Detail horoskopu

Drak

Drak: Aktuální horoskop pro rok 2021.

1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012
Rok 2021 nabízí Drakům změnu v důležitých oblastech života. Draci si o mnoha věcech rozhodují sami a snad jim naslouchá i vesmír: pokud o změnu stojíte, přijde. V opačném případě ne. Dokonce dostanete druhou šanci, i kdybyste se ve svých volbách spletli. To zní dobře, takže s dračí odvahou skočte do života! S nějakým rizikem se ovšem počítat musí. Snažte se nemít příliš horkou hlavu.


Práce a finance

Hvězdy, vesmír i země slibují Drakům zlepšení jejich finanční situace, seberealizace, životní úrovně i prestiže. Zdá se, že přišla vaše chvíle a neměli byste ji propásnout. Nejlepší konstelace pro změnu přijdou v srpnu, září a říjnu, do té doby vše promýšlejte. Může vám pomoci jiný Drak, Opice či Krysa. Pozor na Buvola, Psa - a - to nebudete věřit - opět Draka! Vaše kouzlo osobnosti funguje téměř vždy a všude a nyní bude mít údernost jaderné hlavice. Okouzlíte, koho budete chtít. A protože situace přeje růstu, sami buďte iniciativní a promýšlejte, jak naskočit na svou vlnu.Láska a partnerské vztahy

Okouzlíte, koho chcete, takže budete velmi úspěšní i v lásce. V dlouhodobém vztahu či manželství můžete prožít druhé líbánky, protože do vašeho soužití dokážete vnést novou vášeň a motýlky v břiše. Na erotickém poli budete vynalézaví a zážitky s vámi budou jedinečné. Jste stabilní a stálí, takže většině Draků nehrozí rizika z neuváženého flirtu. Ale přece jen se trochu hlídejte, protože s jídlem roste chuť. Hleďte také na to, abyste svého partnera neunavili přílivem vášně, ne každý je tak energický jako vy. Jiné povahy si mohou chtít i oddychnout, proto nebuďte příliš intenzivní.


Čínský horoskop na rok 2021
 
Vaše datum narození:

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.