MENU
Home - Články - Znáte své protikladné znamení?

Znáte své protikladné znamení?

vloženo 6. 6. 2019
čas čtení: 4 minuty

Znáte své protikladné znamení?

Každé z dvanácti znamení zvěrokruhu, má svého protikladného spojence. I když jsou takovýto jedinci vlastně úplně rozdílní, přitahují se. Kde je na prvním místě rozum, na opačném je cit. Zapátrejme, proč je tomu tak?

Beran – Váhy
Váhy jsou znamením vzduchu a leží naproti ohnivému Beranovi. Beran je rozhodný, oplývá fyzickou zdatností a cholerickou povahou. Zato Váhy jsou nerozhodné, věří síle ducha a mají sangvinickou povahu. Beran touží za každou cenu dosáhnout svého cíle a je mnohdy až přehnaně rychlý. Váhy se drží motta, cesta je cíl a pyšní se klidnou silou. Beran je přímý a někdy až nepřiměřeně útočí. Váhy jsou diplomatické a konfliktu se brání za každou cenu. Přesto mají obě znamení něco společného. Na své okolí působí aktivně. Beran symbolizuje rozhodný čin a Váhy naopak oduševnělou moudrost a něhu. Beran, to je jen samé Já a Váhy mají starost o ostatní.

Býk – Štír
Vodní znamení Štíra a zemské znamení Býka oplývá pudovostí. Ani jeden z nich se nechce vzdát toho, oč mu běží. Štír prahne po duševním či nadpozemském zájmu, Býk upřednostňuje hmotné statky. Štír je citově založený, preferuje subjektivní a emociální myšlení. Věří lidské duši, vše kontroluje a v případě nespokojenosti zničí. Býk si stojí za svým rozumem, objektivním a spekulativním myšlením. Na prvním místě je spokojenost těla a vlastnictví něčeho. Štír miluje tmu, tajemnou hloubku citu, vášeň a touhu po něčem. Býk prahne po světlu, otevřenosti, klidu, smyslnosti. Když Býk něco nevlastní, dokáže ho to zničit.


PRECIZNÍ VĚŠTBA! Láska – peníze – budoucnost. Rychlé a jasné odpovědi zkušené kartářky na tel. č. 906 701 701! Paní TeodoraBlíženci – Střelec

Co má vzdušný Blíženec společného s ohnivým Střelcem? Obě znamení prahnou po vědění, učení, touze po pohybu, poznání a svobodě. Blíženec však oplývá praktickým myšlením a Střelec zase poznáním vyššího smyslu života. Blíženci jsou výbornými učiteli, preferují myšlenku, intelekt a komunikaci. Střelec je spíše takový myslitel, guru, drží se svých ideálů a duchovních znalostí. Pro Blížence je na prvním místě vědecké opodstatnění, informace, zvídavost a praktičnost. Jakoby hledal na vše vysvětlení. Střelec je naprosto jiný. Nedokáže pochopit život bez víry, poučování. Je sentimentální, plný naděje a filozofických pouček.

Rak – Kozoroh
Obě znamení jsou introvertní, nemají rády společnost. Jsou raději samy anebo v kruhu rodiny. Toto platí pro Raka, který se obává veřejnosti. Potřebuje dospět. Kozoroh má opačný problém, je dospělý až dost, ale s přibývajícím věkem se chová jako malé dítě. Rak je měkký, plný víry a nechá se snadno ovlivnit. To neplatí pro Kozoroha, který musí mít pro všechno vysvětlení. V životě je tvrdý a touží velet ostatním. Rak žije a rozhoduje se podle svých nálad a pocitů, je subjektivní. Kozoroh má vše naplánováno a je racionální. Rak umí pochopit a velkou váhu přikládá domovu. Zato Kozoroh jde směle za kariérou, touží po autoritě a význam klade na vnější hodnoty, hmotné statky a společenské postavení.

TAROT OSOBNOSTI ukazuje, jaké máte nadání a schopnosti, čím Vás sudičky obdarovaly a v jakých profesích byste svůj talent uplatnili. Dozvíte se o svých pocitech a vnímavosti, taky o tom, jak jste na tom v mezilidských vztazích. Porozumějte svému nitru a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev – Vodnář
Jak jsou na tom ohnivý Lev a vzdušný Vodnář? Jejich spojení se nese v duchu kreativity a lidskosti. Obě znamení se drží hesla žít a nechat žít, jen si to vykládají po svém. Lev dokáže vyjevit své city. Je živý, plný lásky a má opravdu pevnou vůli. Zato Vodnář je chladný jako led, věcný. Nechá se držet rozumem a kolegialitou. V duši Lva panuje osobní tvořivost, sebevědomí, pravá sexualita a touha mít děti. S Vodnářem je to naprosto jinak. Jakoby oplýval božskou genialitou, věděním, bezpohlavností. Možná se může někdy zdát, že preferuje plody ducha. Lev je smyslný a miluje pochvalu jen kvůli tomu, že chce být obdivován. Vodnář se oddává myšlenkám mezi nebem a zemí.

Panna – Ryby

Vodní Ryby a zemské Panny spojuje cesta vedoucí od reality. Citlivá znamení se snaží pomáhat svému okolí. Panny prakticky, Ryby se pro bližní sebeobětují. Pro Panny je preferencí skutečnost, věčnost, fakta a analyzování. Ryby jsou plny fantazie, snění, víry a celistvosti. Ryby se obětují a pomáhají. Chtějí přenechat dění osudu. Panny potřebují sloužit, ale přitom plánovat a zkoušet, kde je hranice omezení. Disponují pozemskou logikou a věří v tělesnou potravu. Zato Ryby čekají na pomocnou ruku osudu a spoléhají na vlastní intuici. Věří ve vyšší smysl a mystická spojení.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.