Detail horoskopu

Drak

Drak: Aktuální horoskop pro rok 2020.

1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012
Pro divoké Draky bude Krysa skvělým parťákem - v jejím roce si užijete skvělé zážitky a splníte si své sny! Ve vašem životě se bude pořád něco dít, a nudy se tedy rozhodně obávat nemusíte. Spíš nebudete vědět, do čeho se pustit dřív, a se šťastnými událostmi jako kdyby se roztrhl pytel! Nové příležitosti, zábava, úspěchy, to všechno vás bude provázet v nadcházejících dvanácti měsících!


Práce a finance

Zajímavá kariéra, nebo raději spousta peněz? Vy budete letos patřit mezi ty šťastné, co nebudou muset vybírat a rozhodovat se, můžete mít totiž obojí! Práce sice mnohdy budete mít nad hlavu, ale zajímavé, takže si snad ani nevšimnete, že vlastně pracujete - tedy, až na výplatu, která bude stát za to! Vydělávat si projektem, který vás baví - přesně to může být jeden z dračích splněných snů v roce Krysy. Vykouknout na vás může i pracovní příležitost spojená s cestováním - tak co, půjdete do toho? Hlavně si dejte pozor, ať si udržíte motivaci, to bude totiž naprosto zásadní!Láska a partnerské vztahy

V lásce bude panovat klid a pohoda, a to se vám rozhodně zamlouvá! S partnerem vám to bude klapat, jenomže to vás může svádět trošku k lenosti. Nezapomínejte se tedy své polovičce věnovat o občas si pro ni nebo pro něj vymyslet nějaké milé překvapení. Láska totiž neznamená jenom přijímat a užívat si, ale taky dávat, a to ve všech smyslech slova. Nezadaní Draci nemají důvod nikam spěchat, vaše štěstí se na vás v pravou chvíli usměje. Raději si vychutnejte čas s přáteli, rodinou a lidmi, které máte rádi, nemusíte se snažit za každou cenu někoho sbalit!


Čínský horoskop na rok 2020
 
Vaše datum narození:

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.