Detail horoskopu

Had

Had: Aktuální horoskop pro rok 2023.

1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013
Hady čeká rok plný změn, a většinou k dobrému! Vaše práce na sobě samých se vyplatí. Rozhodně zlepšíte svůj život, nepůjde to ze dne na den, ale pokud srovnáte začátek a konec roku 2023, uvidíte jinou realitu. Obklopujte se upřímnými lidmi, vyhněte se těm lstivým. A polepšete se v jedné věci - zajímejte se o své zdraví, pohyb, stravu. O druhé se staráte, ale o sebe vůbec, jenže tělo to nevydrží věčně.


Práce a finance

Tvrdě jste ve svém oboru pracovali a tato práce teď začne přinášet ovoce. Možná vás znejistí konkurenční boj, který vám kdosi beze slov vyhlásí, ale vy se nedáte rozhodit a zachováte naprostý klid. Zmíněného člověka to unaví a nechá toho. Vaše podnikání a mimopracovní aktivity také přinesou úspěchy. Co se týče dluhů, snažte se jich zbavit, rozhodně se dál nezadlužujte. Peníze si střádejte, protože pravá doba pro jejich uplatnění teprve přijde. Ve své profesi se snažte pracovat co nejvíce v klidu, ve stresu byste mohli začít panikařit, a to nikdo nepotřebuje.Láska a partnerské vztahy

Plánování miminka můžete ještě odložit a užívat si jeden druhého. Sdílené zážitky z cestování, sportů, přírody a umění vás ještě více stmelí. Zásadní je věnovat si navzájem dostatek času. Nic dobrého nevznikne samo od sebe, ani dobrý vztah. Nezadaní mají velmi dobré šance potkat někoho, s kým objeví nový svět ve svém srdci. Potkáte také nové přátele, kolegy a známé.. Někteří budou zásadním ukazatelem pro vás osobní vývoj. Dejte na svou intuici a od negativních lidí si držte odstup. Rozhodně je nutné utřídit si priority. Nemůžete stihnout vše, tak se o to ani nesnažte.


Čínský horoskop na rok 2023
 
Vaše datum narození:
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.