Detail horoskopu

Vepř

Vepř: Aktuální horoskop pro rok 2020.

1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019
Rok Krysy bude pro klidné a přívětivé Vepře patřit k těm opravdu šťastným! Dařit se vám bude v práci i v osobním životě, a snad jediné, na co se vyplatí dát si malinko pozor, je vaše tělo a kondice. Občas budete taky trošku líní posunout se kupředu k novým příležitostem, ale jinak není nic, na co byste si mohli stěžovat. Všechno, do čeho se pustíte, půjde jak po másle!


Práce a finance

Krysa je vašim plánům nakloněna příznivě, a záleží už jen na vás, jestli s ní zvládnete držet krok! Přece jen máte rádi svůj klid, a z nových začátků tedy můžete mít trochu obavu. Na druhé straně, ambice vás budou hnát kupředu, takže se můžete těšit, že to dotáhnete hodně daleko. Kariérní úspěchy naplní vaši peněženku k vaší velké radosti, ale pozor na zbytečné utrácení! Příjemné výplaty vás budou svádět k tomu, abyste se rozšoupli a vyhodili si z kopýtka, ale zadlužit se kvůli zbytečnostem by byla neodpustitelná chyba. Dejte si pozor, ať nejdete nikdy do mínusu.Láska a partnerské vztahy

Z milostných záležitostí si letos nebudete dělat příliš hlavu, vždyť láska je zde proto, abyste si ji užívali a ne abyste se kvůli ní trápili. Nezadaní Vepři podle tohoto kréda dají přednost nezávazným vztahům, a do vážného svazku půjdete jen tehdy, když bude všechno probíhat hladce a pohodově. Nijak zvláště netoužíte vzdávat se svojí svobody a vymožeností single života. I pro zadané půjdou vztahové peripetie na vedlejší kolej a místo řešení společných plánů se raději více soustředíte na práci. V lásce se budete cítit dobře, ale netoužíte iniciovat žádné větší změny a novinky.


Čínský horoskop na rok 2020
 
Vaše datum narození:

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.