Detail horoskopu

Lev

Lev: Aktuální horoskop pro rok 2023.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Rok 2023 přinese všem Lvům do života mnoho důležitých změn a událostí a i partnerské vztahy zasáhnou výraznější výkyvy. Manželství mohou procházet krizemi a bude třeba hodně sebereflexe obou partnerů, pokud si chtějí svůj vztah i nadále udržet. Do začátku března 2023 vám totiž vládne chladná a přísná planeta Saturn. Později však tíha a sklíčenost pomalu začnou opadat a vy uvidíte vše v jasnějších barvách. Na podzim si zase dejte dobrý pozor na žárlivost, kdy můžete vašemu partnerovi dát záminku k nepříjemnému podezírání a vyptávání se. V širší rodině se pravděpodobně vyskytnou jisté problémy s některým z rodičů či prarodičů. Potíže vyvstanou hlavně v mužské části rodiny, tedy u dědečka nebo otce. Dbejte na to, abyste si s těmito členy rodiny udržovali pravidelné kontakty a věnujte jim dostatečnou pozornost.

Do první poloviny května můžete počítat s tím, že se splní alespoň jeden z vašich dlouhodobých životních cílů. Planeta Jupiter vás totiž žene kupředu a nutí vás k akci. Budete mít tzv. tah na bránu. Využijte toho především při studiu a vzdělávání se. To je totiž také jedno z hlavních témat tohoto roku milí Lvi. Chcete-li se posunout v kariéře dál, musíte pro to něco udělat i vy sami. Studujte, učte se, zdokonalujte své dovednosti. Dostatek sebevědomí vám umožní, abyste dosáhli těch nejvyšších cílů, proto se v žádném případě nezaměřujte pouze na malé mety. Můžete se dostat k velmi zajímavým obchodním projektům, ale vždy si dobře prověřte protistranu, hlavně když půjde-li o reality.

V žádném případě byste v roce 2023 neměli odmítat nabídky k vycestování do zahraničí za prací nebo na stáž. Později by se takové příležitosti nemusely znovu opakovat. Určitě se vám vyplatí obezřetnost, protože za vašimi zády číhají v práci kolegové, kteří vám úspěchy a nové šance nepřejí. Mohou na vás žárlit a závidět vám. S těmito nepříjemnými momenty se ale nesmíte příliš zabývat. Zbytečně byste plýtvali tolik potřebnými silami. Zvláště v letních měsících se nepouštějte do vášnivých debat, protože hrozí názorové střety s ostatními na pracovišti. V tomto roce se soustřeďte hlavně na to, abyste dobře hospodařili s vlastními silami. Astrologická předpověď ukazuje na nezdravé tendence trávit nad pracovními či studijními projekty mnoho hodin a díky tomu vám energie může mizet rychlostí světla. Pozor tedy, aby si to nevybralo zbytečně svou daň na vašem zdraví.

S blížícím se létem na vás přijdou zřejmě choutky k přeceňování se a přehánění. Budete tíhnout k lehkomyslnému chování a k lidem, kteří na váš život mohou mít negativní vliv. Od druhé poloviny května máte sklony si nad míru užívat a hýřit. Nezřízené chování by mohlo mít špatný vliv na vaši kariéru, proto si odpusťte divoké večírky, nadměrnou konzumaci alkoholu a ponocování. Snažte se udržet si zdravý životní styl a správné stravovací návyky. Vaše tělo si začne totiž dělat co chce a vy můžete nekontrolovatelně přibývat na váze. Budete mít zkrátka velmi rušný rok, milí Lvi. Ale může být pro Vás přínosný a skvělý, pokud využijete vše pozitivní, co vám hvězdy nabídnou.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

V milostných vztazích se Lvi v roce 2023 mohou dočkat opravdu bouřlivých změn, a to jak pozitivních, tak i těch méně příjemných. Některé s sebou bohužel ponesou často nepřátelství a bolestné ztráty. Očekávejte proměnlivost trvalých vztahů a také jejich nestálost. Hvězdy budou naopak přát vytvoření nových vztahů pro single jedince.

