Home - Esoterika - Bylinky

Bylinky

Bylinky

Rostliny, které podporují plodnost, potenci a sexuální touhu

Čarovnou a léčivou moc bylin a rostlin využívali naši předkové už pradávna, pro starověké Egypťany, Kelty či Římany byly bylinky běžnou součástí života. Sloužily nejenom k léčení a podpoře zdravého bytí, ale stávaly se také důležitou rekvizitou různých magických rituálů. Teprve příchod křesťanství odsunul bylinkářství za pomyslnou hranici legality a dal mu spíše příchuť zakázaných aktivit, něčeho, co je zcela běžně spojováno s čarodějnickými a kacířskými praktikami. Bylinkářky a bylinkáři byli označováni nálepkami společensky nepřijatelných jedinců, často žili na pokraji lidského společenství a své služby poskytovali víceméně tajně.Léčení pomocí bylin

V dnešní duchovně osvícené době prochází bylinkářství renesancí, stále častěji mu dáváme přednost před klasickou medicínou anebo se k němu uchylujeme, když běžné metody léčení totálně selžou. V současnosti jsou nadmíru důležitá tyto témata, a sice otázka plodnosti, mužské erekce či sexuální touhy. Žijeme ve světě, který přirozenému sexuálnímu životu a plození dětí příliš nepřeje, jsme obklopení množstvím škodlivých vlivů, které nám naše snahy při „výrobě“ našich následovníků mohou velmi znepříjemnit, či dokonce znemožnit.

Zvýšení sexuální touhy

Bylinky nám pomáhají dosáhnout kýženého cíle i v této oblasti, ať už se jedná o zvýšení sexuální touhy, podporu mužské erekce nebo posílení plodnosti u mužů i u žen. Výbornými a lehce dostupnými afrodisiaky pro obě pohlaví jsou černý a kayenský pepř (známější jako chilli papričky). Protože oba druhy pepře obsahují látky způsobující prokrvení sliznic, podporují u mužů snadné dosažení erekce. Problémy s erekcí pomůže vyřešit též čaj z ostružin či kotvičníku zemského, z rostlin a potravin jsou to pak brambory, celer a kukuřice. Pro posílení ženské plodnosti jsou vhodné odvary z listů maliníku, z lékořice, třezalky či drmku obecného, z rostlin či potravin se doporučuje víno a červená řepa, pro posílení mužské plodnosti jsou vhodné rostliny jako je sibiřský ženšen, bazalka nebo plody kopřivy, z rostlin a potravin pak ředkvičky, zelí či tykvový olej. V lékárnách či specializovaných obchodech si také můžete zakoupit čajové směsi, které obsahují několik účinných bylin smíchaných v tom správném poměru.

Jaké bylinky však sbírat, a pro jaké magické účely se která z nich hodí?

Některé mají sílu přivolat štěstí a lásku, jiné nás chrání před zlými sílami, další zase mají schopnost pomoct nám předvídat budoucnost, nebo nás zbavit trápení a starostí, a to není zdaleka všechno! Každá bylinka je jiná a víc o těch nejdůležitějších z nich se dovíte v našem seriálu, kde vám postupně představíme, jaká tajemství která z nich ukrývá!

Očistné

kopriva-dvoudoma.jpgOčistné bylinky umí léčit bolesti. Trápí vás nachlazení, máte problémy s krevním oběhem? Zjistěte, jak je použít!

Uklidňující/relaxační

levandule-lekarska_b.jpgVýsledkem dnešního životního stylu jsou nejrůznější civilizační onemocnění. Přečtěte si s námi, jak se správně chránit!

Ochranné

bez-cerny.jpgBylinky můžeme používat také jako ochranu před zlými silami a temnými živly. Zajímá vás více? Čtěte zde.

Pro štěstí

dobromysl-obecna.jpgMnoho bylinek magicky pomáhá zamilovaným, chrání nás před hádkami a přináší štěstí. Čtěte dále a dozvíte se více!

Věštecké

podbel-lekarsky.jpgExistují bylinky, které v nás vzbuzují věštecké či šamanské schopnosti. Objevte více o magických silách bylinek zde!

VYBERTE SI SVÉHO PORADCE a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.