Home - Esoterika - Karma

Karma

Karma

Karma

Karma je slovo pocházející ze sanskrstu a v překladu znamená „čin“ nebo „příčinu a následek“, podle Isaaca Newtona se jedná o zákon akce a reakce. S karmickými zákony se setkáváme v každodenním životě, ačkoli si toho často nemusíme být vědomi. Určitě jste mnohokrát v životě slyšeli od lidí ve svém okolí: Dostaneš, co si zasloužíš. Člověk sklízí, co zasel. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní spadne. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Oko za oko, zub za zub.Karma a osud

Karma v žádném případě není osudová záležitost, protože karmu jsme si vytvořili prostřednictvím své svobodné vůle a pouze s její pomocí ji můžeme zase odčinit. Dalo by se říct, že svůj osud si sami vytváříme právě skrze karmu, nic není předem pevně dané, s radikální změnou našich postojů může také dojít ke změně naší životní cesty. Na cestě ke splnění karmického úkolu nás většinou očekává spousta zkoušek, které si naše duše vybrala, aby ukázala, jak dalece se v tomto životě osvědčila.

Karma není trest

Ačkoli nám karma vrací každou naši myšlenku, slovo nebo čin, není to trest, jak se někteří domnívají, jedná se pouze o vyrovnání účtu. A záleží na nás, jakou karmu si budeme vytvářet, dobré plodí zase jenom dobro a zlé naopak zlo. Existují také teorie, které tvrdí, že všechny zlé skutky se nám vrátí třikrát – že by toto byl ten důvod, proč se většina lidí obývajících v současnosti naši planetu narodila s karmickým zatížením, často i několikanásobným?

Zákon lásky


Karma je v podstatě zákonem lásky, přičemž největší láskou je údajně možnost porozumět následkům našich činů. Karma nám dává naději, že dostaneme příležitost napravit svoje omyly a pochybení v koloběhu reinkarnací, jímž budeme procházet tak dlouho, dokud se z nás nestanou naprosto dokonalé duše, které postoupí na vyšší úroveň, vymaní se z tohoto koloběhu a dosáhnou tak nirvány, tedy osvobození.

Minulost a přítomnost spolu úzce souvisí

Pokud chcete pochopit, v čem jste v minulých životech chybovali, zkuste se podívat na svoje současné problémy, to jsou ty oblasti, které jste nezvládali také v minulosti a na nichž byste měli zapracovat. Chcete-li chápat přítomnost, je nutné rozšifrovat svou minulost a to, jak v přítomnosti aplikujete zkušenosti ze svých minulých životů, zásadně ovlivňuje způsob, jakým budete žít v budoucnu. Prostě, všechno na světě spolu do jisté míry souvisí. Je možné, že vám váš život připadá natolik složitý a bolestný, že byste se nejraději karmě vyhnuli, ale to samozřejmě není řešení. Můžete se snažit schovávat hlavu do písku jako pštros, ale tomu, co jste si kdysi dávno nadrobili, stejně neujdete, právě naopak, v tomto případě pak karma často udeří s daleko větší razancí, aby vám dala najevo, že dluhy se mají platit. A pokud toužíte po duchovním poznání a duchovním růstu, nikdy jej nedosáhnete prostřednictvím spokojeného a pohodlného života, člověk se nejlépe učí z vlastních chyb a omylů. Znáte úsloví: Koho Bůh miluje, toho křížkem navštěvuje?

Karmický horoskop

Konkrétnější informace o své karmické zátěži můžete získat prostřednictvím rozborů karmy, regresních terapií, karetních výkladů zaměřených na minulé životy, karmické numerologie anebo třeba karmického horoskopu, který vám napoví, jaké úkoly máte v tomto životě splnit. Ukáže vám, jaký způsobem se dokážete odpoutat od dřívějších omezení. Karmický horoskop tak přebírá roli jakéhosi průvodce na vaší cestě duchovního růstu, především tehdy, ocitnete-li se ve složité životní situaci. Za pomoci karmického horoskopu se dozvíte, jak se správně chovat na cestě vedoucí k vnitřnímu duševnímu klidu. Tento horoskop nabízí nejen opravdovou pomoc v životě, ale také Vám zprostředkuje náhled na propojení vaší minulosti se současným bytím – oním tady a teď.

Karma - partnerský trojúhelník čtětě ZDE

VYBERTE SI SVÉHO ODBORNÍKA NA KARMU a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.