Home - Články - Nový astrologický rok začíná 20. března 2023

Nový astrologický rok začíná 20. března 2023

vloženo 16. 3. 2023
čas čtení: 2 minuty

Nový astrologický rok začíná 20. března 2023

Toto období je pro astrology a jejich vnímání koloběhu roku přelomové. Ptáte se proč? V pondělí na dveře totiž zaklepe jarní rovnodennost, která představuje nejvýznamnější bod v celém roce.

sdílet článek na facebooku

Slunce již oběhlo celý zvěrokruh

...a v okamžiku, kterému se říká Jarní bod, začne nový kruh své poutě. Pro astrology se proto teď končí starý rok a začíná nový.

Slunce v momentu jarní rovnodennosti, kdy jsou den a noc stejně dlouhé, opouští znamení Ryb a vstupuje do znamení Berana. Znamení zvěrokruhu ovšem nejsou uspořádány náhodně a jejich pořadí má přesný smysl! Představují totiž analogii celého lidského života!


Jací jsme?

Beran jako první v pořadí symbolizuje rané dětství. Malé dítě, které teprve přišlo na svět, touží dát svému okolí najevo, že existuje, prosadit se a dosáhnout si svého, třeba i pomocí křiku. Stejný elán mají v sobě i lidé narozeni ve znamení Berana, kterým je vlastní tvrdohlavost, průbojnost a touha jít si nekompromisně za svým.
Následuje znamení Býka, které má vztah k materiálním věcem, práci a pohodlí stejně jako o něco větší dítě, které si hledá své místo ve hmotném světě a touží po pochvale a po vlastnění věcí, které se mu líbí.
Blíženci představují období dospívání, když se setkáváme s různými světonázory, uvažujeme o smyslu života a hledáme sami sebe ve vztazích.
Takhle to pokračuje dál až po poslední znamení Ryb, které má vlastnosti pozdního stáří, kdy už nám na některých věcech v životě zas tolik nezáleží a řídíme se svými zkušenostmi a intuicí.

Období Ryb se právě teď končí a před námi je symbolické nové narození v okamžiku, který letos připadá na 22:25 hodin 20. března 2023.

|<< < 3 | 4 | 5 | 6 | 7 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.