Home - Články - Týdenní horoskop 28. září - 4. října

Týdenní horoskop 28. září - 4. října

vloženo 27. 9. 2020
čas čtení: 3 minuty

Týdenní horoskop 28. září - 4. října

Ve čtvrtek nám začne říjen a my začneme žít naplno podzimem. Čím se nejlépe zahřát v sychravém počasí? No přece láskou! Určitě chcete vědět, jestli se vám ve vztahu bude dařit, nebo jestli potkáte novou lásku. Nový láskohled vám napoví!

Beran
V práci se potýkáte s nepřízní. Obzvláště se to projeví ve vztazích mezi vámi a kolegy. Nikdy jste nebyli kamarádi, ale nyní jsou vztahy doslova mrazivé. Dokonce začínáte přemýšlet nad změnou zaměstnání. V takové dusné atmosféře se nedá fungovat.

Býk
Je ideální čas na změnu vaší vizáže. Již delší dobu přemýšlíte nad obměnou vašeho účesu, ale i nad zdravým životním stylem. Nejraději byste nějaké to kilo shodili. Pustíte se do toho s vervou a poměrně brzy uvidíte výsledky. To vás ještě více nakopne.

Blíženci
Potkáte se s někým, kdo má úplně jiný názor na život, výchovu dětí, ale i na způsob trávení volného času. Vaše názory se poměrně brzy střetnou a vy nebudete chápat fungování těch druhých. Příště si výlet s danými lidmi raději ještě dvakrát rozmyslíte.

Rak
V tomto týdnu podléháte emocím daleko více než jindy. Není to vůbec nic příjemného, že se stále cítíte buď rozesmutnělí, nebo naopak plni lásky či vášní. Cloumá to s vámi, jak v období puberty a svou plačtivost nezvládnete skrývat před ostatními.


Lev
Hlídejte si tento týden svou peněženku a to je myšleno jak obrazně, tak i velice konkrétně. Můžete přijít o nějaký obnos financí v rámci špatné investice, ale rovněž hrozí hrozba tam, kde je spousta lidí a někdo využije chvilku vaší nepozornosti.

Panna
Obtěžuje vás, že vaše pracovní povinnosti začínají až příliš často zasahovat do vašeho soukromého života. Z práce se vracíte stále později a později. Nemáte čas na rodinu, přátele, ale ani své koníčky. Rozhodnete se říct šéfovi, že to takto nejde.

Váhy
V rodině vám chybí optimistická a pozitivní atmosféra. Občas vám přijde, že si každý žije svůj život a nefungujete dohromady. Nikdo se s nikým nebaví a chybí vám smích. Přemýšlíte, co se mohlo stát a nejraději byste požádali někoho o odbornou pomoc.

Štír
Potřebujete nyní klid a pohodu a té se vám bohužel nedostává. Zejména v domácím prostředí zažíváte stres a negativní pocity. Musíte se trochu vzchopit a najít si čas jen na sebe. Vyražte někam do přírody. Les má mnohdy na lidskou duši magické účinky.


Střelec
Poslední dobou se setkáváte s obchodníky, kteří jsou neodbytní a snaží se vás přesvědčit za každou cenu. Nenechejte se zlákat manipulativními technikami a stůjte si za svým. Přece si nenecháte vnutit něco, co nepotřebujete a ani se vám to nelíbí.

Kozoroh
Přemýšlíte nad celkovou rekonstrukcí vašeho obydlí. Už teď víte, že to nebude nic levného a bude se jednat o velmi nákladnou záležitost po finanční i časové stránce. Hlavně nedejte na některé rady své rodiny, která tomu nerozumí a přesto stále radí.

Vodnář
Čeká vás po pracovní stránce velice náročné období plné možného stresu, spousty práce, probdělých nocí, ale na druhou stranu vás čeká velký úspěch a zlepšení finanční situace. Nakonec budete rádi, že jste si teď sáhli na dno a dokázali toho tolik.

Ryby
Zklame vás někdo z vašich blízkých přátel. Máte občas pochybnosti ohledně toho, proč se s vámi daný jedinec baví. Přijde vám, že má úplně jiné pohnutky, než náklonnost k vám. Nemáte už ani náladu se s ním vidět a zkoumat jeho myšlenkové pochody.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.