Detail horoskopu

Vepř

Vepř: Aktuální horoskop pro rok 2021.

1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019
Zrozencům Vepře bude vyhovovat pomalost a důkladnost roku Buvola. V roce 2021 budete sít setbu, která se vám v budoucnu velmi vyplatí. Vzhledem k tomu, že Vepři žijí pro dlouhodobé cíle, je to přesně to pravé, co od života chcete. Čeká vás tvrdá práce v profesi i seberozvoji, ale mnohonásobně se zúročí. Prasátka mají občas skon k lenosti, tomu však nepodléhejte, skluz už byste nemuseli dohnat.


Práce a finance

V pracovní oblasti se vyplatí šlápnout na plyn v únoru a březnu a dále červenci a také v listopadu. Neusínejte na růžích, stavíte si přece svou budoucnost a, šance jsou velké. Budete velmi zdatným pracovníkem na cestě k obecnému cíli. Pozor na důvěřivost! Bezmezně věříte v dobrotu všech a čekáte, až se projeví, ale nemusí tomu tak být, zejména ne ze strany Hada, Tygra a Vepře. Důvěřuj, ale prověřuj - to je nyní vaše heslo. Vynikat budete v obchodní sféře a ve finančnictví. V práci si také získáte mnoho přítel, pokud se budete snažit chovat profesionálně a nebudete lhostejní.Láska a partnerské vztahy

Výborné vztahy budete mít se zrozenci Vepře, Kozy a Zajíce. Přátele však přijímáte bez výhrad a jejich chyby nevidíte, proto byste mohli do života přijmout i jedince, kteří stojí na hraně zákona. To by vás mohlo zranit či poškodit, takže i zde pozorujte a prověřujte. Možná budete v lásce trochu riskovat, ale bdí nad vámi vaše hvězda, která vás nejen v tomto chrání. Vaše vrozená dobrota vás povede k tomu, abyste pomáhali lidem s velkými problémy, kteří by však nemuseli být dobří partneři v lásce. Nenechte se v žádném případě využívat, hledejte někoho stejně hodného, jako jste sami.


Čínský horoskop na rok 2021
 
Vaše datum narození:

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.