Home - Články - Znamení Berana – posel nových začátků

Znamení Berana – posel nových začátků

vloženo 20. 3. 2021
čas čtení: 5 minut

Znamení Berana – posel nových začátků

Jaro nám klepe na dveře! 20. března ve 4:50 nastává jarní rovnodennost a v tom samém okamžiku vstupuje Slunce do znamení Berana. Chcete vědět, co můžete od tohoto znamení čekat? Prozradíme vám to!

První ve zvěrokruhu
Znamení Berana stojí ve zvěrokruhu na prvním místě, a to není náhoda. Předurčuje ho k tomu jeho průbojnost, energičnost a vrozený životní elán, které dostal do vínku od živlu ohně, ke kterému přináleží. Někdy se jednotlivá znamení přirovnávají k různým obdobím lidského života v pořadí, jak po sobě následují – Beran představuje rané dětství s jeho nevinností, nadšením, zvědavostí a touhou prosadit se.

Energičtí a tvrdohlaví
Berani jsou plní energie, otevření, přímočaří, ale někdy i trochu tvrdohlaví a rádi mají věci po svém. To jim však nemůžeme mít za zlé, když uvážíme, s jakým elánem se do umějí pustit do toho, co v životě dělají. Jejich nadšení a chuť do života bývá přímo nakažlivá i pro jejich okolí, a to je dobře. Toto znamení je díky vlivu ohnivého živlu plné vášní, které se však mohou někdy projevit i v podobě hněvu – mezi Berany najdeme celkem dost choleriků, ale nebojte se, jejich horká hlava umí zas rychle zchladnout! Mezi věci, po kterých většina Beranů opravdu touží, patří zejména sebeprosazení – Berani potřebují dát světu najevo, že jsou tady, mají sílu a mohou něco dokázat!


Jaro v horoskopu
Vstup Slunce do Berana je opravdovým poslem jara! Naší pozornosti nemůže uniknout, že dění v přírodě v této době vykazuje značnou podobnost právě s povahou tohoto znamení. Astrologie je věda, kterou naší předkové během staletí dovedli k dokonalosti a k až překvapivé promyšlenosti, a soulad cyklu zvěrokruhu s koloběhem roku v přírodě a zároveň s koloběhem lidského života je toho důkazem. Nyní se venku v přírodě všechno probouzí, tepe životem, rostliny rozkvétají, ptáci zpívají, zvířata opět začínají být aktivní – jaká to podobnost s průbojnou, energickou a neústupnou povahou lidí, narozených v Beranu!

Úplněk a Beran – dvojice pro nové začátky
Začátek vlády Berana je jako stvořený pro nové začátky, a to i v našich životech. Během dlouhé zimy jsme si odpočinuli a nyní můžeme začít naplno rozvíjet své plány. Letos nám do karet hraje ještě jedna velmi příznivá okolnost navíc – příští týden, 28. března v 20:48, dosáhne Luna úplňkové fáze, přičemž se bude nacházet ve znamení Vah. Dopřejte si v tuto dobu meditace u svíčky, u které vyprázdníte svoji mysl! Jen pozor, nenechte žádné pesimistické myšlenky, aby se vloudily do vaší hlavy - v této době se mohou objevovat častěji, ale jsou jenom důkazem toho, že se loučíme s něčím starým a něco nové a krásné opět začíná!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.