Home - Horoskopy - Astrologie - Západní horoskopy - Muž podle slunečního znamení

Muž podle slunečního znamení

Muž podle slunečního znamení

Fotolia_muz.jpgI když nám předchozí generace i nejrůznější magazíny vtloukaly do hlavy zaručená pravidla, jak jednat s muži, nedobrali jsme se kýženého výsledku. To proto, že každý člověk je jedinečný a nemůže se házet do jednoho pytle s ostatními. Některé znaky však máme společné, dostali jsme je do vínku při narození a mohou nám i okolí ulehčit poznání pozitivních a negativních stránek. Znalosti naší tělesné i duševní schránky nám pomohou pochopit své pravé já, najít ideálního partnera nebo snáze vyřešit společné spory. Pokud chcete vědět víc zavolejte do naší astroporadny ASTROHLED na tel.: 906 701 701 nebo se obraťte na naši astroložku Danielu!Beran
Beran ( 21.3. - 20.4. )
Vládnoucím prvkem života Beranů je planeta Mars symbolizující energii, sílu a vytrvalost.
Muži narození v tomto znamení jsou rozhodní a chtějí získat vše, co si zamanou. Do práce se vrhají s chutí, ale pro svou přelétavost u ní často nevydrží až do konce. To pak odchází do jiných odvětví a vymýšlejí nové pracovní plány. Mají na to dostatek elánu i inteligence. V kolektivu jsou velice oblíbení pro svůj vtip a přátelskou povahu. V lásce jsou vybíraví a zhýčkaní, když si vyberete muže – Berana, nemůžete nikdy usnout na vavřínech.
Býk
Býk ( 21.4. - 21.5. )
Muži – Býci jsou pod vládou planety Venuše, jež jim dává punc klidných, trpělivých a spolehlivých jedinců.
Na okolí mohou Býci působit chladně a nedostupně, což je dáno jejich uzavřeností a konzervativní povahou. Jsou pilní a soustředí svůj čas na práci hlavně proto, aby se po jejím splnění mohli věnovat tomu, co je opravdu naplňuje. Na ženy působí muži v tomto znamení jako gentlemani na úrovni. Jejich cit pro umění z nich pak dělá magnet na opačné pohlaví. Právě v citech se projevují horkokrevně, jak napovídá jejich znamení.
Blíženci
Blíženci ( 22.5. - 21.6. )
Inteligentní a velmi bystří lidé – to je stručná charakteristika mužů – Blíženců, jimž vládne planeta Merkur.
Neuzavírají se před novinkami a moderními vymoženostmi, a tak jsou vždy o krok napřed. Jsou mnohostranně nadaní a rychle se učí novým věcem, proto jsou oblíbení i na pracovním poli. Zároveň jsou však neklidní a nevydrží sedět s rukama v klíně. Problémy řeší s lehkostí a úsměvem na tváři. Pro ženy představuje muž v Blížencích vnímavého milence, se kterým se partnerka nebude nikdy nudit.
Rak
Rak ( 22.6. - 22.7. )
Vedoucím elementem v životě Raků je planeta Měsíc. Dává jim do vínku citlivou a romantickou náturu.
Jejich nálady jsou proměnlivé, a tak se v nich okolí příliš nevyzná. Ke spokojenému životu potřebují teplo domova, to pak jejich uzavřenost roztává. V zaměstnání jsou cílevědomí a pracují do úmoru jen proto, aby zajistili sobě a rodině pevné zázemí. I přestože jsou plaší a působí nezištně, jsou velice inteligentní a umí své tajné zbraně využít. K ženám jsou smyslní a v lásce stálí, nehledají vztah na jednu noc.
Lev
Lev ( 23.7. - 22.8. )
Muži narození v královském znamení jsou navíc pod patronátem planety Slunce.
Dává jim do vínku zdravou dávku sebevědomí a dravosti. Jsou přátelští, ale s nadáním ovládat a manipulovat druhými. Rádi vystupují jako jedinci na vysoké úrovni. Oplývají přirozenou elegancí a vytříbených chováním. Jsou bystří a jako Lvi kralují obtížným situacím. Jejich silná povaha a důvtip přitahuje ženy jako magnet. V lásce jsou vybíraví a nesnáší, když je někdo vodí za nos. Ve vztahu očekávají naprostou oddanost a věrnost.
Panna
Panna ( 23.8. - 22.9. )
Vládcem znamení Panny je planeta Merkur, která muže obdarovává citem pro pořádek.
Jsou to praktičtí jedinci, jenž se plně soustředí na zadané úkoly. Mají rádi pořádek a jasno i v mezilidských vztazích. Nenajdete mezi nimi snílky, jsou to racionální lidé silně ovládaní svým rozumem. Na okolí kladou vysoké nároky a mohou proto působit studeně. Na druhou stranu jsou přáteli v pravém slova smyslu a můžete se na ně stoprocentně spolehnout. Na ženy působí chladně, nejsou to žádní lovci, spíše něžní gentlemani.
