Home - Esoterika - Esoterika

Esoterika

Esoterika

Esoterika

Pokud vás zajímá, co se vlastně skrývá pod trochu tajemným názvem esoterika, nezapomeňte si přečíst následující řádky. Toto slovo pochází z řeckého „esotérikos“ a významově je vykládáme jako souhrn tajných vědomostí určených pouze pro úzký okruh zasvěcených a privilegovaných lidí.To už sice dnes tak docela neplatí, do povědomí širší veřejnosti se v průběhu posledních několika desítek let dostala řada informací o různých ezoterických praktikách, na druhou stranu stále existují lidé, kteří se věcí mezi nebem a zemí bojí a mluví o nich velmi hanlivě. V mnoha z nás zanechal čistě materialistický způsob výchovy v minulém století tak hluboké stopy, že jen stěží dokážeme uvěřit tomu, co nevidíme a nemůžeme si na to sáhnout.

Co nám zodpoví?

Esoterika je jiným názvem pro magii či okultismus a zahrnuje v sobě řadu duchovních praktik, které se snaží pomáhat lidem takovým způsobem, aby mohli prožívat svůj život mnohem kvalitněji. Esoterika vám dokáže dát odpověď na takové otázky, na které sami neumíte najít odpověď. Ať už máte problémy v rodině, v zaměstnání, nemůžete najít tu pravou lásku nebo vás pronásledují samé dluhy, nikdy to nevzdávejte, vždycky totiž existuje nějaké řešení, i když ho právě teď nevidíte.

Esoterika a její královské disciplíny

Mezi královské disciplíny esoterických věd bezesporu patří astrologie, která se zabývá zkoumáním astronomických jevů na obloze z duchovního hlediska.

Numerologie
nás učí, jak čísla ovlivňují celý náš život od narození až do smrti.

K výkladu karet
se uchylujeme tehdy, když nás zajímá, jaké události by mohly v budoucnu zapůsobit na naši životní pouť.

Kyvadlo
je skvělým pomocníkem v situacích, kdy se neumíme rozhodnout. O karmické záležitosti se zajímáme tehdy, získáme-li pocit, že opakujeme stále stejné chyby. Různé energetické systémy slouží k tomu, abychom z nich načerpali nové síly.

CHCETE BÝT ŠŤASTNÍ? Uspořádejte si život podle svých představ. Pomůžeme vám! Tel.: 906 701 701

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.