Home - Esoterika - Kyvadlo

Kyvadlo

Kyvadlo

Kyvadlo – dětská hračka nebo praktický pomocník?

Napadlo vás někdy, proč se tato magická pomůcka nachází už odedávna v centru lidské pozornosti? Možná právě proto, že na rozdíl od mnoha jiných čarodějných propriet je dostupná i nám obyčejným lidem, vždyť kyvadlo můžete vyrobit prakticky z čehokoli a pracovat s ním dokáže v podstatě kdokoli. Pokud se ale domníváte, že se vlastně jedná o zábavnou hračku bez hlubšího významu, velice se mýlíte.

Jak kyvadlo odpovídá

Oblíbenými materiály pro výrobu kyvadel bývají různé minerály (např. křišťál, ametyst, růženín), dřevo nebo kov, pro domácí použití si můžete vyrobit kyvadlo třeba z prstenu nebo klíče, který zavěsíte na nit. Pokud se kyvadlo pohybuje zepředu dozadu, odpovídá „ano“, pokud zprava doleva, odpověď zní „ne“, pokud stojí na místě nebo se otáčí, znamená to „nevím“. Vyhovují-li vám jiné způsoby označování odpovědí, dohodněte se s kyvadlem na odlišné variantě.

Použití kyvadla

Využití kyvadla bývá opravdu různorodé. Pokud jste někdy sledovali americký seriál Čarodějky, pak si jistě vzpomenete, že krásné čarodějnické sestry Piper, Phoebe či Page používaly kyvadlo převážně k vyhledávání ztracených osob. K jeho dalším významným funkcím patří odpovědi na nejrůznější otázky, dále pak odblokování různých negativních programů či léčení těla i duše. Některým věštcům slouží kyvadlo jako doplňková metoda k jiným způsobům věštby, např. k výkladu karet.

Kyvadlo můžete vzít do ruky vždy, když se nedokážete sami rozhodnout, poradí vám v partnerských vztazích, v otázkách financí, práce či rodiny. Určitou nevýhodou tohoto způsobu ověřování informací může být skutečnost, že kyvadlo vám dává pouze odpovědi typu ano, ne, nevím, tento nedostatek ale můžete velmi jednoduše napravit vytvořením kruhových tabulek s nejpravděpodobnějšími možnostmi odpovědí. Například, máte-li podezření na nevěru manžela, zeptáte se nejprve kyvadla, zda je váš předpoklad správný. Pak si vytvoříte tabulku se jmény žen, které by mohly přicházet v úvahu a pokud se dotyčná žena v tabulce nachází, kyvadlo vám její jméno ukáže.

S kyvadlem můžete sami řešit problémy všedního dne, mají-li však vaše potíže hlubší charakter, jako třeba právě zmiňovaná nevěra, obraťte se raději na profesionála, který vám pomůže najít nejlepší východisko z vaší situace.

Rádi byste pomocí kyvadla znali odpovědi na vaše otázky? Kontaktujte naši odbornici Bertu, specializující se na práci s kyvadlem! Nebo zavolejte na tel.: 906 701 701.

Kupte si své vlastní kyvadlo! Veliký výběr naleznete zde.

VYBERTE SI SVÉHO ODBORNÍKA NA KYVADLO a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.