Detail horoskopu

Štír

Štír: Aktuální horoskop pro rok 2023.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, rok 2023 je pro vás skutečně průlomový a výjimečný. Hvězdy vám přinášejí mnoho zásadních výzev, které byste neměli přehlížet nebo je dokonce vědomě odmítat. Všechno to jsou totiž nové příležitosti, které mají dar vás posunout dále za vašimi vysněnými cíli. Dobře uděláte, když budete intenzivněji naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Jako správní Štírci máte intuici velmi silnou, silnější než ostatní znamení, a proto jste skoro vždy o krok napřed před druhými. Letos je vám doporučeno tuto cennou schopnost využívat při každém vašem zásadním rozhodnutí. Nenechte se odradit prvními dny a týdny letošního roku, které budou výrazně ovlivněny přísným Saturnem. Jste silné osobnosti, dokážete se vyrovnat se všemi omezeními, nepřízní v rodinných záležitostech a mezilidských vztazích. Mohou vás také pronásledovat vzpomínky z minulosti a bude třeba vyvinout jisté úsilí, abyste se s nimi dokázali vypořádat jednou pro vždy. Pak už můžete svůj život začít žít naplno a s čistým štítem.

S příchodem očekávaného jara dostanou vaše kroky naštěstí již jiný směr a napětí se uvolní. Svobodnější se budete cítit především v nastavení mysli a nenecháte se nikým manipulovat či ovlivňovat. Sami se rozhodnete, kdo bude ten šťastlivec a bude mít ve vašem životě stálé místo. Poplujete si čistými vodami s klidem na duši a sebevědomým myšlením. Velká uspokojení vás čekají v lásce, kde se mohou konečně naplnit vaše sny a platonické lásky naberou reálnou podobu. Ti, kteří vás skutečně milují a rozumí vaší štíří povaze, pro vás budou letos velikánskou oporou. S někým, s kým absolutně souzníte, projdete náročnějšími dny bez citelné újmy a vaše vzájemné pouto se stane ještě silnějším.

Velikost a síla vaší osobnosti se naplno ukáže v druhé polovině roku, kdy se statečně postavíte čelem k situacím, které pro vás mohou být až dokonce kompromitující. I toto ale zvládnete na výbornou a dodá vám to ujištění, že nyní kráčíte tím správným směrem. K opatrnosti vás hvězdy vyzývají pouze při spravování majetku. Ovšem i tady vám bude nápomocná pověstná intuice. Dejte na své pocity a uvidíte, že se nemůžete splést.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Smyslná a romantická planeta Venuše obdaruje letos váš milostný život plnými hrstmi lásky. Již na jaře se rozčeřené vody uklidní a vy se budete moct do budování či zlepšování milostných vztahů ponořit naplno. Později, ještě v květnu, budete opět cítit vliv neodolatelné Venuše, která bude stále intenzivně pracovat ve váš prospěch. S příchodem podzimu se k vám ještě na okamžik vrátí, aby se ujistila, že ve vašich vztazích funguje vše opravdu tak, jak má. Může mít tendence vás trošku zlobit a zkoušet, nakolik jste vytrvalí a přesvědčení o svých citech k partnerovi. Vy ve správný čas vše pochopíte a zkouškou projdete. Štírci, kteří na svou velkou lásku ještě trpělivě čekají nebo mají již nějakou, ale pouze platonickou, budou muset o své štěstí zabojovat. Nesmíte si nechat utéct mezi prsty vztah, který má obrovský potenciál, aby se stal tím celoživotním. Naštěstí jsou vaše šance dobré, stačí jen abyste se nevzdali. Vy, kteří již v partnerském svazku nějakou dobu žijete, budete také vystaveni zkouškám. Vesmír po vás žádá, abyste prokázali nakolik jste své životní lásce oddaní a jak moc jste ochotní o vztah pečovat. Pokud svého partnera opravdu hluboce milujete, nemáte se čeho bát, milí Štíři.

Šťastný měsíc: únor, květen
Nepříznivý měsíc: červenec, srpenPráce a finance

Práce a finance

Hvězdy vás letos chtějí popohnat dopředu milí Štírci. Mají pro vás přichystanou celou škálu příležitostí, které jsou skvělé a byla by velká škoda je promarnit. Ve vašem profesním životě se to bude hemžit atraktivními nabídkami se speciálními benefity. Ze všech možností si hned všimnete jedné, která bude opravdu vyčnívat nad ostatními. Je to nabídka, která se neodmítá, která je zajímavá a natolik lukrativní, že ji vlastně ani odmítnou nepůjde. Vy ji nepromarníte, ale proměníte v benefity, kterých vytěžíte nespočet. Za tím vším ale nestojí jen hvězdy, milí Štíři. Je za tím vaše odvaha, trpělivost, vytrvalost a usilovná práce a Vy si tyto skvělé příležitosti po právu zasloužíte. Vesmír vás letos nabádá k tomu, abyste ukázali světu svou kreativní stránku. Pokud se odvážíte prezentovat svá díla ostatním, vězte že můžete dojít k velkým oceněním a oslovíte široké masy lidí. Rok 2023 je pro vás také rokem, kdy budete inkasovat zpět všechny své peníze, které jste kdy někomu půjčili. Suma to bude nakonec překvapivě dost slušná a z těchto korunek si dopřejete trochu toho luxusu, komfortně si zařídíte své obydlí nebo si uhradíte resty a budete mít opět klid na duši. Ovšem, velkým finančním machinacím se obloukem vyhněte v zemi, kde panuje vysoké bezpečnostní a politické riziko. To ale není zdaleka vše, co můžete letos získat. Zaměřte se na vzdělávání, rekvalifikaci a získávání nových informací, především v dubnu a říjnu. Nově nabyté zkušenosti a vědomosti vám později otevřou dveře k dalším profesním posunům.

