Detail horoskopu

Had

Had: Aktuální horoskop pro rok 2020.

1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013
Chytrý a šikovný Had se bude muset v roce Krysy přece jen trochu ohánět, aby s ní udržel krok. Pohotová Krysa mu totiž může házet do cesty nejrůznější překážky. Každá výzva je ovšem zároveň příležitostí, a tak byste to měli brát. Když si dáte pozor na to, co je opravdu důležité, z problémů se najednou stanou příležitosti, a z těžkého roku rok plný úspěchů, který vás odmění, jak se patří!


Práce a finance

Přichází čas nových příležitostí, ale zadarmo to nebude - tak přidejte plyn a snažte se zapůsobit na těch správných místech! Bude pro vás důležité stanovit si jasné cíle, a nedávat si jich příliš mnoho - nestačilo by vám náhodou zaměřit se jen na jednu nejdůležitější oblast? Byla by škoda roztříštit své síly mezi příliš mnoho aktivit, které nemají naději uspět. Co se týče peněz, zde Krysa přitlačí nejtvrději, raději počítejte s možností nečekaných výdajů, navrch budou mít ti Hadi, kteří umí spořit a nemají dluhy. Pokud to není zrovna náš případ, je načase s tím něco dělat!Láska a partnerské vztahy

V milostném životě si na rozdíl od práce můžete dopřát uvolnění, klid a o nic moc se nesnažit. Vztahy pro vás budou příjemným zázemím, kde si odpočinete a načerpáte energii. A pokud se vám bude chtít udělat i něco navíc, můžete se těšit na opravdu nezapomenutelné zážitky. Tak proč svého partnera, nebo taky svoji rodinu a nejbližší, nepřekvapit něčím zajímavým a originálním? Popusťte uzdu fantazii a buďte spontánní - i kdyby nikde jinde, v osobním životě si to můžete dovolit! A jak na tom budou nezadaní Hadi? Pro vás platí hlavně netlačit na pilu, být sami sebou a úspěchy se dostaví!


Čínský horoskop na rok 2020
 
Vaše datum narození:

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.