Home - Horoskopy - Astrologie - Západní horoskopy - Auto podle slunečního znamení

Auto podle slunečního znamení

Miláček na čtyřech kolech podle znamení

auta_img.jpgDnes už bychom asi těžko hledali někoho, kdo ve svém dennodenním životě nepoužívá k cestování automobil a nebo minimálně o nějakém tom autíčku nesní! Víte ale, jaké auto nejvíce odpovídá vaší osobnosti? V jakém se budete cítit nejlépe? Prakticky založený Býk určitě vsadí na kvalitní a spolehlivý vůz. Naproti tomu temperamentní Beran rád usedne do silného sportovního nebo terénního vozu, ve kterém může světu ukázat svou dravost! A JAKÉ AUTO SE HODÍ K VÁM A VAŠIM PŘÁTELŮM? Pokud chcete vědět víc zavolejte do naší astroporadny ASTROHLED na tel.: 906 701 701 nebo se obraťte na paní Marion!

Beran
Beran ( 21.3. - 20.4. )
Temperamentní Beran má v sobě zakódovanou touhu prosadit se – a tomu musí, jak jinak, odpovídat i
auto, za jehož volant se rozhodne usednout! Bude vybírat mezi silnými sportovními a terénními vozy, ve kterých může světu ukázat svoji dravost. Beran potřebuje vůz, který bude budit obdiv a zároveň ho nikdy nezklame. Mezi auty jeho snů najdeme Hummera, Jeep nebo Ferrari – a jaké barvy? V tom má Beran jasno – hlavně něco zářivého a nápadného, na prvním místě se tedy zcela jistě objeví ohnivá červená!
Býk
Býk ( 21.4. - 21.5. )
Býk je prakticky založený, ale přitom miluje luxus – auto jeho snů tedy bude kvalitní, spolehlivé, solidní a
pohodlné. Vybere si prostorný vůz, který pojme všechny nezbytnosti – vtěsná se tam jak Býkova pojízdná kancelář nebo dílna, tak i vše, co potřebuje ke svému každodennímu komfortu. Co se týče designu, Býci jsou konzervativní – vybírat si tedy budou z klasických modelů na úrovni. Záležet si dají především na sedačkách a vnitřním vybavení. Líbit se jim bude Volkswagen Passat, ale také Mercedes.
Blíženci
Blíženci ( 22.5. - 21.6. )
Blíženci milují pohyb a změnu! Auto, o kterém sní, by mělo být rychlé a snadno ovladatelné.
Jinak však nejsou příliš nároční – luxus přenechají jiným a rádi se spokojí s malým a praktickým autíčkem, které si však rádi vylepší nějakou užitečnou vymožeností – například GPS navigací! Nepohrdnou však ani dobrým sporťákem a rozhodně by si nechali líbit třeba Corvettu! Na barvě jim příliš nesejde – klidně si vyberou nenápadnou šedou, ale nebudou protestovat ani proti něčemu zářivějšímu, například žluté!
Rak
Rak ( 22.6. - 22.7. )
Rodinně založeni Raci si při kupování auta dají záležet především na komfortu a praktičnosti –
i když však budou vybírat dlouho a pečlivě, nakonec stejně skončí u modelu, který je něčím zaujme, a sami nebudou vědět, proč vlastně! Vezmou však samozřejmě v potaz hlavně přání svých nejbližších, proto se pro ně bude nejlépe hodit praktický a pohodlný rodinný vůz. Mohla by se jim líbit třeba Škoda Octavia Combi nebo nějaký Ford, Opel či Toyota. Z barev Raci upřednostní bílou, šedou nebo stříbrnou.
Lev
Lev ( 23.7. - 22.8. )
Lev se zrodil proto, aby vládl – jeho vůz tedy musí být opravdu výjimečný! Potrpí si na luxus, rychlost
a reprezentativnost a do svého vysněného auta rád investuje značnou částku peněz – hlavně, aby to stálo za to! Lvi se budou vznášet v sedmém nebi, pokud se jim naskytne možnost usednout za volant luxusního BMW, Mercedesu nebo Lamborghini – a když se v něm pak budou předvádět světu, bude je pramálo zajímat, jaká je nejvyšší povolená rychlost! Z barev jim nejvíc padne do oka červená, žlutá a vínová.
Panna
Panna ( 23.8. - 22.9. )
Panny jsou praktické typy lidí – auto si tedy budou vybírat především rozumem, a nějakým těm
designovým zbytečnostem se příliš věnovat nebudou. Důležité pro ně je, aby byl jejich vůz kvalitní, bezpečný a účelný. Nenápadný design se u jejich auta bude snoubit se spolehlivostí a praktičností. Panny si auto nepořizují proto, aby se ním předváděli, ale aby jim věrně sloužilo – dobrým společníkem pro ně budou kromě klasických Škodovek třeba Volvo, Lexus nebo Renault, a to nejlépe v bezpečné bílé barvě!
