MENU
Home - Soutěž

Soutěž

Soutěžte s náma o propisku CALAMUSvloženo 24.4. 2019

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte


CALAMUS PROPISKA

Psací brka Calamus v sobě kloubí vzpomínky na doby minulé s jedinečnou elegancí. Ačkoliv se může zdát, že technika vytlačila z trhu psací pomůcky tohoto typu, není tomu tak! Právě naopak, v posledních letech se retro doplňky, které navíc svému uživateli nabídnou i praktické využití, vrací zpět do módy. A nejinak tomu je s psacími brky a propiskami Calamus.

HUSÍ BRKO (22-27 CM)
RUČNÍ VÝROBA
KOŽENÁ RUKOJEŤ
MODRÁ NÁPLŇ
DÁRKOVÉ BALENÍ
PROTIALERGENNĚ OŠETŘENO

Do soutěže věnoval obchod:
https://www.calamus.cz/

Soutěžní otázka

Soutěž byla ukončena.

Kolik položek obsahuje kategorie "PROPISKY" na internetových stránkách www.calamus.cz?

A) 6
B) 9

C) 15


Nápovědu naleznete ZDE!

Jak se zapojit do soutěže?
Je to velmi snadné! Zaregistrujte se na našich internetových stránkách a přihlašte se. Napište správnou odpověď do níže uvedeného formuláře a odešlete. Soutěžíme o 4 propisky a výhercem se stává ten, kdo nám pošle právě 15., 30., 45., a 60. správnou odpověď.

Soutěž probíhá od 24.6.2019 do 14.7.2019

Podrobná pravidla soutěžeSoutěže se mohou účastnit jen registrovaní uživatelé. Pokud jste registrován/a, přihlašte se vpravo nahoře nebo se zaregistrujte.

Výherce minulé soutěževloženo 24.6.2019

Vážení soutěžící,

v neděli 23.6.2019 jsme ukončili soutěž o knihu SYMBOLY a jak jim rozumět. Děkujeme všem, kdo jste se naší soutěže zúčastnili!

Soutěžní otázka minulého týdne zněla: Která tarotová karta je přiřazena znamení Panny v Letním tarotovém horoskopu rodinného života 2019?
Správná odpověď zní: C) karta Čtyři poháry

Letní tarotový horoskop rodinného života. Léto, to znamená konečně více času na vaše blízké! Jak si ho nejlépe spolu užít a vyhnout se neshodám, to vám řeknou tarotové karty!

Provedli jsme vyhodnocení naší soutěže a výherkyní knihy se stala:

paní Františka Tesaříková

Ze srdce jí gratulujeme a přejeme i vám všem ostatním hodně štěstí v našich dalších soutěžích!

Ještě jednou vám všem děkujeme za účast v naší soutěži. A jestliže jste nevyhráli, nevěšte hlavu a zkuste zodpovědět soutěžní otázku v nadcházejícím kole.

Tentokrát hrajeme o 4 propisky CALAMUS (www.calamus.cz)
!

Neváhejte a zapojte se také do naší soutěže.

Výhra možná čeká právě na Vás!!!

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.