Home - Soutěž

Soutěž

Soutěžte s náma o knihu - Dům na jezeřevloženo 13.8. 2018

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte knihu

Dům na jezeře
Ella Careyová

Mladá Američanka Anna žije klidným a spořádaným životem v San Francisku a o kořenech své rodiny nic netuší. Jednoho dne se však dozví šokující informaci: pochází z aristokratické rodiny, která za druhé světové války přišla o vše, a její dědeček musel na útěku zanechat v rodinném sídle jakýsi nesmírně cenný artefakt. Nyní si přeje jediné – aby milovaná vnučka ztracený poklad našla a přivezla mu ho. Jaká věc může být pro starého pána tak důležitá, a proč právě nyní? Jak to, že se o Annině původu nikdy ani slůvkem nezmínil? Anna se vydává do Německa a při hledání odpovědí se setká s Wilem, mužem, který jí pomáhá vyřešit dávnou záhadu a který ji neodolatelně přitahuje.

Euromedua Group a.s., IKAR
https://www.knizniklub.cz/knihy/284194-dum-na-jezere.html

Soutěžní otázka

Který prvek NEPATŘÍ do pěti živlů v čínské astrologii?

A) papír
B) oheň
C) kov


Nápovědu naleznete ZDE!

Jak se zapojit do soutěže?
Je to velmi snadné! Zaregistrujte se na našich internetových stránkách a přihlašte se. Napište správnou odpověď do níže uvedeného formuláře a odešlete. Výhercem se stává ten, kdo nám pošle právě 50. správnou odpověď.

Soutěž probíhá od 13.8.2018 do 26.8.2018

Podrobná pravidla soutěžeSoutěže se mohou účastnit jen registrovaní uživatelé. Pokud jste registrován/a, přihlašte se vpravo nahoře nebo se zaregistrujte.

Výherce minulé soutěževloženo 30.7.2018

Vážení soutěžící,

v neděli 12.8.2018 jsme ukončili soutěž o knihu Šinrin-joku, japonské umění lesní terapie. Děkujeme všem, kdo jste se naší soutěže zúčastnili!

Soutěžní otázka minulého týdne zněla: Která astroložka je tvůrcem Ročního horoskopu na rok 2019?
Správná odpověď zní: C) Ambra

VELKÝ ROČNÍ HOROSKOP 2019. Přináším vám velký horoskop na celý rok 2019! Tak rozsáhlou a detailní mapu vaší budoucnosti jinde nenajdete. Prozradím vám všechno, co vás zajímá. Láska, práce, rodina, zdraví nebo finance? Odpovím už teď. Připravte se s předstihem na rok 2019. Připravte se na vaší budoucnost!


Provedli jsme vyhodnocení naší soutěže a výherkyní knihy se stala:

paní Jarmila Švédová


Ze srdce jí gratulujeme a přejeme i vám všem ostatním hodně štěstí v našich dalších soutěžích!

Ještě jednou vám všem děkujeme za účast v naší soutěži. A jestliže jste nevyhráli, nevěšte hlavu a zkuste zodpovědět soutěžní otázku v nadcházejícím kole.

Tentokrát hrajeme o knihu Dům na jezeře .


Neváhejte a zapojte se také do naší soutěže.

Výhra možná čeká právě na Vás!!! 

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

STAŇTE SE ČLENEM ASTROKLUBU!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracovani cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.