Tarot

Taroty

Vyberte si svůj Tarot:

Odhalte, jaké životní výzvy vás čekají v roce 2019! Na co se máte připravit v otázkách vašich financí, profesního i soukromého života nebo v oblasti lásky? Vytáhněte si pět karet, které vám dokonale odhalí celou vaši životní cestu v následujícím roce!
Tarotový výklad dne vám předpoví, co vás potká, čeká, čeho se máte držet, co naopak opustit a čeho se stranit.
Zjistěte, čeho byste se měli v nejbližším měsíci vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost!
Zjistěte, čeho byste se měli v nejbližším měsíci vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost!
Zjistěte včas, čeho se v létě vyvarovat! Vašich 5 vytažených karet vám odhalí, jakou dovolenou zvolit pro splnění vašich snů. A co dělat, abyste se vyhnuli krizovým situacím a dovolenou si maximálně užili!
Kdy se vám začne dařit? Vytáhněte si 5 karet, které vám ukáží správnou cestu za finančními jistotami. Odhalí skryté překážky, příležitosti i výzvy. Neriskujte špatné rozhodnutí a důvěřujte moudrosti tarotu!
Odhalte svou spřízněnou duši! Stála po vašem boku už v minulých životech a nyní je pro váš život nezbytná a mnohé se od ní naučíte. Vytáhněte si karty, které vám prozradí, v kom se skrývá!
Zjistěte, jestli se vaše přání vyplní! Vámi vybrané karty vám odhalí, zda jsou vám vesmírné energie nakloněny nebo co vám v jeho splnění ještě brání. Stane se to? Zjistíte to z výkladu právě teď!
Odhalte karmickou zátěž, která vám přivolává do života neblahé události! Zjistěte z karetního výkladu, co jste si přinesli z minulých životů a jak to napravit. Pětice tarotů prozradí i vaše životní poslání!
Vyřešte vaši rodinnou situaci díky moudrosti po staletí sbírané v tarotových kartách! Odhalte vaši budoucnost, příležitosti i překážky a získejte cennou radu. Svých 5 karet táhněte právě teď!
Vytáhněte si 5 karet, které vám odhalí detaily vašeho milostného života! Po čem touží váš partner a co se skrývá za vašimi touhami? Prozkoumejte vaši sexualitu a zjistěte, čím to ještě zlepšit!
Zjistěte, co se ve vás skrývá! Porozumíte svému nitru díky podrobnému výkladu tarotových karet. Právě teď odhalí úroveň vaší duševní vyspělosti! V jaké profesi se opravdu uplatní vaše schopnosti?
Která z možností je ta nejlepší? Neriskujte a vyložte si právě teď své 3 tarotové karty, které vaše kroky nasměrují správnou životní cestou. Pohněte se díky moudrosti předků z křižovatky těžkého rozhodování!
Vyhněte se včas ranám osudu a zjistěte, jak se vyvine váš vztah. Vytáhnete si 5 tarotových karet, které vám ihned odhalí, co k vám skutečně cítí a jaké překážky čekají v budoucnosti vaši lásku!

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!

ODHALTE SVOU BUDOUCNOST S VÝKLADY TAROTU!

Objednejte si online výklad karet od našich profesionálních kartářek s mnoholetou praxí. Odpovědi na své otázky získáte v jednoduché aplikaci, kde si sami vytáhnete 3-5 karet. Po platbě vám přijde e-mailem památeční personalizovaný výklad – podívejte se na hotové náhledy u jednotlivých tarotů!

 

  • Získejte odpovědi na vše JEŠTĚ DNES.
  • Vytáhněte si své karty z pohodlí domova.
  • Detailní výklad je od zkušených kartářů.
  • Do jedné hodiny od přijetí platby obdržíte e-mailem váš personalizovaný výklad v PDF formátu.
  • Délka zpracovaného výkladu je 3 – 6 normostran A4.
  • Prohlédněte si ukázky zpracovaných výkladů u jednotlivých Tarotů.
  • Sledujte speciální SLEVOVÉ AKCE!

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.