Detail horoskopu

Kohout

Kohout: Aktuální horoskop pro rok 2020.

1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017
Hrdí a upřímní Kohouti se mohou těšit na úspěšný rok Krysy, ale trochu vám zavaří vaše vlastní pocity a emoce. Někdy bude těžké vysvětlit lidem kolem vás, co vlastně cítíte a o co se snažíte - přestože vám bude připadat, že jasněji už to říct nelze! Neplýtvejte energií a soustřeďte pozornost tam, kde jsou spřízněné duše naladěné na stejnou vlnu, a pak bude všechno v nejlepším pořádku!


Práce a finance

Chvílemi budete mít chuť udělat rázné kroky - třeba se vším seknout a pustit se do něčeho úplně nového! Jenomže přílišná spontánnost by mohla být na škodu, proto raději dvakrát měřte a jednou stříhejte. Vaše vlastní bláznivé nápady však budou snad to jediné, co vám může v roce Krysy sabotovat úspěch. Povede se vám naplno předvést, jaké talenty se ve vás ukrývají, a zasloužená odměna vás za to nemine. Dokonce budete mít to štětí vydělávat si něčím, co vás baví a je to zároveň vaše hobby. Finanční situace Kohoutů bude v tomto roce naprosto k vaší spokojenosti.Láska a partnerské vztahy

Kohoutí srdíčko bude v roce Krysy velmi citlivé a vnímavé - a to může znamenat různé věci! Jestliže se vám povede sdělit protějšku, jaké jsou vaše pocity, máte vyhráno a romantická láska vás nemine! Ne všichni Kohouti ovšem budou mít to štěstí, že to půjde hladce, o to větší pozornost je potřeba věnovat partnerské komunikaci. Pro nezadané Kohouty platí, že lepší je nejít do seznamování po hlavě. Dřív, než se s někým zapletete, si pořádně rozmyslete, co vlastně hledáte a potřebujete, a jaké vlastnosti a kvality musí váš partner mít! Stačí vědět, co chcete, a půjde to mnohem snáz!


Čínský horoskop na rok 2020
 
Vaše datum narození:

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.