Detail horoskopu

Koza

Koza: Aktuální horoskop pro rok 2022.

1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015
Rok 2022 je sice rokem Tygra, ale jako by byl spíše rokem Kozy. Tito zvídaví a pracovití zrozenci prožijí nebývalou shodu příznivých okolností, až se zdá, že nejde o náhodu. Koza má šanci získat velký majetek, nové přátele na pracovišti a odměnu ve formě nějakého ocenění. Na co Koza sáhne, to se bude dařit. Pokud k tomu přidáte pokoru a nebudete namistrovaní, pak bude tato etapa přínosná i duchovně.


Práce a finance

Jak již bylo řečeno, Kozy budou na kariérním žebříčku strmě stoupat. Velké věci dokážou svými talenty a pracovitostí, ani největší šéf - morous nemůže vaše úspěchy a výsledky prostě přehlédnout. Pracovní a finanční oblast bude ozářena šťastnou hvězdou, je možné i nějaké dědictví nebo výhra. O získané peníze dobře pečujte, jinak se vám zase vypaří. K pracovním úspěchům se připojí i skvělé vztahy a bezva pracovní parta. Je také možné, že právě na pracovním poli potkáte svou životní lásku, ale to už je jiná pohádka.Láska a partnerské vztahy

Tak, a právě tato romantická pohádka je tady: Na poli lásky Kozy potkají tu pravou či toho pravého! Nebude to bez problémů, ale která láska bez nich bývá? Potkáte pravděpodobně zrozence Koně, Zajíce nebo Prasete - tito jedinci se k vám hodí nejvíce. Zároveň však hrozí riziko nežádoucího flirtu, kterému nedokážete odolat - a tím byste si mohli zkazit hodnotný vztah. Pozor na to! Z velké bujnosti by také mohlo dojít k úrazu. Naopak vaše chronické potíže se zlepší. Některý člen rodiny může potřebovat vaši pomoc, buďte mu k dispozici.


Čínský horoskop na rok 2022
 
Vaše datum narození:


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.