Home - Články - Týdenní horoskop 15. - 21. listopad

Týdenní horoskop 15. - 21. listopad

vloženo 14. 11. 2021
čas čtení: 4 minuty

Týdenní horoskop 15. - 21. listopad

Komunikace, komunikace a ještě jednou komunikace! Myslete na to, Váhy, a získáte celou řadu výhod. Lvi budou opět dravé šelmy, ale Úpněk si po nich žádá klid. A co čeká vás? Pravidelný týdenní horoskop od Astrohledu právě přichází!

Beran
Ve vašem okolí se objeví někdo, o koho jevíte obrovský zájem a daná osoba vám přijde naprosto dokonalá. Samozřejmě, že to tento jedinec tuší a vašemu okolí přijde, že je díky tomu dost náročný. Vy si ale máte růžové brýle a nechcete si to přiznat.

Býk
Očekávejte tento týden obrovský příval energie a její síla bude opravdu výjimečná. Zčásti za to může napětí mezi Úplňkem v Býku a Sluncem ve Štíru. Jejich protichůdné energie zapůsobí na velké množství lidí a budou nás poctivě provázet celý týden.

Blíženci
Šance na úspěch v zaměstnání jsou pro vás nyní vysoké. Konečně si šéf všiml vašich kvalit a oceňuje vaši pevnou pozici mezi zaměstnanci, ale i klienty. Možná vás čeká povýšení, nebo zvednutí platu. Obojí je pro vás ale značně příznivé. Jen tak dál!

Rak
V práci jste tak trochu nervózní a napjatí a kolem vás se šíří vlna negativní energie. Může za to jeden kolega, který má velice netaktní poznámky a v práci pak vládne nepřátelské dusno i mezi ostatními. Nevšímejte si toho a nenechte se strhnout!


Lev
Úplněk v tomto týdnu bude mít výrazný vliv na váš metabolismus a i zatmění navíc moc Měsíce znásobí. Vyhýbejte se proto tučným a smaženým jídlům a věnujte pozor lehčímu stravování, ale i zdravému pohybu. Všeho samozřejmě s mírou - Úplněk si žádá klid.

Panna
Problémy tento týden nastanou zejména v dlouhodobých svazcích. Vaše milostné spojení výrazně naruší žárlivost, která bude netradičně oboustranná. Nakonec si mezi sebou vše pozitivně vyřešíte, ale máte před sebou poměrně perné a nepříjemné chvíle.

Váhy
Máte vleklé spory s někým v rodině. Tento člověk má tendence vás stále nějakým způsobem ovlivňovat a vy se mu nechtěně pořád podřizujete. Vaši nejbližší to ale dobře vidí a sami vás v téhle záležitosti dokonce oslovili a řekli na to svůj pevný názor.

Štír
Slunce ve Štíru si na vás posvítí a bude nastavovat situace tak, abyste měli sebekázeň v maličkostech a pořádek v materiálních záležitostech. Z toho vyplývá, že se celý týden budete jen hrabat v papírech a dávali do kupy to, na co jste doposud neměli odvahu.


Střelec
Máte pocit, že se vám poslední dobou nic nedaří. V práci procházíte stresujícím obdobím, doma nic nestíháte a nemáte čas na rodinu, ale ani na sebe. Podepisuje se to na vaší psychice, ale i na vzhledu. I okolí si začíná všímat, že vypadáte unaveně.

Kozoroh
Konečně se vám podařilo přesvědčit někoho z rodiny o tom, aby se jisté záležitosti v domácnost pohnuli dopředu. Doteď se daný člověk celkem dost vyhýbal zodpovědnosti a konverzaci na toto ožehavé téma. Nyní je rozsáhlejším změnám daleko více nakloněn.

Vodnář
Úplněk spojený se zatměním Měsíce propůjčuje celému dni, a zejména pak noci, naprosto ohromující moc. Pokud správně zapracujete na sobě a svém sebevědomí, tak se vám můžou podařit nevídané věci. Nenechejte nic náhodě a využijte magii úplného zatmění Měsíce!

Ryby
Jste nadšení z toho, že máte vedle sebe člověka, na kterého je spolehnutí. Poslední dobou totiž přicházíte na to, že takových lidí je jako šafránu a měli byste si cenit i drobných maličkostí, které pro vás dělají. Tento týden na to konečně přijdete.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.