Home - Články - VELKÝ HOROSKOP LÁSKY na ČERVENEC! U Vodnářů to bude to divoké, Berani zažijí změnu a vy?

VELKÝ HOROSKOP LÁSKY na ČERVENEC! U Vodnářů to bude to divoké, Berani zažijí změnu a vy?

vloženo 7. 7. 2024
čas čtení: 3 minuty

VELKÝ HOROSKOP LÁSKY na ČERVENEC! U Vodnářů to bude to divoké, Berani zažijí změnu a vy?

Léto je v plném proudu! Přečtěte si co vám přináší hvězdy v tomto měsíci! Najdete svou osudovou lásku, urovnáte vztahy, rozejdete se? Zjistěte to hned!

sdílet článek na facebooku

Beran
Červenec přináší Beranům v oblasti lásky a erotiky vzrušující změny. Vrozený temperament působí jako magnet na nové známosti. Nebojte se experimentovat a vyzkoušet něco nového, co dlouholetý vztah osvěží. Pokud jste nezadaní, buďte otevření novým zážitkům. Partnerství bude plné vášnivých chvil a spontánních romantických gest. Důležité je naslouchat svému srdci a partnerovi, aby erotické chvíle byly co nejintenzivnější. Prospěje vám pobyt na čerstvém vzduchu. Příroda vás dobije chybějící energií.
 

Býk
Pro Býky je červenec obdobím stability a hlubokých citů. Smyslnost dosáhne vrcholu a vy toužíte po tělesné blízkosti a něžných dotycích. Někdy sami sebe překvapíte, jak často sex potřebujete! Partnerství je podle hvězd po většinu července harmonické, plné důvěry a intimity. Pokud jste single, máte šanci potkat někoho, kdo vám poskytne pocit bezpečí a vášnivého spojení. Vychutnávejte si každý okamžik a nebojte se vyjádřit své touhy. Tento měsíc je ideální pro realizaci snů a objevení nových poloh.
 

Blíženci
Milí Blíženci, na začátku prázdnin vstoupí do vašeho života tolik očekávané vzrušení. Budete se radovat z několika změn v partnerství. Merkur vám přinese příležitosti k novým zážitkům a experimentování. Singles mohou najít novou lásku nebo flirt, zatímco zadaní objeví nové způsoby, jak oživit svůj vztah. Komunikace bude hrát klíčovou roli. Proto otevřeně mluvte o svých touhách a fantaziích. Miláček je rád promění ve skutečnost. Nezávisle na tom, zda jste ve vztahu nebo ne, nebojte se riskovat.
 

Rak
Jaký start prázdnin čeká vás, milí Raci? Jedná se o měsíc citového propojení a hluboké vášně. Venuše vylepší vztahy a přinese do nich více intimity a něžnosti. Singles mohou potkat někoho výjimečného, kdo je zasáhne hluboko v srdci, zatímco zadaní si užijí intenzivní chvíle se svým partnerem. Nebojte se otevřít své srdce a vyjádřit nejniternější touhy. Pečlivě plánované romantické večery a důvěrné rozhovory posílí vaše pouto. Noc strávená pod hvězdami - to je sen. Prožijte tyto okamžiky naplno.
 


Lev

S Marsem ve vašem znamení budete v červnu zářit a rostoucí sebevědomí přiláká mnoho obdivovatelů. Vrozený lví elán je pro opačné pohlaví neodolatelný a každý milostný akt bude jako divadelní představení. Nestydíte se být dominantní a převzít iniciativu. Partner bude okouzlen nečekanou proměnou. V ložnici rozehrajete erotické divadélko, což povede k nezapomenutelným zážitkům. Na druhé straně přináší vášnivý Mars i složitější chvilky. Vyvarujte se žárlivosti. Nemusíte mít partnera pořád na očích.
 

