Home - Soutěž

Soutěž

Soutěžte s náma o knihuvloženo 19.6. 2017

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte knihu

Co když je to nebe?
Anita Moorjani


Anita Moorjani je autorkou knihy Musela jsem zemřít, která se stala bestsellerem (Knižní klub 2013). Popisuje v ní svůj boj s rakovinou, ústící ve fascinující zážitek blízké smrti. Ten dalekosáhle změnil její pohled na život. Anita se rakoviny zcela zbavila a nyní cestuje po světě, pořádá přednášky a semináře, přednáší na konferencích a vypráví posluchačům o hlubokém vhledu, který zažila na onom světě. Je-li v životě důležitá cesta, a nikoli cíl, je možné, že nebe je zde – je jím tento fyzický život, který žijeme na Zemi.

Vydává Euromedia Group, a.s., Pragma

https://www.knizniklub.cz/knihy/215151-co-kdyz-je-to-nebe.html

Soutěžní otázka

Které znamení má v článku "Bydlíte správně?" přiřazenou charakteristiku - útulná roztomilost?

A)  Býk
B)  Blíženci
C)  Váhy

Nápovědu naleznete ZDE!

Jak se zapojit do soutěže?
Je to velmi snadné! Zaregistrujte se na našich internetových stránkách a přihlašte se. Napište správnou odpověď do níže uvedeného formuláře a odešlete. Výhercem se stává ten, kdo nám pošle právě 50. správnou odpověď.

Soutěž probíhá od 19.6.2017 do 2.7.2017

Podrobná pravidla soutěžeSoutěže se mohou účastnit jen registrovaní uživatelé. Pokud jste registrován/a, přihlašte se vpravo nahoře nebo se zaregistrujte.

Výherce minulé soutěževloženo 19.6.2017

Vážení soutěžící,

v neděli 18.6.2017 jsme ukončili soutěž o knihu Nejkrásnější výlety na tajemná místa. Děkujeme všem, kdo jste se naší soutěže zúčastnili!

Soutěžní otázka minulého týdne zněla: Kolik karet si táhnete v aplikaci Červnový tarot?
Správná odpověď zní: A) 3

Měsíční tarot - Červenec. Zjistěte, čeho byste se měli v nejbližším měsíci vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vytáhněte si svoje 3 karty z pohodlí domova a na počkání získáte podrobný personalizovaný výklad připravený profesionální kartářkou.

Provedli jsme vyhodnocení naší soutěže a výherkyní knihy se stala:

paní Milena Buřinská

Ze srdce ji gratulujeme a přejeme i vám všem ostatním hodně štěstí v našich dalších soutěžích!

Ještě jednou vám všem děkujeme za účast v naší soutěži. A jestliže jste nevyhráli, nevěšte hlavu a zkuste zodpovědět soutěžní otázku v nadcházejícím kole.

Tentokrát hrajeme o knihu Co když je to nebe?

Neváhejte a zapojte se také do naší soutěže.

Výhra možná čeká právě na Vás!!!
 

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

 

STAŇTE SE V.I.P.!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.