Zadaní Lvi si mohou uvědomit, že svůj život spojili s někým, kdo pro ně není stvořen. Sami podvědomě vycítíte, že je něco třeba změnit. Možná také nemusíte být spokojení se současnou formou či podobou vztahu. Pokud ale váš partner nebude chtít na společném soužití pracovat a přizpůsobit se vašim nápadům, jak vztah vylepšit, necháte ho jít jeho vlastní cestou. Přesto nepropadejte chmurám a mějte na paměti milí Lvi, že toto jsou jen lekce, které vám osud uštědřil proto, abyste mohli do svého života vpustit něco mnohem krásnějšího a trvalejšího. Nevěšte tedy hlavu a vyhlížejte novou budoucnost s nadějí. Jedny dveře se musí zavřít proto, aby se druhé mohly otevřít.

Nezadaným Lvům planety na rok 2023 slibují štěstí. Máte opravdu velké šance nalézt lásku, na kterou jste dlouho čekali, a vytvořit tak hluboké pouto s někým novým. Přesto ještě na počátku roku, především v únoru, nehledejte nic vážného a raději si užívejte si nezávazných románků. Nebudete zatím mít ani náladu se k někomu více vázat. Naopak v květnu už byste se mohli více přiblížit k nějaké zajímavé osůbce a vytvořit s ní trvalejší pouto. Láska vás přinutí odevzdat tomuto člověku svou duši i srdce. Později si v letních měsících, které pro vás budou jak svěží vítr, užijte každou chvilku se svým novým partnerem na maximum a smysluplně. Jedině tak položíte pevné základy rozvíjejícímu se vztahu. Podzim si pro vás totiž chystá v říjnu náročnou zkoušku. Na vině bude Mars, který v kvadratuře se Štírem donutí Vašeho partnera žárlit. Pokuste se s touto nepříjemnou situací vyrovnat bez ošklivých následků. Především si ale také sáhněte do svědomí, zda jste partnerovi nedali k žárlivosti záminku Vy sami. Z tohoto riskantního období se dostanete během listopadu.

Šťastný měsíc: únor, květen
Nepříznivý měsíc: říjen, listopadPráce a finance

Práce a finance

Letošní rok vaši profesní oblast řídí především planeta Mars, která se hodně blíží vašemu odvážnému a ohnivému duchu. Zpočátku roku vám také vypomáhá Jupiter, který se zase postará o to, abyste vynikli nad ostatními rétorikou a vědomostmi. Využijte proto těchto svých dovedností k tomu, abyste si pohlídali své zdroje, ze kterých vám přicházejí zajímavé příjmy. Mohou se vám naskytnout nové příležitosti k rozvoji kariéry. Jste ctižádostiví a neunikne Vám žádný signál ke zlepšení profesní a finanční situace. I když budete spokojeni se svým současným zaměstnáním, přesto neusněte na vavřínech a vytrvale se snažte o zdokonalení svých dovedností prostřednictvím nejrůznějších kurzů a studií ve vašem oboru. Tento rok je pro vás totiž velmi příznivý ve vzdělávání se. Věřte, že Vaše úsilí bude úspěšné a do budoucna ho dobře zúročíte. Velké pokroky mohou slavit ti z vás, kteří se pohybují v oblasti IT. A i tady byste ale měli zvážit další vzdělávání v oboru.

Lvi, kteří pracují pro obchodní firmy nebo korporáty, mohou během roku uzavřít výhodné obchody či podepsat smlouvy, které jim zajistí dobré příjmy. Využijte svých předností hlavně v obchodních aktivitách. Tam budete jednoznačně nejlepší v přesvědčování druhé strany a uzavírání výhodných smluv. Excelentními znalostmi a osobním šarmem můžete přilákat výnosné nákupy či prodeje. Rok 2023 také přeje práci v zahraničí. Jestliže se naskytne možnost vycestovat, ať už za prací či na stáž, neodmítejte to. Milí Lvi, tento rok si všeobecně si dávejte pozor na konkurenci a nepřejícné kolegy. Zrovna na pracovišti můžete zjistit, že kolem vás je mnoho lidí, kteří Vám úspěch nepřejí a mohou škodit. Přísný Saturn ve spolupráci s Jupiterem vás může dokonce dostat do situace, kdy si sami uděláte na pracovišti nepřátele. Pokud tedy budete mít radikálně odlišné názory na práci či obchod, než něco veřejně pronesete, rozmyslete si svá slova, potažmo své činy a taktiku.

