Detail horoskopu

Pes

Pes: Aktuální horoskop pro rok 2021.

1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018
Pes sice potká mnoho překážek, s nimiž se bude muset poradit, ale přesto se mu bude dařit skvěle a ještě si na úspěšně vyřešených problémech zvedne sebevědomí. Nejlepší Psí měsíce budou únor, březen a červen. Pes, Kůň a Tygr budou nejlepšími kamarády, pozor však na Kozy a Draky. Protože Psi nemají rádi změny, může se jim stát, že si budou trochu šlapat po štěstí. Tomu se zkuste vyhnout!


Práce a finance

V pracovní oblasti vás vyhecuje zdravá konkurence. Jste učenliví, ale rozvážní, vše vám jde pomalu, leč tentokrát budete i trochu závodit. I zde pozor, abyste si opatrností a nechutí ke změnám nepokazili vlastní kariéru, když se objeví příležitost k postupu. Pokud vidíte u někoho špatné reakce na svou osobu, už k němu nemáte nikdy důvěru - ale v pracovní oblasti se snažte nebrat si nic osobně. Ani neberte doslova to, co lidé říkají, spíše přemýšlejte, co se skrývá za tím. Vaše houževnatost se vám vyplatí a dosáhnete všeho, co si zamanete.Láska a partnerské vztahy

Ve vztahové oblasti se snažte mluvit a jednat srozumitelně. Z dobře míněné věci by mohlo nepochopením vzniknout zbytečné hašteření, a to jen zdržuje a kazí vztahy. V osobním životě také hrozí, že budete podléhat rivalitě. Soků v lásce si nevšímejte, věnujte se jen objektu svého zájmu. Máte šanci potkat lásku tak věrnou, jak si zasloužíte a po jaké toužíte. Nemusí být hvězdná na první pohled, ale po bližším seznámení ve vás vyvolá příliv citu a vášně. S příteli jsme na tom dobře, vybíráte si je obezřetně - a bude fajn, pokud si jich budete trochu hledět.


Čínský horoskop na rok 2021
 
Vaše datum narození:

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.