Panna
Červenec přináší do života Lvů smyslnost a vášeň. Sluneční paprsky vám dolévají energii a charizma, které přitahují pozornost opačného pohlaví. Singles mohou zažít nezapomenutelné letní romance. Seznamujete se s lehkostí. Zadaní poznávají nové dimenze intimity. Buďte odvážní a experimentujte, abyste oživili plamen vášně. Nebojte se být středem pozornosti a užívejte si každého okamžiku naplno. Sebevědomí bude klíčem k úspěchu v milostném životě. Sami sebe překvapíte tím, jaký potenciál skrýváte.
 

Váhy
Prázdninové klima dodává Vahám smyslnou energii. Můžete se těšit na nejedno romantické dobrodružství. Dokonce i zadaní se mohou dostat do pokušení užít si prázdninový románek. Zkuste soustředit pozornost k trvalému vztahu. Váš partner bude nadšený zvýšeným libidem a novými nápady v ložnici. Neváhejte zkoušet nové věci a překvapovat drahou polovičku experimentováním. Singles mohou očekávat vášnivá setkání, která je zcela uchvátí. Zjistíte, že láska na první pohled není jen záležitost z románů.
 

Štír
Zrozenci Štíra zažijí v červenci postelové tornádo! Vaše charisma bude neodolatelné a přitáhne k vám nové milostné zážitky. Nebojte se experimentovat a odhalit své tajné touhy. Ve vztazích se otevřou nové možnosti. Není vyloučeno, že si užijete sex ve třech nebo se s partnerem vydáte na swingers party. Ani volnější vztahy nejsou vyloučené. Tento měsíc vám přináší příležitost ke smyslným zážitkům a hlubokému propojení s partnerem. Nechte se unést vlnou erotického vzrušení. Vystřelí vás k extázi.
 


Střelec

Na začátku léta se před Střelci otevírají dveře k lásce. Venuše staví na odiv vrozený temperament, který spolu s touhou po dobrodružství odstartují vzrušující cesty. Partner ocení vaši hravost. Ukažte mu některou z méně okoukaných rolí. V posteli to umíte pořádně rozbalit! Singles mohou těšit na nečekaná setkání plná chemie. Od první chvíle vám bude jasné, zda se k sobě se svým objevem hodíte nebo ne. Proto při randění neztrácíte čas a jdete rovnou na věc. Sex si užijete klidně při prvním setkání.
 

Kozoroh
V nadcházejících týdnech vás strhne proud sexuální energie. Narůstající ambice Kozorohů se projeví i v ložnici, kde budete chtít uspokojit svého partnera na maximum. Nehledíte na své blaho, soustředíte se hlavně na miláčkovy prožitky. Nebojte se být dominantnější a přeberte iniciativu. Strhnete tím lavinu překvapivých zážitků. Singles mají šanci potkat někoho, kdo je zcela okouzlí svou vášní. Pohled do smyslných očí vašeho idola vám dokáže rozklepat kolena. Je jasné, že mu rychle podlehnete.
 

Vodnář
Červenec symbolizuje pro Vodnáře období erotického probuzení. Jako by do sebe zaklapla kolečka a vám je jasné, co celou dobu vztahu chybělo k jeho naplnění. Vaše kreativita a inovativní myšlení přinesou do ložnice vzrušení. Partner ocení otevřenost. Nic před ním neskrývejte. Dejte průchod nejtajnějším tužbám - teď je všechno dovoleno. Nezadaní Vodnáři se mohou těšit na osudové shledání. Červenec je ideální pro prozkoumání nových sexuálních technik. Pokud vám chybí inspirace, začtěte se do knih.
 

Ryby
Rybky se zkraje prázdnin dostávají do krajiny snů. Jako byste žili ve svých představách. Ale co je daleko lepší, fantazie se stává realitou. Vrozená romantická povaha a empatie vytvoří dokonalé prostředí pro intimní chvíle s milovaným protějškem. Jste jedno tělo a jedna duše. Společné okamžiky připomínají vzácný rituál. Budete si je pamatovat! Singles vyhlížejí magická setkání. Máte dojem, že vám cestu zkřížil člověk, kterého znáte z předchozího života. Cítíte, že mezi vámi vládne silné pouto.

Autor článku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.