Home - Články - VELKÝ ČÍNSKÝ HOROSKOP na 8. - 14. července! Vepři pozor a Kozy budou na koni!

VELKÝ ČÍNSKÝ HOROSKOP na 8. - 14. července! Vepři pozor a Kozy budou na koni!

vloženo 8. 7. 2024
čas čtení: 3 minuty

VELKÝ ČÍNSKÝ HOROSKOP na 8. - 14. července! Vepři pozor a Kozy budou na koni!

Přečtěte si, co vás čeká podle čínské astrologie v 2. červencovém týdnu! Buďte připraveni!

sdílet článek na facebooku

Krysa
Celý týden se ponese v poněkud volnějším duchu. Přestože se vyskytne jedna neodkladná pracovní záležitost, vy budete připraveni na všechno. Tím pádem to v pohodě zvládnete a uhájíte si volný víkend, i když to zpočátku vypadalo, že budete muset zrušit naplánovanou akci. Někteří příbuzní vám vyčtou, že absolutně postrádáte smysl pro humor, protože se nesmějete jejich nepříliš podařeným vtípkům. … ČTĚTE VÍCE!
 

Buvol
Odmítnete skvělou pracovní příležitost, což vám bude mít mnoho lidí za zlé. Málokdo pochopí, že se nechcete obohacovat na něčí úkor. Nezadaným Buvolům se otevírá možnost seznámení s člověkem, od něhož se mohou hodně naučit. V zaměstnání vás nečeká nic příjemného, jeden z kolegů vás zahrne ostrou kritikou, kterou nedokážete přebít žádnými argumenty. O víkendu odpočívejte a bavte se s rodinou. … ČTĚTE VÍCE!
 

Tygr
Nebojte se změnit svůj názor, i když to okolí nepřijme s povděkem. Neznamená to, že byste byli nestálí, jen jste se posunuli zase o kus dál. Analytické rozbory vám budou v tomto týdnu k ničemu, spolehněte se spíš na první dojem. Vaše intuice vám málokdy radí špatně, otázka ovšem zní, zda jí umíte správně naslouchat. Psychicky náročný týden se projeví na vaší kondici, postihne vás obrovská únava. … ČTĚTE VÍCE!
 

Zajíc
V zaměstnání se dokážete chovat nesmírně obětavě, automaticky pomůžete každému, kdo se z nějakého důvodu ocitne v nouzi. V soukromí s vámi ovšem nebude příliš velká řeč, raději se uchýlíte někam do ústraní, kde můžete tiše přemítat o životě. Potřebujete někoho, komu byste se mohli svěřit se svým trápením, jinak hrozí, že vybuchnete jako přetopený kotel. Momentálně považujete svět za komplikovaný. … ČTĚTE VÍCE!
 


Drak

Nepříjemné napětí na vašem pracovišti zhoustne natolik, že by se dalo krájet. Spor mezi vám a kolegy se vyostří v okamžiku, kdy začnete prosazovat realizaci nápadu, který vyšel z vaší hlavy. Závidí vám nejenom zvláštní prémie, ale i přízeň nadřízených. Ani v soukromí ale nepůjde všechno lehce, některé situace zkrátka neovlivníte, proto bude mnohem lepší, necháte-li věcem spíš volnější průběh. … ČTĚTE VÍCE!
 

Had
Zřejmě byste se měli usmířit s člověkem, s nímž jste nedávno dost pohádali. Rozhodně ani jednomu z vás nesvědčí, když spolu nekomunikujete. Budete si libovat ve filozofických debatách, zatímco události v reálném světě vám mohou trochu unikat. V lásce se zajímáte spíš o duchovní podstatu svého protějšku, tělesné rozkoše vám nic moc neříkají. V práci dostanete šanci ukázat, co ve vás vlastně vězí. … ČTĚTE VÍCE!
 

Kůň
Pokud nezaváháte a sáhnete po té nejlepší pracovní nabídce, přijdete si na pěkné peníze. Zkuste být trochu nekonvenční, drobné riziko vám nijak neuškodí, za to vám zvýší hladinu adrenalinu v krvi a vy budete opět zažívat pocit, že život má přece jen smysl. V milostné oblasti se držte spíš zpátky a nevyvíjíte příliš mnoho iniciativy, jinak si váš protějšek začne myslet, že vás má pěkně pojištěné. … ČTĚTE VÍCE!
 

Koza
Vaši nadřízení vás pověří důležitým úkolem, což s sebou přináší také určitou míru svobody. Práci si naplánujete podle svého tempa a všechno poběží podle plánu. Doma uvítáte posezení s rodinou, kdy si budete společně povídat o tom, co vás trápí a co vám naopak dělá radost. Všechny problémy dokážete posoudit s nadhledem, proto si k vám kamarádi i příbuzní nejednou přijdou pro nějakou dobrou radu. … ČTĚTE VÍCE!
 


Opice

Posilujte svůj intelekt i komunikační schopnosti, v obojím máte velké mezery. Dostanete se do blízkosti člověka, od něhož se toho můžete hodně naučit, stačí jen trochu chtít. Tento týden se ideálně hodí k absolvování pohovorů či skládání nejrůznějších zkoušek. Protějšek vás mile překvapí tím, jak dokonale se dokáže vcítit do vašeho momentálního rozpoložení. To jste od něj tedy rozhodně nečekali! … ČTĚTE VÍCE!
 

Kohout
Na pracovišti se dáte dohromady s jedním kolegou, s nímž máte hodně podobné názory. Vytvoříte spolu dvojici, se kterou se musí počítat. V soukromí jste poměrně skromní a vážíte si pozornosti ze strany svého protějšku. Lákavou nabídku na horký letní flirt odmítnete, nechcete totiž narušit to, co už nějakou dobu skvěle funguje. O víkendu se pokusíte originálním způsobem vylepšit svoji domácnost. … ČTĚTE VÍCE!
 

Pes
K rozvíjení technických dovedností potřebujete nějakého člověka, který se v této problematice opravdu vyzná, pak to půjde prakticky samo. Měli byste svým známým konečně říct, že je máte rádi a bez nich by vám bylo neskutečně smutno. Abyste mohli uspět v jisté záležitosti, budete se muset začít chovat úplně jinak, než jste zvyklí, což nemusí být vůbec jednoduché. O víkendu si nádherně odpočinete. … ČTĚTE VÍCE!
 

Vepř
Psychicky se nebudete cítit zrovna nejlépe, přesto to ale na sobě nedáte znát. Ve vztazích to může být docela komplikované, protějšek vás přestal motivovat a vy marně hledáte cestou, po níž byste se spolu mohli ještě vydat. V práci narazíte na tvrdý odpor kolegů, kterým se nebude líbit, že se je pokoušíte poučovat. Víkendová akce se vydaří podle očekávání, lépe by to snad ani dopadnout nemohlo. … ČTĚTE VÍCE!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.