Šťastný měsíc: duben, říjen
Nepříznivý měsíc: červen, červenec

Domov a rodina

Domov a rodina

Hvězdy budou letos stát velmi pevně po vašem boku a hlídat Vaše rodinné zázemí, kde se toho bude dít hodně, a ne vždy jen to příjemné či pozitivní. V prvních třech měsících roku 2023, se budete muset, milí Štíři, obrnit a vytáhnout z rukávu jednu z vašich nejsoucitnějších osobností. Vaši bližní totiž mohou mít zdravotní problémy, které budou vyžadovat intenzivnější léčbu. Protože opravdu půjde o blízkou osůbku, jen samotné naslouchání jejím potížím, pro vás může být bolestivé. Abyste milovanou osobu podpořili, bude třeba zůstat silní a odvážní. Právě takové Vás totiž bude tento člověk potřebovat, pamatujete na to a pokuste se v této situaci obstát se ctí. Snažte se vydržet do podzimu, protože právě v tomto období se nakonec vše obrátí v dobré a v rodině nastane, tolik vytoužený, klid. I když se opravdu hodně snažíte, v průběhu roku se budete v rodině cítit trochu osamělí, nedocenění a braní za samozřejmost. Sice Vás to zamrzí, ale nejprve takový přístup budete raději přehlížet než vyvolávat spory. Ke konci roku ale už nervy na uzdě sotva udržíte, a tak dojde na potřebné účtování s nevděčnými příbuznými. Nedělejte si z toho hlavu, nakonec se vám uleví a doma se vše vrátí do správných kolejí. Pamatujte milí Štírci, po celý rok budou nad vámi a Vaší rodinou bdít hvězdy a nenechají Vás bez pomoci.

Šťastný měsíc: únor, květen
Nepříznivý měsíc: leden, březen

Zdraví

Zdraví

Štírci, v roce 2023 buďte sami k sobě milejší, citlivější a méně přísní. Nesmíte si připadat jako slaboši, pokud občas něco vynecháte nebo odmítnete pozvání do společnosti a dáte přednost odpočinku v soukromí. Hvězdy vám naznačují, že bude nutné trochu zpomalit a upozorní vás na to menšími zdravotními obtížemi. Půjde ale jen o přechodné problémy, které bude snadné odstranit. Velké pracovní nasazení a psychické přetížení u vás povede k bolestem hlavy a nepříjemným migrénám, se kterými se opravdu natrápíte. Jestliže selžou všechny dostupné domácí léky a babské rady, neotálejte dlouho s návštěvou lékaře, který vám od potíží pomůže. Prospívat vám budou časté procházky na čerstvém vzduchu, které můžete hezky propojit s lehčími fyzickými aktivitami. Spojení s přírodou je pro vás v letošním roce důležité a velmi přínosné, protože si potřebujete častěji vyčistit hlavu od starostí. A pokud se ještě zaměříte na svůj jídelníček, splníte vše, co vám váš letošní horoskop ukládá. Detailněji se podívejte na to, co opravdu během dne konzumujete a pijete, protože bude pravděpodobně nevyhnutelné některé potraviny ze svého jídelníčku vyloučit, a naopak ty zdravější přidat. Jestliže se rádi vyhříváte na sluníčku a plánujete si letos dovolenou u moře, především si do kufru přibalte kvalitní krém na opalování, který vám kůži ochrání v prvních dnech slunění.

Šťastný měsíc: květen
Nepříznivý měsíc: červenec, srpen

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

Nacházíte se v úžasném roce, který vám nabídne spoustu možností a užitečných příležitostí. Nenechte si ujít mezi prsty šance na zlepšení kariéry, budujte s vaší láskou krásný vztah a starejte se o své duševní i fyzické zdraví. Naslouchejte své intuici, která bude po celý rok vaším spojencem!

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

OBSIDIÁN - je kamenem, který pomáhá Štírům při meditaci dostat se až k nejhlubšímu svému JÁ a ukáže jim pravdu. Díky němu budete mít své sny na dosah ruky.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol SVÍČKY
Symbol MĚSÍCE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detailZákladní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.