Home - Články - Tajemné znamení Štíra

Tajemné znamení Štíra

vloženo 22. 10. 2021
čas čtení: 5 minut

Tajemné znamení Štíra

Blíží se doba vlády Štíra – Slunce vstoupí do tohoto znamení v sobotu 23. října v 6:52. O Štírovi se traduje, že je to nejtajemnější znamení celého zvěrokruhu. Jak je to však se Štíry doopravdy? Jaká je jejich povaha? Čtěte dál!

Je opravdu temný?

Štír vládne v roční době, která je již sama o sobě temná a záhadná. Dny se zkracují, svět se pomalu, ale jistě zahaluje do tmy a uvadající příroda nám připomíná pomíjivost všeho živého – zároveň je však příslibem nového začátku a nového jara, které po zimě opět nastane. Již brzo si připomeneme naše zesnulé blízké o svátku Dušiček, který má kořeny až v dávných keltských časech. Staří Keltové věřili, že v této době je hranice mezi světem živých a světem duchů velice tenká, což určitě potvrdí každý, kdo se o Dušičkách někdy ocitl třeba v tmavém lese. Štíří povaha je podobná tomu, co se děje v této době v přírodě – je tajemná, záhadná a nevyzpytatelná.

Štíři nepatří mezi lidi, kteří by potřebovali stát v centru pozornosti, ale to neznamená, že by byli nenápadní. Umí si počkat na svůj čas a pamatují si všechno, ať už je to dobré nebo špatné. Štíři jsou trpěliví, ale zároveň oplývají mimořádně silnými city, pocity a emocemi, protože Štír je vodní znamení a živel vody souvisí s citovým životem. City Štírů jsou stálé a hluboké, ale nositelé tohoto znamení je většinou nedávají příliš veřejně na odiv.


Zdraví a sexualita

V astrologii se každé znamení spojuje s některou částí lidského těla a ke Štírovi se vážou pohlavní orgány. Co to znamená? Poukazuje to na zvýšenou sexuální aktivitu tohoto znamení? Ano i ne. Vliv je především zdravotní, Štíři by si tedy měli dávat větší pozor na své intimní partie a na možnost infekcí či jiných potíží.

V posteli umí být Štíři skutečně vášniví a zajímaví milenci či milenky a své erotické zážitky velmi silně prožívat. Na druhé straně však existuje mnoho Štírů, kteří v době, když jsou bez partnera, žijí takřka v celibátu. Každá mince má dvě strany a Štír je znamení, které umí čekat.

Doba, když Slunce prochází znamením Štíra, tedy letos od 23. října až do 22. listopadu, přinese Štíří vlivy každému z nás, bez ohledu na to, v jakém znamení jsme se narodili. V tomto jinak poměrně klidném období v roce snáz pronikneme do hloubky našich citů a intenzivnější bude i naše prožívání sexuality. Častěji než jindy se mohou objevit úvahy o tom, kam vlastně směřuje náš život. Období Štíra je velmi příznivé pro věštění – v této době je snazší navázat bližší spojení s neviditelnými sílami, které nám mohou v životě pomoct. Tak co, vyzkoušíte to?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.