Detail horoskopu

Vepř

Vepř: Aktuální horoskop pro rok 2023.

1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019
Následující rok bude pro Vepře ve znamení osobního vývoje, kdy si zvednete i své sebevědomí. Dosáhnete takového života, vztahů i zaměstnání, jaké jste vždy chtěli. Neposlouchejte sýčky, kteří říkají, že na něco nemáte. Pokud bude třeba zásadních změn, nebojte se jich a věřte své vrozené intuici. Zdraví máte dobré a pevné, potřebujete jen zvolnit a možná se trochu protáhnout. Víte, co chcete a hlavně si jdete za svým.


Práce a finance

Zdokonalujte se v tom, v čem jste dobří. Jděte za zvyšováním kvalifikace, učte se od zkušených, setkávejte se s kolegy, pořádejte briefingy. Kurzy i školení padnou na úrodnou půdu, máte šanci najít dobré učitele. Lidé kolem vás mohou směrovat, kam a na co máte upřít svou pozornost. Rozhodně nebudete trpět nedostatkem, naopak, vždy nějaký polštářek bude. Můžete být v klidu a soustředit se na to, co děláte. Soustředění a zacílení bude pro vás zásadní. A nejen vy od druhých, ale i druzí se budou učit od vás. Věnujte se těm, kteří za to stojí. Vaše spolupráce může vést zajímavými cestami.Láska a partnerské vztahy

Zrozenci pilného a konzervativního Vepře potkají mnoho lidí, ať už na bázi přátelské, pracovní nebo milostné. Dobrá rada: nekombinujte tyto vztahy. Kamarád by měl zůstat kamarádem, je hloupé se o něj připravit komplikací způsobenou flirtem. Co natropí milostný vztah na pracovním poli, o tom netřeba hovořit. Vybírejte dobře, aby ten, ke komu cítíte náklonnost, mohl být vaší láskou. Dlouhodobý vztah se pro zrozence tohoto znamení stávají rutinou a rozhodně se musíte naučit vnést do něj romantiku a vášeň. Malé dárečky, překvapení, květiny, krásné prádlo, večeře. Fantazii se meze nekladou.


Čínský horoskop na rok 2023
 
Vaše datum narození:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.