Naopak vy, kteří hledáte v životě smysluplnější uplatnění, hned zpočátku roku 2023 se vrhněte na hledání lepšího místa. A také zde nezapomínejte na rozšiřování svých dovedností. To vám pomůže zvýšit šance na vysněnou práci. Rok 2023 má pro všechny Lvy naštěstí příznivé zprávy z oblasti osobních financí. Peníze vám chybět nebudou a rok byste měli zvládnout bez výraznějšího finančního klopýtnutí.

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: únor, srpen

Domov a rodina

Domov a rodina

V roce 2023 byste se měli, milí Lvi, zaměřit nejen na své ratolesti, ale také na starší členy rodiny, jako jsou rodiče nebo prarodiče. Napříč generacemi bude potřeba vaše pomoc, trpělivost a naslouchání starostem druhých. Děti vás mohou pozlobit chováním. Důvodem je, že díky pracovním povinnostem Vám na ně nezbývá tolik času, kolik by bylo třeba. Navíc vám občas schází trpělivost. Snažte se proto si na své ratolesti udělat čas a pozorně si vyslechnout jejich starosti. Pamatujte na to, že ať jsou v jakémkoliv věku, potřebují Vás a chtějí se někomu svěřit se svým trápením či radostí. Dobrou radou nic nepokazíte a děti si toho budou vážit. Vaše vzájemné vztahy tak mohou být v daleko lepší kondici.

Opatrně našlapujte tento rok také při jednání se staršími členy vaší rodiny. Tam se mohou odehrávat osudové záležitosti, které budou vyžadovat vaši účast a snahu. Pokuste se tedy se svými blízkými pěstovat dobré vztahy, sdílet pocity i obavy. Jedině tak udržíte rodinu pohromadě. Pokud si v roce 2023 chcete dělat plány na cestování, výlety nebo společnou dovolenou, příznivá doba je v první polovině roku. Jaro, konkrétně od března do května, je nejlepší období na cestování za poznáním nebo odpočinkem.

Nápady na to, jak si vylepšit a zútulnit domov, můžete mít po celý rok. Ale na jejich realizaci si vyhraďte podzimní měsíce. Vhodné měsíce jsou září a říjen, kdy Vás Slunce a Mars obdarují kreativitou, odvážnými vizemi, vytříbeným vkusem a tahem na branku. Mocný příval takové energie Vám pomůže přetavit vaše skvostné nápady do reality. Toto období využijte ale také k nakupování elegantního oblečení, šperků nebo doplňků, které vám budou dělat radost ještě velmi dlouho. Šťastnou ruku máte i při nákupech dekoračních předmětů do interiéru a ladění barev ve vašem domově.

Šťastný měsíc: březen, duben
Nepříznivý měsíc: listopad

Zdraví

Zdraví

V roce 2023 si dbejte na své zdraví milí Lvi. Především si hlídejte pohybový aparát a kosterní systém. Pokud se budíte s bolestmi, občas vám někde něco křupne nebo začnete ztrácet hybnost, nečekejte na nic a jednejte. Pomoci vám může lékař, zkušený fyzioterapeut nebo rehabilitace. Velkou službu vám udělají nejrůznější wellness procedury, masáže a rehabilitační cvičení. Pozitivní účinky na váš pohybový aparát může mít obyčejná chůze na čerstvém vzduchu. Navíc byste mohli vyzkoušet i jógu, která má příznivý vliv nejen na hybnost těla, ale také na vaše psychické rozpoložení.

Vyhněte se naopak všem adrenalinovým sportům a ostatním, fyzicky náročným, aktivitám. V tomto roce si také dávejte pozor na velké pracovní přetížení. V červnu by se stres a vyčerpání mohli nepříjemně odrazit na kvalitě Vašeho spánku a také trávení.

Šťastný měsíc: únor, březen
Nepříznivý měsíc: červen

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

Rok 2023 je pro Lvy rokem změn. Bude vám přáno v kariéře, vzdělávání se a financích. Jakmile uspějete v profesní oblasti, budete mít i optimistický přístup k milostnému a rodinnému životu. Věřte svým instinktům.

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

SARDONYX - Lva podněcuje k hledání smyslu života a do jeho partnerského vztahu přináší štěstí, lásku a stabilitu.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol SRDCE
Symbol KADIDLA

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detailZákladní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.