Detail horoskopu

Buvol

Buvol: Aktuální horoskop pro rok 2021.

1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009
Zrozenci Buvola se dočkali svého roku ve znamení harmonie a systematičnosti. Stoupají šance na finanční přínos, stabilní vztahy, nové nápady a inspirace ve všech oblastech života. Po fyzické stránce se bude Buvolům dařit a mohou si troufnout i na náročné sportovní či milostné výkony. Ohrozit se mohou nejvíce sami - sklony k sebelítosti či neochotou ke kompromisům.


Práce a finance

Snaha materiálně zabezpečit sebe i své blízké přinese v tomto roce bohatou sklizeň. Buvol ví, co chce, a vynaloží vytrvalé úsilí, aby toho dosáhl. Důležité bude rozhodnutí, ve které oblasti jste nejvíce nadaní a kam máte napřít svou pracovitost. V profesní sféře je velká šance na kariérní vzestup, tak se vám otevírá mnoho nových pracovních a tvůrčích vztahů. Poslechněte svůj instinkt, abyste vsadili na správného koně, co se spolupráce týče. každou smlouvu si před podepsáním dobře přečtěte. Skvělá spolupráce bude se zrozenci Buvola, Hada a Kohouta, pozor na Draky, Koně a Psy.Láska a partnerské vztahy

Něžnost i smyslnost ovládnou milostný život Buvolů. Jedná se o splněný sen. Zrozenci tohoto znamení budou novými city tak unesení, že budou mít tendence si milostný idol přivlastňovat, velet mu a vládnout. Na to pozor, mohli byste si všechno jenom pokazit a svůj milostný protějšek odradit. Co se přátelství týče, potvrdíte pevnost svých vztahů, budete mít možnost přátelům pomoci v krizi a dočkáte se také pomoci z jejich strany. Tak to má být. Citové štěstí najdete hlavně doma, ať už se tím míní rodina, stálý partner nebo zázemí rodičovské a sourozenecké náruče.


Čínský horoskop na rok 2021
 
Vaše datum narození:

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.