Home - Články - Čínský horoskop na týden 13. - 19. ledna

Čínský horoskop na týden 13. - 19. ledna

vloženo 13. 1. 2020
čas čtení: 3 minuty

Čínský horoskop na týden 13. - 19. ledna

Zveme vás na další exkurzi do světa starobylých a osvědčených tradic! Využijte tisícileté zkušenosti čínských mudrců a zjistěte, jaký bude následující týden. Jako vždy najdete v čínském horoskopu předpovědi pro všechny oblasti vašeho života. Čeká na vás nová láska nebo povýšení v práci? Čtěte a dozvíte se to!

Krysa
Postavení Luny je v prvním měsíci letošního roku nevyvážené. Podepíše se na rozháraných citech, kdy nevíte, jak to máte se vztahem ke kamarádům i životnímu partnerovi. Nejtěžší týden vyhlíží čerstvě zadaní. Nevěříte sami… ČTĚTE VÍCE!

Buvol
V polovině měsíce se ocitnou na první příčce žebříčku ratolesti. Děláte první poslední, aby byly spokojené a držíte je jako v bavlnce. Ne vždycky je tato taktika ku prospěchu věci. Některé zkušenosti je potřeba získat na… ČTĚTE VÍCE!

Tygr
Aktuální konstelace je vlídná k milostnému životu Tygrů. Tentokrát to není Afrodité, ale paprsky Luny, kdo se postará o spokojenost v lásce. Svobodným posvítí na cestu ke spřízněné duši. Prim hrají společenské události v… ČTĚTE VÍCE!

Zajíc
Milí Zajíci, je na čase zapracovat na svém sebevědomí. Nemáte o sobě valné mínění, ale to je škoda. Druzí lidé jsou z vás unešení a nezáleží pouze na vaší image. Daleko důležitější je vaše chování. Pokud se vám nezamlouvá… ČTĚTE VÍCE!Drak
Partnerství Draků potřebujete víc času i pozornosti. Vy jste momentálně naladěni na jinou notu, kdy jste nadšení z oblíbené volnočasové aktivity. To není neslučitelné. Zkuste miláčka nenápadně nalákat, aby se k vám… ČTĚTE VÍCE!

Had
V polovině měsíce je důležité vybalancovat energii, kterou vkládáte do vztahu. Drahá polovička by si vás nejraději uzurpovala pouze pro sebe, takže byste za chvíli skončili bez koníčků i přátel. Hlavně čerstvě zaláskovaní… ČTĚTE VÍCE!

Kůň
Tentokrát se nemůžete vydat v bezmyšlenkovitý klus kupředu. V mezilidských vztazích je naopak nutné přibrzdit a začít jednat s chladnou hlavou. Vlivem Luny máte tendenci vidět na partnerovi i ctitelích… ČTĚTE VÍCE!

Koza
S klidným svědomím můžete v zaměstnání zůstat stranou hlavního dění. Tentokrát by aktivní přístup nepřinesl nic dobrého. Nový projekt je příliš nejistý, takže počkejte, až jak dopadne za několik týdnů. Svobodné Kozy se… ČTĚTE VÍCE!Opice
V nadcházejícím týdnu vůbec nepřipomínáte divoké Opice. Naopak vás láká lenošení pod slunečními paprsky, nebo alespoň poblíž praskajícího ohně. Rodina a případně partner má aktivnější plány. Nebuďte kvůli… ČTĚTE VÍCE!

Kohout
Rok 2020 jste odstartovali ve velkém stylu a také další týden na tom nebude jinak. Pokračujete v plnění troufalých předsevzetích, ale nejspíš najdete úplně nový životní impuls. Hvězdy neprozrazují, čeho konkrétního… ČTĚTE VÍCE!

Pes
Milí Psi, věřte instinktu a váš čenich nikdo neobalamutí. Riskantní jsou nové známosti, kdy vám ctitelé mažou med kolem úst. Lichotí vám a předchází si vás luxusními dárky, ale jejich úmysly nejsou čisté. Do lásky vás… ČTĚTE VÍCE!

Vepř
Netrpělivě čekáte, až se vám ozve platonická láska. Telefon bohužel mlčí a ani v emailové schránce se nedočkáte žádné potěšující zprávy. Vesmír ponouká k tomu, abyste udělali první krok. Neztrácejte čas. Je lepší zjistit okamžitě, na čem… ČTĚTE VÍCE!

Autor článku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.