Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Aktuální horoskop pro rok 2023.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Blíženci, vaším znamením se už od konce roku 2022 až do 13. ledna 2023 pohybuje planeta Mars, a navíc je ve zpětném retrográdním chodu, což pro vás může znamenat zvýšené riziko zranění nebo dokonce vtažení do epicentra silného konfliktu. Hvězdy v této době přicházejí s velkým varováním, a proto buďte opravdu obezřetní, a své zdraví či bezpečí zbytečně neriskujte! Platí pro vás navíc doporučení, abyste o sobě neprozrazovali příliš mnoho, nedávali plané sliby, a zvláště pak v červnu a také na přelomu září a října, byli opatrní při řízení dopravních prostředků.

V prvních dvou měsících nového roku 2023 opět úřaduje Saturn a přichází s lepším organizováním vašeho života, i když vás to může jistým způsobem unavovat, jelikož nejste zrození pro to, abyste stáli příliš dlouho na místě a zabývali se nudnou rutinou či omezeními. Přesto však tuto dobu nezatracujte, nic nepřeskakujte, nebuďte otrávení a využijte zimní období k nastavení pravidel na zbývající čas v roce. Uspějete v lepším plánování a organizování ve všech oblastech, dostat se vám může potřebné přízně, a hlavně podpory z vyšších úřadů. Kombinace Saturna s vaším znamením vás přivede k zodpovědnému studiu s vyššími cíli, navážete pevné vztahy v zahraničí, a s někým věkově starším se povede vytvořit důvěryhodné spojení.

Co důležitého vám toto období přinese navíc, to je posilování autority, osobního růstu, a je tu i nutnost promyslet si a zformulovat všechny podnikatelské záměry, které nosíte delší dobu v hlavě. Jakmile totiž v tomhle období něco zasejete a pevně zakořeníte, z toho v budoucnu budete sklízet štědré plody vaší usilovné práce. Velký mystik, planeta Neptun, vás vtáhne do svých pastí a vy se dostanete do přecitlivělé nálady, díky čemuž můžete chvilkově propadnout alkoholu, návykovým látkám nebo častým milostným avantýrám, což vás ve finále může stát dobrou pověst. Bude třeba se vrátit nohama na zem, Blíženci, nestavte si dál vzdušné zámky, máte totiž sklony situaci přecenit a nadělat chyby.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Milí Blíženci, rok 2023 vás bude v lásce trochu zkoušet, protože ve hře jsou vaše protichůdné pocity, a také přílišná psychická roztěkanost a nestabilita, tedy faktory, se kterými se letos budete potýkat. Navíc nehledíte na to, že o vás má zájem spousta lidí, vy se prostě vázat nechcete, jelikož si vážíte své svobody a chcete si jí náležitě užívat. I přes všechny tyto choutky buďte opatrní, protože přílišná nezávislost vás může zaslepit a vy nakonec promeškáte šanci poznat někoho, s kým by vám v budoucnu mohlo být velmi dobře. Láska vašeho života se k vám přiblíží v únoru a v srpnu, takže pokud o někoho máte opravdový zájem, nenechávejte veškerou snahu jen na hvězdách, ale zapojte se i sami. S nastupujícím létem se zbytečně k ničemu neupínejte, vaše astrologická předpověď totiž ukazuje spíše na možná zklamání. Napravit to však půjde v září, kdy se Blížencům vrátí do života láska z minulosti a vzájemné city se mohou znovu naplno rozhořet. Zadané Blížence budou láska a vztahy letos dostávat do úzkých, jelikož budete emocionálně prázdní, a to zákonitě povede ke konfliktům, které se mohou objevit hlavně v listopadu a pokud se nepolepšíte, tak závěr roku může být opravdu pokažený. Dobrou radou je, abyste se svými blízkými trávili více času, cestovali, vytvářeli si prostor pro společné aktivity a povídali si, protože vaše znamení dychtivě prahne po intelektuální komunikaci a výměně informací.

Šťastný měsíc: leden, únor, září
Nepříznivý měsíc: červen, červenecPráce a finance

