Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Aktuální horoskop pro rok 2023.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Ještě na začátku roku 2023 budete, milí Kozorozi, nuceni rozverným Jupiterem, abyste vylezli ze své ulity a šli proti své přirozenosti. Sice se tu najednou potká vaše pověstná opatrnost s odvahou, kterou se vám právě Jupiter snaží dodat, ale vás to neodradí, a pokusíte se svou obezřetnost ošálit. Hned v březnu se Saturn, vaše vládnoucí, domicilní planeta, podívá do znamení Ryb a bude se snažit dávat myšlenkám a projektům ten správný řád a systém. A když se k tomu znovu připojí hravý Jupiter, bude o zábavu postaráno. Propojí se tak vaše produktivita s intuicí, projekty se mohou stát ziskovými a pokud se vám podaří plně využít pozitivních situací, vaše motivace se mnohonásobně zvýší natolik, že dosáhnete skvělých výsledků.

Do vašeho života budou v roce 2023 pozitivně zasahovat samí velikáni hvězdného nebe, jejichž složení je velmi atraktivní, a vy se nebudete stačit divit, jakých proměn a zvratů se dočkáte. S lehkostí, kterou jste v uplynulých letech citelně postrádali, se pustíte do všech projektů, nápadů a vizí, přičemž velký úspěch se rodí v podnikání s realitami a v nalezení nových podnikatelských směrů obecně. Jestliže budete opravdu poctivě naslouchat svým instinktům, zachováte si optimistický pohled, a ještě k tomu najdete společnou řeč s lidmi z mnoha odlišných oborů a světů, bude se vám skvěle dařit. Snažte se využít příznivého vlivu planet na váš život a aktivity s tím spojené, protože váš čekají neobyčejné milostné prožitky, šťastné náhody a hezké životní změny.

Mnohem častěji, než kdykoliv předtím, budete zažívat mimořádné chvíle a impulzy, které vám dají schopnost nahlédnout na obtížné situace jinak, než jste byli doposud zvyklí, a vy tak snadno najdete úspěšná řešení. Využijte svého dobrého postavení ve společnosti a pomáhejte tam, kde se to bude týkat lidstva jako celku, kde využijete své pochopení pro lidi, zabývajícími se duchovní oblastí a tam kde budete prospěšní v zájmech potřebných.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Drazí Kozorozi, letos pro vás mají hvězdy velmi příznivé zprávy, jelikož záležitosti v lásce dosáhnou zralosti a ve vašem milostném životě zavládne mír a harmonie. Budete zažívat jedno z nejlepších období v lásce, a aniž byste se o to museli nějak snažit, vztahy budou přirozeně nabývat dlouhodobého charakteru. Jako správní Kozorozi víte, že čas hraje vždy ve váš prospěch, a také letos bude vaším největším spojencem, přičemž se vše ještě více upevní. V posledním jarním měsíci, květnu, je doporučeno se věnovat záležitostem lásky více než těm pracovním, tak na to pamatujte, protože to bude velmi důležité! Planeta Venuše vás malinko pozlobila, ale už v červnu se její znepokojivé vlivy zmírňují a vám se uleví. V minulých letech jste zřejmě měli pocit, že se z vašeho života vytratily velké i malé radůstky, ale letos se k vám budou vracet s plnou parádou zpět. Budete ochotní dělat ústupky, aniž byste se k tomu museli nutit, a v této krásné atmosféře se vám bude do lásky chtít investovat ještě více. Občas můžete být ovšem hodně rozjaření, proto si dávejte pozor, aby vaše aktivity nebyly příliš invazivní, především v listopadu. Zadaným Kozorohům hvězdy posílají jedno jediné varování na období od posledního týdne v červenci do začátku září, protože v tuto dobu bude romantická Venuše ve zpětném chodu, proto buďte obezřetní a snažte se uhladit případné ostré hrany ve vašem vztahu.

