše a Marsu ve vodních znameních. Užijte si toto krásné rozkvetlé období na maximum a dopřejte si romantiku a radost - ze zážitků na přelomu jara a léta můžete čerpat cennou energii po celý zbytek roku!

Roku 2021 vládne ve velké míře živel vzduchu, který se rovná rozumu a přemýšlení, v kontrastu s vaším cítěním a vnímavostí. Občas pro vás bude vaše okolí docela nepochopitelné, zkrátka nejste naladěni na to, že téměř všichni kolem budou řešit nějaké názory, diskuse, argumenty a kdovíjaké principy. Ze svého srdce cítíte, že ve skutečnosti jsou v životě důležité úplně jiné věci, a nejspíš se v tomto pocitu budete cítit trochu osamoceně. O to lépe si ovšem padnete do noty s přáteli či rodinou narozenými ať už ve stejném znamení Raka nebo v dalších dvou vodních - Rybách a Štíru.

Na podzim pro vás bude docela náročný říjen, který si bude vyžadovat debaty o vztazích. Ale pozor, lepší bude odolat a nezaplétat se do nich příliš, raději dejte věci najevo spíš činy než slovy. V listopadu vám pak konečně odlehne a s planetami ve spřízněném Štíru se konečně začnete cítit opět ve své, vodním živlu!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Pokud nepatříte zrovna mezi ty šťastlivce, kteří mají partnera narozeného pod vládou stejného živlu (tedy Raka, Ryby nebo Štíra), pak se připravte na to, že budete muset o lásce trochu více přemýšlet. Všechno špatné je však na něco dobré, takže když se v zájmu partnerské komunikace naučíte své pocity lépe pojmenovat a vysvětlit, budete možná příjemně překvapeni, že se spousta věcí zlepší. Ale bude to pro vás celkem těžký porod, protože přemýšlet o citech a rozumově je rozebírat zkrátka není váš šálek čaje! Valentýn vás zřejmě příliš neoslní, a pokud se vás bude někdo snažit sbalit chlubením se, jak je chytrý, to si raději o samotě doma přečtete nějaký román. V březnu se vám ovšem začne s Venuší v Rybách svítat na lepší časy. Ideální čas jako stvořený pro romantiku si pak užijete na přelomu jara a léta, kdy vám bude Venuše v Raku opět příznivě nakloněná a vynahradí vám všechno, co vám do té doby scházelo! A do třetice vám příznivé světlo v lásce na pár týdnů zasvítí ještě po první třetině září. Ale pak si držte klobouk, protože v říjnu se zřejmě nevyhnete pořádné jízdě, kdy na vás protějšek nenechá nitku suchou a bude chtít řešit a rozebírat všechno možné i nemožné. Budiž ke cti alespoň to, že vaše láska bude ochotná a vstřícná ke kompromisům, takže bude to sice na dlouhé vysvětlování, ale nakonec se doberete toho, že najdete společnou řeč.

Šťastný měsíc: červen, červenec
Nepříznivý měsíc: únor, říjenPráce a finance

Práce a finance

Ať je vám to příjemné nebo nikoliv, rok 2021 bude zkrátka o přemýšlení a racionálním postoji k životu. Kariéra není výjimkou - spíš naopak, zde se vliv vzdušného živlu projeví snad nejtvrději! Pokud chcete udržet krok s aktuálním děním, nezbyde nám než se o věci zajímat, sledovat aktuální informace, srovnávat různé zdroje, hledat racionální argumenty pro a proti u všech řešení. Ačkoliv běžně je pro vás Raky přirozenější spoléhat na intuici, tento rok bude občas tak zamotaný, že pouze se svými pocity si nevystačíte a musíte mít zkrátka v záloze jasná fakta - právě ony přesvědčí, ať už si potřebujete vyjednat platové podmínky, obhájit váš projekt nebo správně načasovat své podnikatelské aktivity. Uran v Býku přináší změny v materiální oblasti, proto se nebojte přemýšlet trochu netradičně a vyjít z rámce svých zažitých zvyklostí. Tato nevyzpytatelná planeta je vám po celý rok nakloněna příznivě, takže přeje vašemu odhodlání ke změnám. Pokud se vám povede udržet krok s děním, nejúspěšnější období roku pro vás bude od 23. dubna do 11. června. Tehdy prochází bojovná planeta Mars vaším znamením Raka a umožní vám konečně se naplno realizovat a prosadit si to, co je pro vás důležité. Dařit se vám bude i na sklonku roku a Mars vám slibuje bohatý a štědrý listopad, takže o vánocích nebudete strádat!

