Home - Články - Láskohled 19. - 25. dubna

Láskohled 19. - 25. dubna

vloženo 17. 4. 2021
čas čtení: 3 minuty

Láskohled 19. - 25. dubna

Připravte se na nečekané! Máme pro vás pro další dubnový horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu, v němž objevíte případné nástrahy, které by vám mohly vstoupit do cesty za štěstím. Čtěte hned!

Beran
Někdo velmi otravný vás neustále zve na rande. Jeho dobývací metody jsou ale trapné a mnohdy až agresivní a sexistické. Máte toho dost a danou osobu pošlete do patřičných mezí.

Býk
Zakoukáte se do velice příjemné osoby, kterou obklopuje zvláštní a pokojná aura. Vždy se v přítomnosti tohoto jedince cítíte sebevědomě a bezpečně. Chcete s ním trávit, co nejvíc času.

Blíženci
Milostné vztahy prožíváte momentálně opravdu naplno a na poli lásky se vám nesmírně daří. Skvěle se seznamujete a dokonce můžete potkat někoho velice osudového. Tak si to užívejte.

Rak
Na lásku nemáte vůbec pomyšlení. Jste nyní velice spokojení s tím, jak to máte a jste páni svého času. Máte dostatek času na své koníčky a upřímně - jste sami prostě velmi rádi.


Lev
I když to tak možná nevypadá a hlavně vy sami si to nechcete přiznat, tak jste bezhlavě zamilovaní. Nebyla to žádná láska na první pohled, ale dopracovali jste se k tomu nenápadně.

Panna
Váš nový protějšek se zatím v moc dobrém světle neukázal. Ze začátku to vypadalo na velkou lásku, ale když už to začalo být vážné, tak se stáhl a momentálně je váš vztah nejistý.

Váhy
V dlouhodobém svazku jste to právě vy, kdo se neustále snaží, ale také dělá kompromisy. Tohle však není žádné kloudné řešení. I vám jednou dojde trpělivost a bouchnete do stolu.

Štír
Se svým protějškem jste naprosto rozdílní a vaše sny i plány se naprosto rozcházejí. Máte se ale spolu skvěle a je mezi vámi velmi láskyplné pouto. Přemýšlíte ale nad budoucností.


Střelec
Vaše poslední rande dopadlo prapodivně, takže vás překvapilo, když se vám daný jedinec ještě ozval. Opět se ale jednalo o dost trapný kontakt a tak jste tuto osobu rovnou odepsali.

Kozoroh
Zažijete tento týden v oblasti lásky opravdu perné a dobrodružné dny plné vášně a náhodného seznamování. Nejste moc člověk, který prahne po nekončícím flirtu, ale užijete si to.

Vodnář
Nepotřebujete udržovat kontakt s někým, kdo vám hned od začátku vůbec nevěří. Když na vás nový objev vytáhne naprosté nesmysly a začne vás sprostě vyslýchat, tak to hned utnete.

Ryby
Našli jste si nový koníček a díky němu poznáte spoustu nových lidí, se kterými vás pojí stejné zájmy. Bude to pro vás značně povzbuzující a přesně tuto vzpruhu jste potřebovali.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.