Home - Soutěž

Soutěž

Soutěžte s náma o knihu - Vltavské vyhlídky vloženo 12.3. 2018

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte knihu


Vltavské vyhlídky
Ivan Klich

Výlety na 33 známých i méně známých vyhlídek nad meandry středního toku Vltavy. Povídání o jednotlivých vyhlídkách včetně fotografií, souřadnic, popisu přístupu (autem, autobusem, na kole či pěšky) a výřezu z turistických map začíná těsně před soutokem Vltavy s Otavou.Vyhlídky jsou za sebou řazeny v pořadí po proudu řeky Vltavy a pojmenovány tak, jak uvádějí turistické mapy, nebo jak je nazývají místní. Všechny mají svoje kouzlo a přitahují příznivce toulek v rodinném kruhu, vyznavače individuální turistiky, nebo jsou cílem zamilovaných či prostě romantiků.

Vydává Euromedia Group k.s., Universum
https://www.bux.cz/knihy/205625-vltavske-vyhlidky.html

Soutěžní otázka

Kolik stránek má výtisk Ročního horoskopu na míru?

A) cca 35 stran
B) cca 45 stran
C) cca 40 stran


Nápovědu naleznete ZDE!

Jak se zapojit do soutěže?
Je to velmi snadné! Zaregistrujte se na našich internetových stránkách a přihlašte se. Napište správnou odpověď do níže uvedeného formuláře a odešlete. Výhercem se stává ten, kdo nám pošle právě 50. správnou odpověď.

Soutěž probíhá od 12.3.2018 do 25.3.2018

Podrobná pravidla soutěžeSoutěže se mohou účastnit jen registrovaní uživatelé. Pokud jste registrován/a, přihlašte se vpravo nahoře nebo se zaregistrujte.

Výherce minulé soutěževloženo 12.3.2018

Vážení soutěžící,

v nedeli 11.3.2018 jsme ukončili soutěž o knihu Marplová: Třináct záhad . Děkujeme všem, kdo jste se naší soutěže zúčastnili!

Soutěžní otázka minulého týdne zněla: Jaký talisman je vhodný pro zvěrokruhové znamení Kozoroha v článku Známe váš ideální talisman?
Správná odpověď zní: B) kříž v kruhu

Známe váš ideální talisman. Už od dětství si s sebou všude nosíme medvídka, mušličku, kamínek anebo duhovou kuličku pro štěstí. I ten největší bručoun věří občas na zázraky a věří v amulet pro štěstí. Znáte talisman, který bdí nad vaším štěstím, zdravím, láskou a prosperitou? Hvězdy poradí.

Provedli jsme vyhodnocení naší soutěže a výherkyní knihy se stala:

paní Zuzka Blechová

Ze srdce jí gratulujeme a přejeme i vám všem ostatním hodně štěstí v našich dalších soutěžích!

Ještě jednou vám všem děkujeme za účast v naší soutěži. A jestliže jste nevyhráli, nevěšte hlavu a zkuste zodpovědět soutěžní otázku v nadcházejícím kole.

Tentokrát hrajeme o knihu Vltavské vyhlídky.

Neváhejte a zapojte se také do naší soutěže.

Výhra možná čeká právě na Vás!!!
 

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

STAŇTE SE ČLENEM ASTROKLUBU!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.