Home - Články - Znáte svůj Ascendent? Víte, jak vás ovlivňuje? Jste Lev, ale rodinný Rak?

Znáte svůj Ascendent? Víte, jak vás ovlivňuje? Jste Lev, ale rodinný Rak?

vloženo 10. 7. 2024
čas čtení: 2 minuty

Znáte svůj Ascendent? Víte, jak vás ovlivňuje? Jste Lev, ale rodinný Rak?

Znáte svůj ascendent? Říká se, že je to naše druhé znamení, které prozrazuje o naší duši to, co nenajdeme v běžné charakteristice slunečního znamení. Vypočítat ascendent není snadné, ale stojí to za to. Dovíte se, jak působíte navenek na ostatní a proč se chováte právě tak, jak se chováte.

sdílet článek na facebooku

SLUNEČNÍ ZNAMENÍ

Své sluneční znamení zná prakticky každý z nás, jistě víte, jestli jste Beran, Býk, Štír nebo Kozoroh. Výpočet slunečního znamení je snadný, najdete si jej v tabulce dle svého data narození a potíže může dělat pouze těm, kteří se narodili přesně na přelomu dvou znamení (pokud je to váš případ, nezoufejte, dobrý astrolog vám vaše znamení snadno vypočítá).

Je důležité znát své ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU , protože vypovídá o tom, jací jste ve svém nitru, co si přejete v hloubi své duše a za čím si v životě jdete. To však není všechno! Víme přece, že dva Lvi NEjsou stejní, každá Ryba je trochu jiná a tak dále. Jak je to možné? V horoskopu totiž sehrávají roli i další faktory, a tím nejdůležitějším z nich je ascendent.



ASCENDENT - vaše druhá polovina

Astrologové někdy říkají, že sluneční znamení odhaluje polovinu vaší duše a ascendent tu druhou. Není výjimkou, když se člověk během svého života mění a vyvíjí natolik, že například v dětství odpovídá jeho povaha a chování spíš jeho slunečnímu znamení, zatímco v dospělosti spíše ascendentu. Pokud jste tedy Váha s ascendentem v Beranu, budete se ve svém životě projevovat průbojně a rázně (jako Beran), ale v hloubi své duše budete spíš mírná povaha toužící po spravedlnosti a klidu (jako Váha). Pak si nejspíš budete říkat, že na vás znamení Vah zas tak úplně nesedí, ale kdybyste si přečetli charakteristiku Berana, najdete tam chybějící dílky do skládačky. A přesně o tom je ascendent.

Váš ascendent o vás prozrazuje spoustu věcí. Vypovídá především o vaší vnější povaze a temperamentu, o tom, jak se projevujete, jaké je vaše vystupování a jak vás vnímají lidé. Zatímco sluneční znamení odhaluje nitro, ascendent představuje neméně důležitý vnějšek.



ZJISTĚTE PŘESNÝ ČAS SVÉHO NAROZENÍ

A teď to nejpodstatnější: jak lze svůj ascendent zjistit? Bohužel to není tak snadné jako u slunečního znamení, protože potřebujete znát čas, tedy přesnou hodinu a minutu narození. To je mimochodem výzva pro maminky a tatínky – pamatujte si, v kolik hodin se vaše ratolesti narodily! S pomocí astrologických tabulek, počítačového programu nebo prostřednictvím šikovného astrologa pak snadno zjistíte, jaké znamení je druhou polovinou vaší povahy. 
Malá pomůcka, na matrice se dá přesný čas za malý poplatek zjistit!

Autor článku

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.