Práce a finance

Rok 2023 bude pro Blížence plný zajímavých změn a výzev v profesním životě, a to rovnou od prvních lednových dní, kdy se naplno projeví síla odvážného a průbojného Marse, a vy zatoužíte po sebevzdělávání, četbě nových knížek a sebezdokonalování. Za vším bude stát vaše tvrdé úsilí, díky kterému získáte velmi rychle svou vysněnou práci, ale také možnost cestovat a zdokonalovat se v cizí řeči. Jazykové znalosti, kterými jste jako správní Blíženci báječně vybavení, se vám budou hodit až do poloviny července roku 2023, jelikož existuje opravdu vysoká pravděpodobnost, že budete korunky vydělávat v zahraničí a také nějaké zřejmě budete inkasovat od mezinárodních organizací, se kterými můžete spolupracovat. Zkrátka tento rok bude bohatý na finanční překvapení a vám místo štěstí budou z nebe pršet peníze, proto využívejte do prvního prázdninového měsíce všech zdrojů příjmů. Podzimní období bude ale již na finance naopak skoupé, a tehdy se dobře budou mít ti z vás, kteří si dali nějaký kapitál vedle, nechali ho hezky pracovat a korunky rozmnožovat. Ovšem místo toho, abyste poté penězi plýtvali, naučte se ovládat a dobře s nimi hospodařte, ať se uchráníte před velkými ztrátami, z nichž některé se mohou dokonce týkat i nemovitého majetku ve vašem vlastnictví.

Šťastný měsíc: březen, duben
Nepříznivý měsíc: říjen, listopad

Domov a rodina

Domov a rodina

V roce 2023 bude velkým tématem pro všechny Blížence, najít si dostatek času pro své blízké a přátelé, jelikož jim budete opravdu chybět a dostane se vám od nich spousta výčitek, které vás budou bolet. Na vás tedy je, abyste si na své milované našli dostatek času, ale také jim musíte vysvětlit, že ani pro sebe nemáte tolik volna, jak byste si přáli a jak byste opravdu potřebovali, protože tvrdě pracujete. Předejdete tím tomu, že se v rodině nebudou konflikty stupňovat a vaši bližní si konečně uvědomí, že máte na srdci jejich dobro a komfort. Výborným způsobem, jak utvrdit pevná pouta s rodinou, budou společné volnočasové aktivity, které se mohou týkat umění a kreativních prací. Probuďte v sobě uměleckého ducha, naučte se hrát na nový hudební nástroj nebo se dejte do společných úprav domova, které se ale musí líbit i ostatním členům domácnosti. S koncem roku se vám konečně dostane tolik vytouženého klidu, vy si budete mít možnost odpočinout a s rodinkou relaxovat příjemným způsobem. Během krásného období Vánoc si najděte čas na návštěvy příbuzných, které jste dlouho neviděli a už se vám po nich stýskalo. Také proto mohou být vánoční svátky ještě o něco hezčí a v rodinném prostředí se rozhostí klid a pohoda.

Šťastný měsíc: srpen, prosinec
Nepříznivý měsíc: říjen, listopad

Zdraví

Zdraví

Drazí Blíženci, jakkoliv si to nepřipouštíte, vaše slabé stránky, týkající se zdraví, přímo souvisí s vaší neschopností kvalitně relaxovat a dodržovat správnou spánkovou hygienu, z čehož pramení jistá psychická labilita, potíže s nervovou soustavou a dýchacím ústrojím. Dávejte si dobrý pozor v únoru a březnu, kdy budete v plném pracovním nasazení, ale vy si sami sobě musíte naordinovat dobrý odpočinek a také ho poctivě dodržovat. Váš organismus bude také potřebovat doslova dostatek paliva na výkony, které v tuto dobu podáváte. Čím lépe se v této době o sebe postaráte, budete dostatečně spát a najdete si čas na relax, máte šanci toto náročnější období zvládnout nad vaše očekávání dobře. Protože na vás během roku čas od času udeří slabší kašel, rýma a respirační onemocnění, musíte svou imunitu podpořit vitaminy, potravinovými doplňky, kvalitní stravou a odpočinkem. Vaše tělo s vámi tímto způsobem komunikuje a dává vám najevo, co se s ním děje, abyste mu věnovali péči a rozmazlovali ho, což je vlastně jedno z ústředních témat tohoto roku. Proto pozorně svému vnitřnímu hlasu naslouchejte a varovné signály nepřehlížejte, jelikož vás v roce 2023 čeká opravdu hodně práce a vy potřebujete být v dokonalé formě.

Šťastný měsíc: únor, září
Nepříznivý měsíc: leden, říjen

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

Vám se v roce 2023 naskytne opravdu velká příležitost pro práci v zahraničí a s tím spojené více než zajímavé finanční ohodnocení, navíc přidanou hodnotou této šance je zlepšení se v cizím jazyce a spolupráce s významnými mezinárodními společnostmi. Byla by škoda toho nevyužít, Blíženci!

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

RŮŽENÍN - je kámen lásky a krásy. Má moc zvýrazňovat Blíženeckou pozitivní energii a chránit jeho citlivou duši před nepříjemným vlivem negativních lidí.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol BLÍŽENCŮ
Symbol KŘÍŽE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detailZákladní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.