Šťastný měsíc: květen, listopad
Nepříznivý měsíc: leden, říjen

Domov a rodina

Domov a rodina

Pokud bydlíte sami, pak se v roce 2021 můžete odhodlat k příjemným změnám a začít si budovat něco nového podle svých představ. A jestliže jste už v roce 2020 začali, tím lépe, máte na co navázat. V rodinné sféře si ovšem lze představit i příznivější světlo hvězd, než jaké vám bude letos naděleno! Hlavně na podzim si dávejte pozor na různá nedorozumění a nezamotávejte se do argumentačních her, protože to je akorát tak slepá ulička. Ale více či méně to platí po celý rok 2021. Věnujte se tedy hlavně těm věcem, které záleží v první řadě na vás a nevyžadují si domluvy s příbuznými, pak bude pro vás domov příjemným hnízdečkem, kde můžete načerpat nové síly a shodit ze sebe pracovní stres. Hlavně nebrat věci příliš vážně, nechat jim volný průběh a nechat se překvapit - zkrátka důvěřujte osudu a nenechejte se zviklat podivuhodnými nápady kdekoho z vaší rodiny! Proč se stresovat, zapojovat do hádek a sporů, když to jde i jinak? Nejde přece o to, kdo koho přestřílí slovy, ale jak to všechno nakonec dopadne. A všechno má svůj čas - jedině on ukáže!

Šťastný měsíc: březen, červenec
Nepříznivý měsíc: leden, říjen

Zdraví

Zdraví

Milí Raci, to, jestli se v roce 2021 budete cítit fit a uvolněně, nebo naopak vyčerpaně a přetíženě, záleží hlavně na vás! Jak jistě dobře víte, téměř všechny nemoci mají psychosomatické souvislosti - tedy vaše tělo se vám prostřednictvím bolesti a slabosti snaží naznačit, že zanedbáváte potřeby své duše. Rok 2021 bude pro vás výzvou, jestli dovolíte, ať vás semele stres a tlaky na výkon, nebo si naopak zvládnete od této hektické atmosféry udržet vnitřní odstup a nadhled. Nejlepším ukazatelem, jestli se vám to skutečně povedlo, nebo máte ještě rezervy, bude právě vaše zdraví! Vyplatí se dát si trošku pohov od aktivit ve vnějším světě a obrátit se do svého nitra, dopřát si dostatek relaxace, spánku, pohodlí pro vaše tělo. A jestliže vás nějaké to stonání nakonec přece jen dožene, podívejte se v první řadě na duchovní souvislosti nemocí, najděte si v tomto směru zkušeného léčitele. Nejspíš budete velmi překvapeni, jak zvláštními způsoby k vám vaše tělo umí promlouvat!

Šťastný měsíc: květen, červen
Nepříznivý měsíc: září, říjen

Oblast štěstí v roce 2021:

Oblast štěstí v roce 2021:

Dopřejte si relax a nepřipouštějte si stres příliš k tělu - nemusíte být takoví, jak to po vás chtějí ostatní! Odpočiňte si v tomto roce od náročných aktivit a odpovědnost přenechejte pro tentokrát jiným, bude to velmi osvěžující.

Váš kámen pro zdraví v roce 2021:

JADEIT - pozitivně ovlivňuje vylučovací systém a ledviny, rovněž harmonizuje psychiku

Amulet pro štěstí pro rok 2021:

Symbol RAKA
Symbol PRSTENE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2020:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.