Home - Články - Kouzlo jedinečného úsměvu

Kouzlo jedinečného úsměvu

vloženo 5. 10. 2021
čas čtení: 4 minuty

Kouzlo jedinečného úsměvu

Máte už dost zakaboněných výrazů a nepříjemných lidí kolem vás? Zkuste magickou sílu obyčejného úsměvu a oslavte s námi dnešní MEZINÁRODNÍ DEN ÚSMĚVU!

Člověk jako zrcadlo

Úsměv je vysoce nakažlivý a dokáže zlepšit náladu téměř okamžitě. Věděli jste, že člověk na své okolí přirozeně působí jako zrcadlo? Pokud budete šťastní a plni pozitivní nálady a energie, tak podobné emoce zaznamenáte i ze svého okolí. Úsměv je váš největší pomocník v životě. Produkuje endorfiny a zlepšuje celkově náladu vám, ale i vašemu okolí. Pokud se naučíte usmívat, získáte tak novou příjemnou auru, která vás bude provázet životem a přinášet vám opravdové štěstí. Dokonce časem zjistíte, že díky vám jsou lidé kolem vás šťastnější a usměvavější. Dokonce i nepříjemné osoby ve vaší přítomnosti roztají a setkání s nimi bude v zásadě přátelským.

Přenašeč skvělé nálady

Nenechte se ovlivnit nepříjemnými výrazy kolemjdoucích a nasaďte úsměv při každé příležitosti. Když se budete usmívat na své okolí, získáte mnoho jedinečných výhod. Usmívejte se na svět a svět se bude usmívat na vás. Setkáte se s milejším jednáním z okolí a hlavně budete žít v harmonii se sebou samým, což vám zaručeně přinese spokojenější život. Usměvavá tvář navíc přirozeně přitahuje pozornost. Můžete tak získat jisté výhody například při čekání ve frontě na úřadech, či v obchodech.


Nejmagičtější známka atraktivity

Víte, co muže nejvíce přitahuje na ženách? Úsměv! Ženský úsměv totiž umí kouzlit a dokáže s mužským pokolením udělat doslova zázraky. Úsměv je známkou dobré nálady, pozitivního smýšlení, veselosti a harmonie v duši. Nemluvě o tom, že vaše krása vynikne právě upřímným a milým úsměvem. I průměrně atraktivní žena se s úsměvem promění v nádhernou a smyslnou bytost. Naučte se s tímto mocným afrodiziakem správně pracovat a nejen ten mužský svět vám bude ležet u nohou!

Nebojte se nasadit úsměv při každé příležitosti. Nejen že si ulehčíte komunikaci se svým okolím, získáte na atraktivitě a pro všechny budete extrémně přátelským jedincem. Zejména svým magickým úsměvem k sobě můžete přilákat lásku!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.