Detail horoskopu

Koza

Koza: Aktuální horoskop pro rok 2021.

1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015
Koza není nikdy spokojena se svým osudem a nebude ani v roce 2021. Nastal ale pravý čas posvítit si na sebe - co je vinou okolností a zač si mohu sám? Pokud si v sobě nosím nespokojenost jako životní program, pak přivolávám okolnosti, které mě rozzlobí. Je třeba se přeprogramovat. Využijte kozího šarmu a elegance. nepoužívejte výmluvy, ale buďte sebekritičtí, pak dojde k osobnímu posunu.


Práce a finance

Zrozencům Kozy kyne mnoho projektů a práce, ale je důležité, aby si našli pravidelný čas na odpočinek, i kdyby měli některé věci odřeknout. Jinak to může odnést jejich zdraví a nervy. Koza není egoistická, má soucit a empatii, a tak snadno naslibuje hory doly lidem, kteří se pokoušejí ji ukecat. Pak ale zjistí, že nemá čas ani síly sliby plnit. Z toho pak vznikají konflikty na poli pracovním i jiném. Toho se vyvarujte. Buďte tento rok skromnější, hlavně se snažte udržet si klidné a hezké zázemí. Vyhněte se také přílišným investicím a výdajům, snažte se udržet své účty v plusu.Láska a partnerské vztahy

Koza je velmi příjemná a elegantní, ráda se baví a tímto kouzlem si získává přátele i lásku. Ze zrozenců Koz se rekrutuje mnoho umělců a herců. I vaše fluidum bude působit na lidi kolem vás. Dejte však pozor na jistou vlastní lehkomyslnost - neplněním daného slova nebo výroky, které popírají vaše jiná tvrzení, můžete někoho popudit, a pak hrozí konflikty i s lidmi, které milujete, anebo se s nimi přátelíte. Projevte svou pohostinnost a pochopení k druhým, více se kontrolujte, nebo se prostě nad sebou někdy jen zamýšlejte. Potom bude rok 2021 rokem vašeho osobního růstu.


Čínský horoskop na rok 2021
 
Vaše datum narození:

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.