Detail horoskopu

Krysa

Krysa: Aktuální horoskop pro rok 2020.

1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008
Inteligentní a pohotové Krysy letos oslaví narozeniny násobku dvanácti - ano, opět je zde rok zasvěcen právě vašemu znamení! Jak je však v čínském horoskopu zvykem, toto uzavření starého cyklu není vždy jen v růžových barvách. Tento rok vám přinese příležitost změnit váš život a vybudovat si zcela nové štěstí, ale ruku v ruce s tím půjdou i výzvy, které vám dají docela slušně zabrat!


Práce a finance

V tomto vašem roce je to, milé Krysy, všechno jen a jen na vás - zadarmo vám teď nikdo nic nedá, a tak se připravte na pořádnou dávku tvrdé dřiny. Ale přinese to ovoce a nezůstanete bez odměny. Není to však zdaleka jen o vydělávání peněz. Právě teď máte jedinečnou příležitost přetvořit svůj život a vybudovat si krůček po krůčku svoji vysněnou kariéru, která vás bude bavit a naplňovat. Do systematické práce byste se měli pustit nejlépe již na začátku roku, ať to všechno stihnete - není toho málo! Vaše finanční situace bude vyrovnaná a stabilní, takže se můžete soustředit na nové věci.Láska a partnerské vztahy

Krysa znamená pro Krysy nové začátky nejen v práci, ale ještě mnohem víc v lásce! Tak neváhejte se seznamováním a navazováním kontaktů. Pokud jste nezadaní, Štěstěna má pro vás v záloze skvělá překvapení! Pokud ovšem toužíte najít skutečně tu pravou polovičku, pak si na nic nehrajte a buďte jednoduše tací, jací jste. Vyplatí se to! Ale i zadané Krysy si užijí příjemný svěží vánek a věci se ve vašem vztahu konečně pohnou kupředu. Když něco v lásce opravdu chcete, stůjte si za tím a nedělejte kompromisy tam, kde by vás to bolelo. Komunikace pak bude mnohem jednodušší!


Čínský horoskop na rok 2020
 
Vaše datum narození:

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.