Home - Soutěž

Soutěž

Soutěžte s náma o propisku CALAMUSvloženo 16.4. 2019

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte


CALAMUS PROPISKA

Psací brka Calamus v sobě kloubí vzpomínky na doby minulé s jedinečnou elegancí. Ačkoliv se může zdát, že technika vytlačila z trhu psací pomůcky tohoto typu, není tomu tak! Právě naopak, v posledních letech se retro doplňky, které navíc svému uživateli nabídnou i praktické využití, vrací zpět do módy. A nejinak tomu je s psacími brky a propiskami Calamus.

HUSÍ BRKO (22-27 CM)
RUČNÍ VÝROBA
KOŽENÁ RUKOJEŤ
MODRÁ NÁPLŇ
DÁRKOVÉ BALENÍ
PROTIALERGENNĚ OŠETŘENO

Do soutěže věnoval obchod:
https://www.calamus.cz/

Soutěžní otázka

Přečtěte si náš článek MAGICKÉ ÚPLŇKY V ROCE 2019 a odpovězte na otázku: Ve kterém měsíci bude probíhat "Nejerotičtější úplněk roku 2019"?

A) Srpen
B)
Květen
C) Červenec


Nápovědu naleznete ZDE!

Jak se zapojit do soutěže?
Je to velmi snadné! Zaregistrujte se na našich internetových stránkách a přihlašte se. Napište správnou odpověď do níže uvedeného formuláře a odešlete. Výhercem se stává ten, kdo nám pošle právě 50. správnou odpověď.

Soutěž probíhá od 16.4.2019 do 8.5.2019

Podrobná pravidla soutěžeSoutěže se mohou účastnit jen registrovaní uživatelé. Pokud jste registrován/a, přihlašte se vpravo nahoře nebo se zaregistrujte.

Výherce minulé soutěževloženo 16.4.2019

Vážení soutěžící,

v neděli 14.4.2019 jsme ukončili soutěž o Moje zero-waste kuchyně. Děkujeme všem, kdo jste se naší soutěže zúčastnili!

Soutěžní otázka minulého týdne zněla: Která tarotová karta je přiřazena znamení Vodnáře ve v Jarní tarotový horoskop pro kariéru a peníze 2019?
Správná odpověď zní: C) Karta deset mincí

Jarní tarotový horoskop pro kariéru a peníze. Víte, co vás na jaře čeká v práci a kolik si vyděláte? Tarotové karty vám prozradí, na co se připravit!

Provedli jsme vyhodnocení naší soutěže a výherkyní knihy se stala:

paní Marika Stehlíková


Ze srdce jí gratulujeme a přejeme i vám všem ostatním hodně štěstí v našich dalších soutěžích!

Ještě jednou vám všem děkujeme za účast v naší soutěži. A jestliže jste nevyhráli, nevěšte hlavu a zkuste zodpovědět soutěžní otázku v nadcházejícím kole.

Tentokrát hrajeme o propisku CALAMUS z husího brka ( https://www.calamus.cz/
).

Neváhejte a zapojte se také do naší soutěže.

Výhra možná čeká právě na Vás!!!

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.