Home - Články - Čínský horoskop na týden 18. - 24. říjen

Čínský horoskop na týden 18. - 24. říjen

vloženo 18. 10. 2021
čas čtení: 4 minuty

Čínský horoskop na týden 18. - 24. říjen

Dámy a pánové! Neváhejte se poradit s čínským horoskopem o tom, co vás v nejbližších dnech nevyhnutelně čeká! Nečekejte již ani minutu a pusťte se do čtení!

Krysa
Na startu dalšího říjnového týdne se snažíte navodit přátelskou atmosféru v partnerském vztahu, ale nebude to zrovna jednoduché. Počítejte s častějšími konflikty, které by měly do konce týdne postupně… ČTĚTE VÍCE!

Buvol
Milí Buvolové, vstupujete do týdne, který představuje startovní čáru k lepší budoucnosti. Nesmutněte nad tím, že něco končí. Může to být láska, kariéra nebo studentský život. Vyhlížíte totiž etapu, díky níž dostanete… ČTĚTE VÍCE!

Tygr
Prosperující Jupiter s vámi v těchto dnech rozvazuje kontrakt. Proto pečlivěji zvažujte všechny kroky týkající se majetku. V zaměstnání dodržujte termíny a věnujte se ryze pracovním povinnostem. Pokud by vás… ČTĚTE VÍCE!


Zajíc
Touha po dokonalosti vám v tomto čase dává pořádně zabrat. Jste od přírody puntičkářské znamení a zapomínáte brát ohled na své síly i možnosti. Pusťte k úkolům ostatní členy domácnosti nebo své… ČTĚTE VÍCE!

Drak
Draky prahnoucí po lásce překvapí sympatická tvář v místech, kde by ji nečekali. Zatímco rozhazujete sítě po internetu, seznámení číhá venku, mezi živými lidmi. Vesmír vybízí k cestování i toulkám… ČTĚTE VÍCE!

Had
Máte plnou hlavu pracovních povinností a toho, co musíte v tomto měsíci stihnout. Kvůli tomu bojujete s nervozitou i špatnou kvalitou spánku. Před spaním si zakažte koukat do telefonu, neřešte žádné… ČTĚTE VÍCE!


Kůň
Aktuální postavení Merkuru usnadňuje porozumění s druhými lidmi i pochopení vlastních pohnutek. Ve svém vnitřním světě už netápete, dokážete pojmenovat řadu myšlenek a víte, co potřebujete ke… ČTĚTE VÍCE!

Koza
Perný týden vyhlíží rodiče narození pod nadvládou Kozy. Zatímco vám se stačí na něco podívat a je to hotové, rodina už takový úspěch neslaví. Především její nejmladší členové potřebují pomocnou ruku. Hvězdy… ČTĚTE VÍCE!

Opice
Do dalšího týdne vstoupíte s chutí rozdávat životní moudra. Ne všude se bohužel setkáte s pochopením. Zatímco děti můžete svým vyprávěním zaujmout, na pracovišti získáte nálepku Brouka Pytlíka. Jistě… ČTĚTE VÍCE!


Kohout
Kněžka lásky si tento týden bere dovolenou. Singles Kohouti mohou šetřit časem a energií a hledání spřízněno duše odložit na příhodnější období. Ve vztazích vládne napětí a bude těžké udržet pokaždé… ČTĚTE VÍCE!

Pes
Atmosféru nadcházejících dní ovlivňuje ohnivý Mars ve spojení s Afrodité. Ta si bere do parády osamělé Psy, jimž se postará o milostná vzplanutí. Její souputník dodává vztahům vášeň, která nemusí být… ČTĚTE VÍCE!

Vepř
Finančním potížím můžete zatím předejít. Neutrácejte za zbytečnosti a pokud něco nutně potřebujete, porozhlédněte se nejprve v second handu nebo bazarech. Jestliže se děti hlásí o zvýšení kapesného, domluvte se… ČTĚTE VÍCE!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.