Home - Soutěž

Soutěž

Soutěžte s náma o knihu - Symbolyvloženo 10.6. 2019

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte knihu


SYMBOLY a jak jim rozumět. O smyslu znaků a znamení
Henry Reed

Symboly jsou zpravidla vizuální znaky, které mají určitý tradiční význam. Zároveň se stávají pojítkem k vyšší, nevědomé mysli. V této zajímavé knížce nabízí autor – psycholog, ale také vizionář, šaman a „umělec snů“ – přehled toho, co pro nás symboly mohou znamenat, a zabývá se takovými tématy, jako je stvoření, pozemské vtělení, zvířata, čísla, létající talíře či obecněji duchovní tradice.

Vydává Euromedia Group a.s., PRAGMA

https://www.knizniklub.cz/knihy/286120-symboly-a-jak-jim-rozumet-o-smyslu-znaku-a-znameni.html

Soutěžní otázka

Která tarotová karta je přiřazena znamení Panny v Letním tarotovém horoskopu rodinného života 2019?

A) karta Viselec
B) karta Devět mincí

C) karta Čtyři poháry


Nápovědu naleznete ZDE!

Jak se zapojit do soutěže?
Je to velmi snadné! Zaregistrujte se na našich internetových stránkách a přihlašte se. Napište správnou odpověď do níže uvedeného formuláře a odešlete. Výhercem se stává ten, kdo nám pošle právě 50. správnou odpověď.

Soutěž probíhá od 10.6.2019 do 23.6.2019

Podrobná pravidla soutěžeSoutěže se mohou účastnit jen registrovaní uživatelé. Pokud jste registrován/a, přihlašte se vpravo nahoře nebo se zaregistrujte.

Výherce minulé soutěževloženo 10.6.2019

Vážení soutěžící,

v neděli 9.6.2019 jsme ukončili soutěž o knihu Bylinky pro zdraví a krásu . Děkujeme všem, kdo jste se naší soutěže zúčastnili!

Soutěžní otázka minulého týdne zněla: Kolik stojí naše aplikace Červnový tarot?
Správná odpověď zní: A) 49,-Kč

Měsíční tarot - ČERVEN. Zjistěte, čeho byste se měli v tomto měsíci vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Výklad na konkrétní měsíc je daleko přímější a smysluplnější. Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu! Vytáhněte si právě teď svoje 3 karty z pohodlí domova.

Provedli jsme vyhodnocení naší soutěže a výherkyní knihy se stala:

paní Zdeňka Kalašová

Ze srdce jí gratulujeme a přejeme i vám všem ostatním hodně štěstí v našich dalších soutěžích!

Ještě jednou vám všem děkujeme za účast v naší soutěži. A jestliže jste nevyhráli, nevěšte hlavu a zkuste zodpovědět soutěžní otázku v nadcházejícím kole.

Tentokrát hrajeme o knihu
SYMBOLY a jak jim rozumět. O smyslu znaků a znamení!

Neváhejte a zapojte se také do naší soutěže.

Výhra možná čeká právě na Vás!!!

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.