Home - Články - Lunární kalendář - Měsíc se nachází v Blížencích

Lunární kalendář - Měsíc se nachází v Blížencích

vloženo 15. 1. 2022
čas čtení: 2 minuty

Lunární kalendář - Měsíc se nachází v Blížencích

Dnešní Luna v Blížencích působí především na horní polovinu těla, pečujte o sebe!

Měsíc dorůstá a nachází se ve znamení Blíženců. Působí na paže, ruce, dýchání, průdušky a horní cesty dýchací. Nechte si namasírovat ruce, dlaně a prsty. Na dlaních jsou body, které jsou spojeny s určitými orgány, pokud je promačkáte, ulevíte i svému vnitřnímu tělu. Naučte se dýchat zhluboka, zklidněte se a pozorujte svůj dech, který by měl jít především do břicha. Nadechněte se, poté dech zadržte a nakonec dlouze vydechněte. Opakujte několikrát, je to dobré proti stresu.

Astrojídelníček na 15.1.2022

Kompoty jsou výborné k čemukoliv, třeba i k bramborové kaši. Můžete je koupit, ale klidně si je vyrobte i doma. Dnes si ukážeme jak na rychlý jablečný. Jablka oloupejte, zbavte jadřinců a nakrájejte na plátky. Dejte do kastrůlku, můžete přidat cukr, a duste do měkka. Nezapomeňte podlévat. Vychlaďte.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.