Váhy
Váhy ( 23.9. - 23.10. )
Nerozhodné Váhy si na výběru auta příliš nepotrpí – rádi udělají radost ostatním, přizpůsobí se představám
svého partnera nebo blízkých a pořídí si nějaký praktický rodinný vůz. Pokud se jim však naskytne možnost usednout za volant auta, které bude přesně podle jejich gusta, neváhají popustit uzdu fantazii – líbí se jim ladné a elegantní křivky, jejich vysněný vůz tedy bude hotovým uměleckým dílem! Do oka by jim mohly padnout značky jako Alfa Romeo nebo Citroen v modré nebo metalízové barvě.
Štír
Štír ( 24.10. - 22.11. )
Ve Štírovi se toho skrývá mnohem víc, než je na první pohled vidět – a stejné bude i jeho auto!
Navenek nenápadný, ale velmi solidní vůz, za jehož volant Štír usedne, všechny překvapí svým výkonem a kvalitou. Levná auta Štíra nezajímají, jeho vůz musí být něčím neobvyklý. Dá si záležet na perfektním vnitřním vybavení a dopřeje si kožené potahy. Štíra na první pohled zaujmou nápadité modely aut od renomovaných výrobců – třeba Porsche nebo Mitsubishi. Co se týče barvy, jasnou volbou bude černá!
Střelec
Střelec ( 23.11. - 21.12. )
K dobrodružné povaze Střelce se hodí jakýkoliv kvalitní a odolný vůz typu kombi, do nějž s přehledem
vtěsná vše, co zrovna potřebuje – ať už jsou to sportovní potřeby nebo parta přátel i se psem! Prostorné a praktické auto se pro Střelce stane druhým domovem a na své cestě za zážitky v něm občas bude potřebovat přespat, proto uvítá možnost sklopit zadní sedadla a ustlat si – tedy, pokud se mu nepoštěstí vlastnit karavan! Na barvě auta mu příliš nesejde, ale určitě si do něj pořídí navigační systém!
Kozoroh
Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )
Ctižádostivý, ale klidný Kozoroh si potrpí jak na vzhled, tak i na spolehlivost svého vozu.
Kvalita je pro něj na prvním místě, proto nebude šetřit finančními prostředky, ale spíš než reprezentativnost ho zajímá, aby vůz dlouho a spolehlivě sloužil. Mezi Kozorohy často nacházíme milovníky veteránů, což je koníček, do kterého neváhají investovat. V každodenním životě si pak vybírají spolehlivá auta jako třeba Toyota nebo Mazda – z barev vede nejen černá a šedá, ale zaboduje u nich také červená.
Vodnář
Vodnář ( 21.1. - 20.2. )
Vodnáři milují originalitu a nebojí se dělat věci jinak – ani jejich vůz samozřejmě nemůže zapadnout do
šedivého davu! Řídí se svými ideály a jen tak mimochodem u toho tak trochu vybočují z řady. Vodnáře tedy můžeme spatřit jak za volantem moderního městského elektromobilu, tak i svépomocně vylepšeného karavanu nebo třeba stařičkého trabantu! Pokud už nic jiného, bude se odlišovat minimálně tím, že jeho vůz jezdí na plyn. Co se týče barev, vedou odstíny moře – modrá a zelená, ale taky metalíza.
Ryby
Ryby ( 21.2. - 20.3. )
Intuitivně založené Ryby si ke svému autu vytváří hluboký vztah – při výběru vozu tudíž není nic
důležitějšího, než jejich vlastní dobrý pocit! Auto jejich snů je musí něčím zaujmout a dostat se do jejich srdce! Není snadné zobecnit jejich vkus, ale nezanedbatelnou roli hraje design – vůz, za jehož volant Ryby usednou, se jim prostě musí líbit! Není to jen o luxusu, klidně jim bude stačit třeba malý, ale nápaditý Volkswagen Brouk. Zaujmout by je mohl i Citroen – a z barev nejlépe modrá nebo stříbrná.

Jak na něj?

jak-na-nej-2.jpgLíbí se vám nějaký muž? Nevšímá si vašich signálů nebo o vás vůbec neví? Chcete vědět jak na něj? Poradíme vám!

Nadřízený podle slunečního znamení

sefPodleZnameni.jpgPodivujete se několikrát do týdne nad proměnlivými náladami svého nadřízeného. Ráno vás vychválí do nebe, ale ... celý článek

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.