Home - Soutěž

Soutěž

Soutěžte s náma o knihuvloženo 15.1. 2018

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte knihu


Mariana
Susanna Kearsleyová

Poutavý román o osudech dvou žen, které se i přes propast času neoddělitelně spojily. Julia Beckettová věří na šťastná znamení. Když se přestěhuje do Greywethers, nádherného starobylého domu ve Wiltshiru, tuší, že za tím nebyla jen náhoda. Místní obyvatelé jsou milí a přátelští, a především jeden pohledný mladý soused Julii přitahuje, ale pod povrchem obyčejného života ve starém domě cítí přítomnost dávné, zapomenuté tragédie. Brzy se dozví, že před tři sta lety v domě žila dívka Mariana, jejíž osud je podivně spjatý s jejím…

Vydává Euromedia Grup k.s., Ikar
https://www.bux.cz/knihy/194547-mariana.html

Soutěžní otázka

Kolik korun českých stojí v akci Velký tarot na rok 2018?

A) 249,- Kč
B)   99,-Kč
C) 199,-Kč


Nápovědu naleznete ZDE!

Jak se zapojit do soutěže?
Je to velmi snadné! Zaregistrujte se na našich internetových stránkách a přihlašte se. Napište správnou odpověď do níže uvedeného formuláře a odešlete. Výhercem se stává ten, kdo nám pošle právě 50. správnou odpověď.

Soutěž probíhá od 15.1.2018 do 28.1.2018

Podrobná pravidla soutěžeSoutěže se mohou účastnit jen registrovaní uživatelé. Pokud jste registrován/a, přihlašte se vpravo nahoře nebo se zaregistrujte.

Výherce minulé soutěževloženo 15.1.2018

Vážení soutěžící,

v nedeli 14.1.2018 jsme ukončili soutěž o knihu Prahou po stopách zednářské symboliky. Děkujeme všem, kdo jste se naší soutěže zúčastnili!

Soutěžní otázka minulého týdne zněla: Leden roku 2018 je zvláštní svými dvěma úplňky. Ve kterých dnech budou?
Správná odpověď zní: C) 2.1 a 31.1

Dvojitá dávka úplňku.
První měsíc roku je speciální dvojitou dávku úplňku. První nastane už 2. ledna, zatímco na ten druhý si musíme počkat přesně na konec měsíce – tentokrát kalendářního, tedy na 31. ledna. Navíc oba slibují zajímavou podívanou.

Provedli jsme vyhodnocení naší soutěže a výherkyní knihy se stala:


paní Zuzana Spěváková

Ze srdce jí gratulujeme a přejeme i vám všem ostatním hodně štěstí v našich dalších soutěžích!

Ještě jednou vám všem děkujeme za účast v naší soutěži. A jestliže jste nevyhráli, nevěšte hlavu a zkuste zodpovědět soutěžní otázku v nadcházejícím kole.

Tentokrát hrajeme o knihu Mariana.

Neváhejte a zapojte se také do naší soutěže.

Výhra možná čeká právě na Vás!!!
 

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

STAŇTE SE ČLENEM ASTROKLUBU!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2018 © 2009 - 2018. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.