Home - Soutěž

Soutěž

Soutěžte s náma o knihuvloženo 4.2. 2019

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte knihu


Děsivé historky
Michael Dahl

Co kdyby v poštovní schránce žila příšera? Co když máte ve škole skříňku, která požírá lidi? Pozor na hrbol pod kobercem, může obživnout! A co by se vám mohlo stát, kdybyste procházeli tichou, temnou, úzkou uličkou?
V téhle STRAŠIDELNÉ SBÍRCE je 25 hrůzostrašných povídek. Všechny o lidech, kteří se BOJÍ. Hodně bojí. Přečtěte si jejich příběhy. Uvidíte, jestli máte strach ze stejných věcí. Protože jestli se teď nebojíte… TAK SE BÁT BUDETE.

Vydává Euromedia Group a.s., PIKOLA
https://www.knizniklub.cz/knihy/304924-desive-historky.html

Soutěžní otázka

Ve který den začíná Čínský nový rok a v jakém bude rok 2019 znamení?

A) 6.2.2019, znamení Psa
B) 5.2.2019, znamení Vepře

C) 5.2.2019, znamení Opice


Nápovědu naleznete ZDE!

Jak se zapojit do soutěže?
Je to velmi snadné! Zaregistrujte se na našich internetových stránkách a přihlašte se. Napište správnou odpověď do níže uvedeného formuláře a odešlete. Výhercem se stává ten, kdo nám pošle právě 50. správnou odpověď.

Soutěž probíhá od 4.2.2019 do 17.2.2019

Podrobná pravidla soutěžeSoutěže se mohou účastnit jen registrovaní uživatelé. Pokud jste registrován/a, přihlašte se vpravo nahoře nebo se zaregistrujte.

Výherce minulé soutěževloženo 4.2.2019

Vážení soutěžící,

v neděli 3.2.2019 jsme ukončili soutěž o knihu SYMBOLY a jak jim rozumět. Děkujeme všem, kdo jste se naší soutěže zúčastnili!

Soutěžní otázka minulého týdne zněla: Ve který den bude možno pozorovat úplné zatmění měsíce?
Správná odpověď zní: C) v noci z 20. na 21. ledna

MĚSÍČNÍ TAROT ÚNOR. Zjistěte, čeho byste se měli v nejbližším měsíci vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu! Vytáhněte si právě teď svoje 3 karty z pohodlí domova a na počkání získáte podrobný personalizovaný výklad připravený profesionální kartářkou.


Provedli jsme vyhodnocení naší soutěže a výherkyní knihy se stala:

paní Jana Mertová


Ze srdce jí gratulujeme a přejeme i vám všem ostatním hodně štěstí v našich dalších soutěžích!

Ještě jednou vám všem děkujeme za účast v naší soutěži. A jestliže jste nevyhráli, nevěšte hlavu a zkuste zodpovědět soutěžní otázku v nadcházejícím kole.

Tentokrát hrajeme o knihu DĚSIVÉ HISTORKY.

Neváhejte a zapojte se také do naší soutěže.

Výhra možná čeká právě na Vás!!!

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.