Home - Soutěž

Soutěž

Soutěžte s náma o knihuvloženo 3.12. 2018

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte knihu


Spolek přátel krásné literatury a bramborových koláčů
Shafferová Mary Ann, Barrowsová Annie

Půvabný román, který se během let stal legendou mezi čtenáři a v roce 2018 podle něj vznikl hvězdně obsazený film. Je krátce po druhé světové válce a Juliet Ashtonová, úspěšná autorka humoristických esejů vydaných pod názvem Izzy Bickerstaff rukuje, se rozhlíží po námětu na novou knihu. Shodou okolností se prostřednictvím korespondence se dozvídá o podivuhodném Spolku přátel krásné literatury a koláče z bramborových slupek, který během války založili obyvatelé okupovaného ostrova Guernsey, a jejich osudy ji natolik zaujmou, že se je rozhodne navštívit osobně. Guernsey má, tak jako celý svět, svoje podvodníčky, opilce a podivíny, dobráky, závistivce i hrdiny, a z jejich humorného i dojemného vyprávění začíná před Juliet vyvstávat živý obrázek společenství, kde v těžkých dobách krystalizují lidské povahy a osudy se proplétají zcela nečekaným způsobem. Juliet se na ostrově dostane víc než srdečného přijetí a brzy se ukáže, že v novém prostředí dost možná najde víc než inspiraci pro svoji další knihu.

Vydává Euromedia Group a.s., IKAR
https://www.knizniklub.cz/knihy/324332-spolek-pratel-krasne-literatury-a-bramborovych-kolacu.html

Soutěžní otázka

Kolik Kč stojí naše novinka ASTROSÁČEK S POLODRAHOKAMY pro každé znamení zvěrokruhu v našem internetovém obchodě www.astronakupy.cz?

A) 199,- Kč
B) 149,- Kč
C) 249,- Kč


Nápovědu naleznete ZDE!

Jak se zapojit do soutěže?
Je to velmi snadné! Zaregistrujte se na našich internetových stránkách a přihlašte se. Napište správnou odpověď do níže uvedeného formuláře a odešlete. Výhercem se stává ten, kdo nám pošle právě 50. správnou odpověď.

Soutěž probíhá od 3.12.2018 do 16.12.2018

Podrobná pravidla soutěžeSoutěže se mohou účastnit jen registrovaní uživatelé. Pokud jste registrován/a, přihlašte se vpravo nahoře nebo se zaregistrujte.

Výherce minulé soutěževloženo 3.12.2018

Vážení soutěžící,

v neděli 2.12.2018 jsme ukončili soutěž o knihu Můj osobní zápisník na míru. Děkujeme všem, kdo jste se naší soutěže zúčastnili!

Soutěžní otázka minulého týdne zněla: Která planeta sluneční soustavy je přiřazena a ovlivňuje znamení Vodnáře v článku "Planety a znamení – jak nás ovlivňují" ?
Správná odpověď zní: A) Uran

Planety a znamení – jak nás ovlivňují? Jaké planety spojují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Myslíte, že k vám patří vášnivý Mars, tvůrčí Uran, spravedlivý Saturn, šťastný Jupiter, vrtkavý Měsíc anebo ohnivé Slunce? Podívejte se, jak to s vámi vypadá!

Provedli jsme vyhodnocení naší soutěže a výherkyní knihy se stala:

paní Pavlína Kábová


Ze srdce jí gratulujeme a přejeme i vám všem ostatním hodně štěstí v našich dalších soutěžích!

Ještě jednou vám všem děkujeme za účast v naší soutěži. A jestliže jste nevyhráli, nevěšte hlavu a zkuste zodpovědět soutěžní otázku v nadcházejícím kole.

Tentokrát hrajeme o knihu Spolek přátel krásné literatury a bramborových koláčů.

Neváhejte a zapojte se také do naší soutěže.

Výhra možná čeká právě na Vás!!!

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.