Detail horoskopu

Koza

Koza: Aktuální horoskop pro rok 2020.

1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015
Pro dobrosrdečné Kozy bude rok 2020 ve znamení pozitivních změn. Krysa vám přinese proměnu života k lepšímu, umožní začít nové věci a zbavit se toho starého a nepotřebného. Další dobrá zpráva je, že vám konečně zůstane více času na váš osobní život a soukromí. Ale vyplatí se nelenošit, raději zkuste změnit všechno, na co jste doposud neměli čas a energii, bude to stát za to!


Práce a finance

V práci se spolehněte na dobré vztahy s kolegy a hlavně šéfem, to bude váš klíč k úspěchu. Nejděte hlavou proti zdi, raději se nalaďte na běh událostí a využijte příležitosti, které k vám samy přijdou. Ručíme vám za to, že budete příjemně překvapeni! A ještě příjemnější bude pohled na váš bankovní účet. Lze bez nadsázky říct, že pro Kozy bude tento rok rokem ohromných finančních úspěchů! Můžete se těšit na příjmy z nečekaných zdrojů. Pokud toužíte i po kariérním postupu, možnosti k tomu budou, ale musíte si věřit a být sebevědomí, zkrátka nepochybujte o svých schopnostech!Láska a partnerské vztahy

Krysa přináší velmi příjemné vyhlídky hlavně nezadaným Kozám - právě se začíná rok, kdy máte nejlepší šanci potkat svoji velkou lásku! Abyste ji ovšem nepřehlédli, buďte spontánní a nebojte se projevit! Tak tedy vzhůru na lov, teď vám nikdo neodolá! A nezapomeňte na svůj vzhled, tím zaujmete na první pohled! Ale ani zadané Kozy se nemají důvod stěžovat - bude vám to klapat a s partnerem hravě naleznete porozumění a společnou řeč ve všem. Do lásky se nebojte investovat, to udělá na protějšek dojem a vaše dárečky a drobné pozornosti ho přesvědčí, že vám na něm skutečně záleží.


Čínský horoskop na rok 2020
 
Vaše datum narození:

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.