Home - Články - Nastalo červencové novoluní v Raku! Svět se dá dobýt i pozadu!

Nastalo červencové novoluní v Raku! Svět se dá dobýt i pozadu!

vloženo 6. 7. 2024
čas čtení: 5 minut

Nastalo červencové novoluní v Raku! Svět se dá dobýt i pozadu!

Říká se, že Rak chodí pozadu, ale je úžasné, kam až dokáže dojít! 6. července, 57 minut po půlnoci nám to znovu ukáže za novoluní v Raku. Hluboký cit, perfektní analýza situace, spolehlivá podpora. Zároveň však sžíravý sebezpyt a trochu obsesivní touha po pořádku. Co si od něj vzít, a co vůbec ne?

sdílet článek na facebooku

Krása je v jednoduchosti

Prosté vkusné vybavení bytu a čisto jako na operačním sále. Raci dovedou udělat útulno a učinit domov domovem, jsou velmi praktičtí, ale přitom mají smysl pro design. To je velmi dobrá kombinace! A v tom krásném prostředí napečou, navaří – lehké, chutné a dobře stravitelné jídlo, po němž se všichni mohou utlouct a nikomu není těžko. Raci jsou zkrátka parťáci do vztahu do rodiny. To vše nám daruje červencové novoluní. Náš domov bude útulný jako klícka a všichni z rodiny se na tom budou podílet, protože novoluní funguje na všechny, jen na někoho víc a na jiného méně. Navíc mají Raci velmi kreativní nápady, pokud jde o to, jak udělat někomu radost. Dárky vybírají lidem na tělo a jimi uspořádané rodinné oslavy nemají konkurenci. Proto uspořádejte nějakou oslavu právě teď, i kdyby to měl být prostý sraz rodiny nebo předčasné výročí. V každém z nás bude kus račí kreativity, vkusu a péče.

 

Nepřehánějte to

Pokud na někoho dolehne račí vliv ve větší míře, může se stát, že bude šůrovat do zblbnutí a poté šílet, že mu nezbyl čas na vaření nebo výrobu dárků. Nemusíte novoluní tolik podléhat. Vše by se mělo prožít vědomě, tedy vědět o tom, co nám vesmír pro dané období nabízí, využít toho, ale nezbláznit se. Přehnat se dá i račí zpytování svědomí, mluvy a chování. Myšlenky typu „Co jsem to zase řekl“ či „Co jsem to zase provedla“ nikomu neslouží. Nesuďte sami sebe, ti, co vás mají rádi, dobře vědí, co ve vás mají. Žádné mindráky! Tím byste sobě i druhým toto veskrze pozitivní období zkazili.

Pokoj v duši

Málokteré znamení je tak přátelské a mírumilovné jako Rak. Všichni budeme mít v tuto dobu, tj. nejméně dva dny před novem a dva dny po, mezi sebou „dýmku míru“ a olivovou ratolest. Můžete odpustit vše ze své minulosti, čeho jste se nemohli zbavit – a možná vám to dělalo doposud potíže. Stará křivda a vina a její neodpouštění zatěžují vždy především toho, kdo neodpustil. Však také význam slova odpustit znamená PUSTIT to OD sebe. Pokud se totiž stále vracíte k tomu, kdo vám, co udělal a kdo může za vaše problémy, nesete kámen, který se v průběhu života zvětšuje a těžkne. Nakonec už není možné život unést. Proto využijte moci račího novoluní a odpusťte komplet všechno a všem. Nedá to zvláštní práci, prostě jen řekněte „odpouštím“. A použijte kouzelné slovo NEVADÍ. Stalo se to a to? Nevadí! Udělal jsem něco špatně? Nevadí! To už je minulost – a ta má jednu dobrou vlastnost, že už není.

Duch ptačí Luny

Novoluní v červenci nazývali staré indiánské kmeny Duchem ptačí Luny. V tu dobu bylo na nebi nejvíce ptáků, zpěvných i dravých, protože ptáci už na jaře vyvedli mladé a v tuto dobu už mladí opeřenci vše uměli a létali po nebi spolu se svými rodiči. Indiáni od dětských let pozorovali jejich chování, lov a sběr potravy, vyvádění mladých. Ptáci pro ně byli jakýmsi polobožstvem, protože žijí a živí se na zemi, ale jejich živlem je nebe. Spojují v sobě zemské a nebeské. I nám připomíná to novoluní, že patříme matce Zemi a vesmíru – jsme děti Země i hvězd. Kořeny je dobré cítit v zemi a zároveň mít nadhled nad malichernostmi, které pro život nic neznamenají. Pokud se vám podaří udržet nadhled a velkorysost, zjistíte, že většina problémů, kterými se zabýváte, jsou nicotnosti, které nestojí za myšlenku. Věnujte se důležitým věcem a lidem.

Zdraví za račího novoluní

Vše budete prožívat intenzivně a krásně. Vaše city budou hluboké, uvědomování si soudržnosti silné. Jediné, co by se mohlo přihodit, je přecitlivělost a vnitřní zranitelnost. Jak mile se budete cítit ublíženě, vraťte se vědomě do normálu. Dělá to račí nov a jen ho moc silně vnímáte. Věnujte se relaxaci a zábavě s blízkými a budete v pohodě. Pozor si dejte na to, co jíte, neb Raci jsou citliví na žaludek a trávení. Ohlídejte si také ženské orgány jako jsou prsa, děloha a vaječníky. Základem je mít kvalitní prádlo, tak si ho dopřejte. A může být i sexy, protože do račího života patří láska ve všech podobách, i v té tělesné.

Autor článku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.