Váhy
Váhy ( 23.9. - 23.10. )
V souladu se svým znamením jsou muži ve znamení Vah rozvážní, zamyšlení a harmoničtí.
Jakmile se jednou rozhodnou, vrhají se do práce s nadšením a chutí. Jsou dobrými soudci a s lehkostí vyřeší každý spor. Nade všechno nenávidí nespravedlnost a brání slabší jedince. Jsou to pilní a cílevědomí jedinci s estetickým cítěním. Najdeme proto mezi nimi řadu vynikajících umělců. V lásce jsou muži – Váhy zdrženliví a od první schůzky neočekávají žádné fyzické radovánky. Iniciativu v milostném životě musí převzít žena.
Štír
Štír ( 24.10. - 22.11. )
Chytří a originální jedinci, kteří jsou si jisti svých kvalit– to jsou muži ve znamení Štíra.
K lidem se chovají podle chuti. Jsou obětaví a milí přátelé, ale krutí a nesmlouvaví protivníci. Ve společnosti jsou však oblíbení a svým vtipem získají nejednoho příznivce. Jejich vnitřní pocitový život je bohatý, i když to nedávají před okolím najevo. Jsou žárliví a závistiví, ale okolí svými extrémními stavy netrápí. Muži ve znamení Štíra zbožňují ženy a sex. Rádi se oddávají milostným hrátkám a nejsou přitom vázáni konvencí.
Střelec
Střelec ( 23.11. - 21.12. )
Muži v tomto znamení jsou silně ovládáni planetou Jupitera, která jim do života vnáší štěstí a optimismus.
Jsou společenští a navýsost upřímní. Druhá vlastnost jim je nejen ctí, ale hlavně přítěží, protože si nedávají pozor na jazyk a způsobují si tím nemálo potíží. Okolí se může jejich veselé chování a optimistický náhled na svět jevit jako malichernost a povrchnost. Jsou hrdí a nenávidí nespravedlnost. Často proto bojují za druhé. Vztah k ženám mají velmi otevřený a nevěra pro ně není neznámým slovem.
Kozoroh
Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )
Ctižádost je jedna z vlastností, která tyto muže charakterizuje.
Dokážou vynaložit maximální úsilí k tomu, aby dosáhli vytouženého cíle. Oplývají inteligentním humorem, a proto jsou oblíbenými baviči ve společnosti. Nezdržují se v ní však často, se svým drahocenným časem plýtvají jen výjimečně. Jsou vytrvalí a do věcí se nehrnou s horkou hlavou. Zároveň jsou vynikajícími přáteli, jen málokdo může nabídnout tolik taktu a spolehlivosti, jako právě oni. Muži – Kozorozi potřebují po svém boku stálou partnerku, sex na jednu noc je pro ně tabu.
Vodnář
Vodnář ( 21.1. - 20.2. )
Muži narození v tomto znamení se zmítají mezi dvěma elementy, které v nich působí rozkolísanost.
V zásadě to jsou přátelští lidé, kteří milují společnost. Jsou citliví, a tak jakýkoliv konflikt zraňuje jejich nitro, byť by to na první pohled nedávali znát. Žijí ve vysněném světě plném ideálů a věří v napravení celé společnosti. Často si proto natlučou nos. Muže – Vodnáře se nesnažte zavřít do zlaté klícky. Potřebuje cítit svobodu a nenechá se nikým omezovat. Žena je pro něj zosobněním romantické představy, bude ji uctívat a zbožňovat.
Ryby
Ryby ( 21.2. - 20.3. )
Muži zrození ve znamení Ryb mohou na okolí působit přecitlivělým dojmem.
Jsou to snílci, kteří extrémně vnímají své okolí. Nenávidí nespravedlnost, a proto se neustále snaží stejně jako Vodnáři vylepšovat svět. Před krutostí okolí se uzavírají do bezpečí svého domova a rodiny. Mají dar vcítit se do druhých lidí, což souvisí s jejich sociálním cítěním a snahou pomáhat. Na okolí působí plaše a sami této vlastnosti umí využít ku prospěchu. K ženám se chovají jemně a gentlemansky, ale v posteli se změní k nepoznání.

Otec podle slunečního znamení

Fotolia_otec1.jpgKaždý otec je pro svoje dítě nenahraditelný! Ženy si podvědomě podle svých otců vybírají životního ... celý článek

Matka podle slunečního znamení

Fotolia_matka1.jpgUž od pradávna byly lidem přisuzovány vlastnosti podle data jejich narození. Každý jsme dostali do vínku ... celý článek

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.