Home - Články - Přechod znamení: VÁHY

Přechod znamení: VÁHY

vloženo 23. 9. 2017
čas čtení: 4 minuty

Přechod znamení: VÁHY

Zrozenci Vah nejsou příliš komplikovaní. Potřebují v životě především udržovat rovnováhu. Váhy mají smysl pro diplomacii, spravedlnost a rovnoprávnost. Pokud se jim nedostává krásy a harmonie, rychle ztrácejí elán a vše jim přestane dávat smysl. Váhy nežijí na obláčku, pyšní se logickým myšlením a v otázkách financí mají jasno.

Jen málokdy se stane, že narazíte na zrozence tohoto znamení, který by se potýkal s bídou. Váhám nelze upřít šarmantní a nenucené chování. Ve společnosti jsou oblíbené, nehádají se a nikomu nevnucují své názory. Jejich planetou je Venuše, proto dominují estetickým cítěním a taktem. Ve vztahu někdy tlačí na pilu, neboť prahnou po náklonnosti, odevzdání a lásce. Váhy se rády přizpůsobí, přesto by se měly naučit říkat ne! Jak řekl Jaroslav Seifert, slavný spisovatel narozený v tomto znamení: „Kdo hledá, bývá očekáván. Kdo čeká, je jen nalezen.“

Muž Váhy

Muži narození ve znamení Vah jsou věční romantici. Nejraději mají klid v rodinném kruhu. I když si nedokážou představit život bez společenského vyžití, dbají na blaho svých nejbližších. Pokud prahnete po takovémto muži, připravte se, že svádění bere jako hru, ve které se vyžívá. Oslní vás vybraným chováním a uměním slova. Agrese je mu naprosto cizí. Muž Váha si vybírá ženy fyzicky přitažlivé, jeho estetické cítění mu nedovolí zamilovat se do dámy, která je pouze chytrá. To se mu čas od času vymstí, protože soulad ve vztahu neřeší pouze krásná vizáž.Jestliže jste byla polapena do spárů tohoto muže, počítejte s tím, že se vám hned citově neprojeví. Vlastně za to ani nemůže, je neustále nerozhodný. Na všechno hledá logické vysvětlení, jako kdyby si srovnával všechna pro a proti. Muž Váha neumí být dlouho sám, potřebuje cítit fyzickou náklonnost a obdiv. Někdy se vám může zdát trochu domýšlivý, samolibý a nesamostatný. Nade vše zbožňuje zábavu ve společnosti, kde se může dokonale projevit jeho ego. Pokud nejste zvědavá na časté návštěvy kamarádů, výlety, vyjížďky na kole a účast na koncertech, raději od něho běžte dál. Vydržíte-li jeho občasnou neupřímnost a přelétavost, odmění se vám pevným manželským svazkem.

Žena Váhy

Žena ve znamení Vah není žádná šedá myška. Na první pohled uhrane přirozenou krásou a šarmem princezny. Váha si potrpí na svůj pěkný vzhled, pečuje o pleť, udržuje si štíhlou linii, proto zůstává i v pozdějším věku velmi krásná. Ženy v tomto znamení rády koketují a rády si pohrávají s mužskými city. Nedokážou být dlouho samy, potřebují mít vedle sebe člověka, který by jim splnil jejich tajné touhy. Váhy žijí rády nad poměry, proto by s tím měl jejich budoucí partner počítat. Nejsou to zlatokopky, umí si na svůj luxus vydělat samy, ale s mužem, který nedokáže zabezpečit rodinu, dlouho nevydrží.Okouzlující dámy vynikají organizačním talentem, logickým myšlením a důsledností. Nechtějí v životě s nikým bojovat, ale potřebují od svého partnera i okolí slyšet, že jsou stále v dobré kondici. Žena Váha na sobě vidí neustále nějaké chyby, proto věnuje svému vzhledu mnoho času, ani plastická operace jí nemusí být cizí. Pokud toužíte svou milou něčím okouzlit, zapomeňte na levné cetky, jen ji urazíte. Opovažte se přijít na schůzku špinaví a neupravení. Potrpí si na vůně, proto zvolte smyslný parfém. Harmonické spojení s ženou ve znamení Vah není nudné. Věnujte ji pozornost a stane se oddanou matkou vašich dětí, které povede ke spravedlnosti a vyšším cílům.

Poznali jste sami sebe nebo vaše blízké? Možná vás některé charakterové vlastnosti Vah přivádějí k šílenství, jenže určitě je zas vyvažují dobré vlastnosti, kterých Váhy nemají málo. A koneckonců, se vším se dá pracovat, když je vůle a trocha štěstí. Přejeme krásné dny ve znamení Vah!

Autor článku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.