Šťastný měsíc: červen, říjen
Nepříznivý měsíc: červenec, srpenPráce a finance

Práce a finance

Rok 2023 začne opravdu v ostrém tempu, protože již v lednu dostanete mnohé šance k uzavírání ziskových obchodů, a z hlediska dalších obchodních dohod to takto může pokračovat i nadále během roku, dokonce s mimořádnými úspěchy. Díky tomu, že se vám bude dobře dařit ve finanční oblasti, naskytnou se vám možnosti, kdy se můžete jednou pro vždy zbavit dluhů nebo půjček, a ještě vám zbude kapitál, který můžete opět někam výhodně investovat nebo si udělat slušný finanční polštář na horší časy. Pravděpodobně se mohou ještě začátkem roku objevit velké výdaje spojené s rodinou, ale většinou by to mělo být provázáno s příjemným utrácením za koupi nemovitosti nebo luxusního auta, přičemž tyto nákupy budou promyšlené, udělají vám pouze radost a vydané finance vás trápit nebudou. Vesmír vás nasměruje hlavě na obchody s nemovitostmi, kdy byste se měli soustředit na nákupy, kde budou investice zajímavé a ziskové. Na druhé straně naopak prodeje domů, bytů nebo pozemků doporučeny nejsou, jelikož byste museli s cenou hluboko dolu. Spekulativní obchodní transakce už vůbec nejsou nic pro vás, vy byste se v těchto podezřele „lákavých“ akcích totiž dokonale ztratili. Straňte se také toho, abyste se stali součástí nějakého naoko výhodného projektu, později byste byli zataženi do cizích sporů.

Šťastný měsíc: leden, říjen
Nepříznivý měsíc: přelom února a března

Domov a rodina

Domov a rodina

Vesmír se tento rok rozhodl, že vám bude přát, a to téměř ve všem, milí Kozorozi. I v rodinném prostředí zavládne po dlouhé době pohoda a klid, navíc si umíte vytvořit náležité a komfortní prostředí, ve kterém se budete i se svými blízkými cítit dobře. Nepodceňujte svou silnou intuici, a dovolte si důvěřovat ostatním, protože jen díky tomu vytvoříte pevné základy ve vaší rodině, vztahy budou srdečné a váš protějšek bude loajální a oddaný. Saturn, vaše vládnoucí planeta, se spojí s hravým a podnikavým Jupiterem, a oba se postarají, aby ve vaší rodině klapalo jak „po drátkách“. Pro vás to bude signál a motivace k tomu, abyste se rodině věnovali ještě více než doposud, jelikož vám komfort vašich milovaných leží na srdci a jejich velký obdiv si navíc také dokážete získat tím, že se postaráte o lepší sociální postavení rodiny ve společnosti. Radost vám přinesou vaše ratolesti, které značně vyniknou ve studiích a vy na ně budete náležitě pyšní. Za odměnu můžete děti i partnera vzít na krásnou dovolenou někam za zaslouženým relaxem, a především za krásným počasím. Ovšem, zlobit vás přece jen někdo z rodiny bohužel bude, protože bude vědomě i nevědomě hazardovat s financemi a hrozí zbytečné ztráty rodinného majetku.

Šťastný měsíc: červen, říjen
Nepříznivý měsíc: červenec, srpen

Zdraví

Zdraví

Vy jste se, milí Kozorozi, o své zdraví v loňském roce pramálo starali, a místo pravidelného odpočinku, jste jen pracovali. Následek takového přetížení pocítíte hned v prvních dnech a týdnech roku 2023, kdy se na vás bohužel mohou sesypat nejrůznější zdravotní problémy, jež nebudou zanedbatelné. Přijdou bolesti hlavy, depresivní stavy a mohou dokonce nastat kardiovaskulární onemocnění. Přidají se bolavá záda, zatuhlá krční páteř, bolesti kloubů a problémy s kůží. Zkrátka si vaše pracovní nasazení v uplynulém roce vybírá svou daň a vy se budete muset hodně snažit, abyste se dali do pořádku, co nejrychleji. Nejlepším způsobem, jak se s potížemi popasovat, jsou pravidelné masáže, správná rehabilitační cvičení, dostatek pohybu na čerstvém vzduchu a vhodný jídelníček, teprve potom můžete počítat se zlepšením svého zdraví a budete fit. Jakmile se však o své tělo a zdraví nebudete dobře starat, vrátí vám to ještě většími potížemi a budete se točit v začarovaném kruhu. Mnoha Kozorohům prospěje, když se zbaví škodlivých návyků, a naopak se zaměří na propracovaný jídelníček, který jim upraví zažívání, prospěje pleti a také postavě, proto se nebojte sáhnout po dietách, kdy vynecháte sacharidy a tuky, a naopak upřednostníte dostatek proteinů. Jestliže budete poctiví a důslední, změny uvidíte a pocítíte během pár týdnů.

Šťastný měsíc: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: únor, březen

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

Kozorozi, v roce 2023 máte před sebou velký úkol, a tím je sladění nejdůležitějších oblastí vašeho života, do kterých samozřejmě patří rodina, vztahy, práce a zdraví. Jakmile najdete správnou rovnováhu v životě, najdete sami sebe a spokojeně proplujete tímto rokem.

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

TYRKYS - je posvátným ochranným kamenem, jehož sílu zrozenci ve znamení Kozoroha ocení zejména u meditace a při bolestech hlavy.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol MĚSÍCE
Symbol RUN

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detailZákladní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.